Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Pasirinkti specialistą

DR. MARIIA ARTEMENKO

Dermatoloģe-kosmetoloģe

Biogrāfija

Dermatoveneroloģe Dr. Mariia Artemenko (Ukraina). Mariia ir starptautiskās ārstu asociācijas „Secret Doctors Only” un „Skin Expert” dermatoloģijas asociācijas biedre. Ārstei ir plaša pieredze kosmetoloģisko, lāzerprocedūru un injekciju procedūru veikšanā, konsultāciju sniegšanā un veiksmīgā ādas slimību pacientu ārstēšanā.

„Kādēļ es izvēlējos dermatoloģiju? Dermatoloģijas būtība ir skaistums un veselība, un es vēlos palīdzēt pēc iespējas vairāk cilvēkiem iegūt veselību un skaistumu. Āda ir lielākais, kā arī ļoti svarīgs mūsu ķermeņa orgāns, un tas, kā cilvēks izskatās un sevi pasniedz sabiedrībā, ietekmē daudzas viņa dzīves jomas.

Uzskatu, ka ārstam ir nemitīgi jāmācās un nedrīkst apstāties pie sasniegtā, tāpēc mācības ir neatņemama manas profesionālās dzīves sastāvdaļa, un es esmu apmācību entuziasts un lepojos ar savu kvalifikāciju, ko apliecina daudzi starptautiski sertifikāti. Man ir divas augstākās izglītības, esmu mācījusies Francijā, Ukrainā un Krievijā.”

Dr. Mariia Artemenko pārcēlās uz Latviju un pievienojās mūsu komandai 2022. gada pavasarī. Pašlaik viņa mācās latviešu valodu, bet pagaidām konsultē tikai krievu un angļu valodā.

Specializācija

Ārsts dermatologs kosmetologs

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ