Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru

Lāzerterapija ir efektīvs un drošs veids nagu sēnītes ārstēšanai. Mūsu klīnikā ar mūsdienīga, jaudīga neodīma lāzera Candela Gentle Yag palīdzību Jūs varat droši, bez antibiotiku lietošanas, izārstēt šo nepatīkamo infekciju un iegūt veselus un skaistus nagus!

Sēnīšu infekcija uz roku un kāju nagiem ir plaši izplatīta infekcijas slimība, kas izplatās gan tieša kontakta ceļā, gan netieši saskarē ar priekšmetiem, un, saskaņā ar statistikas datiem, skar apmēram 10 – 12 % cilvēku. Nagu sēnītes pazīmes ir zināmas. Tās ietver nagu plātnītes sabiezējumu, to struktūras un krāsas izmaiņas. Nagu sēnīšu infekcija var izplatīties uz apkārtējiem audiem, izraisot tajos sekundāru infekciju.

Ar nagu sēnīšu slimību viegli var inficēties sabiedriskās vietās, piemēram, baseinos, sporta ģērbtuvēs, pludmalē. Ja Jūs ievērojat sev šīs slimības simptomus, nepārdzīvojiet! Veiciet slimības diagnostiku, un, ja apstiprinās sēnīšu infekcija, vērsieties mūsu klīnikā. Pieredzējuši klīnikas ārsti ar mūsdienīgu lāzertehnoloģiju palīdzēs atrisināt šo problēmu bez medikamentu lietošanas, kuriem ir organismam kaitīgas blakusparādības.

Lāzerterapija ir efektīva un droša metode nagu sēnītes ārstēšanā, nelietojot medikamentus.

KĀDAS IR NAGU SĒNĪTES PAZĪMES?

Ja nagiem ir izmainīta, nevienmērīga krāsa, dzeltenas joslas, neviendabīga struktūra un sabiezējumi, nags sāk atdalīties no naga pamatnes, kļūst trausls un biezs, tās var būt nagu sēnītes pazīmes. Tomēr, lai apstiprinātu diagnozi, ir jāveic naga sēnīšu infekcijas diagnostika.

Paliekot vecākam, risks saslimt ar sēnīšu infekciju pieaug. Riska grupā ietilpst arī sportisti un cilvēki, kuri apmeklē baseinu, pirtis vai citas sabiedriskas vietas, kur nepieciešams pārvietoties ar basām kājām. Lielāks risks saslimt ar nagu sēnīšu infekciju ir arī cilvēkiem, kuri slimo ar cukura diabētu vai kuriem ir imūnsupresija.

nagu_senite

 

NAGU SĒNĪŠU DIAGNOSTIKA

Nagu sēnīti var izraisīt kāda no trim sēnīšu grupām – dermatofīti, rauga sēnītes (Candida) vai pelējuma sēnītes (Aspergillus, Scytalidium, Scopulariopsis).

Lai noteiktu vai Jums ir sēnīšu infekcija, vai nagu izmaiņas ir saistītas ar citiem iemesliem, ir nepieciešams veikt nagu izmeklēšanu:
• nagu nokasījuma mikroskopisko izmeklēšanu vai
• bakterioloģisko nagu nokasījumu izmeklēšanu, veicot uzsējumu.

Laboratoriskajām analīzēm paņem paraugu no naga brīvās malas virspuses, sabiezējuma zem naga un, ja nepieciešams, no apkārtējās ādas. Šī procedūra ir absolūti nesāpīga.

Pirms nagu sēnītes ārstēšanas ar lāzerterapiju, ārstam ir jāpārliecinās, ka pacientam patiešām ir
šī slimība. Tāpēc pierakstoties uz procedūru ir vēlams, lai būtu diagnostikas rezultāti. Ja laboratoriskie izmeklējumi vēl nav veikti, ārsts izrakstīs Jums nosūtījumu nagu sēnīšu diagnostikai.

 

KĀ VAR IZĀRSTĒT NAGU SĒNĪTI AR LĀZERU?

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzerterapiju ir droša un ātra procedūra, un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Pirmie terapijas rezultāti parādās pēc trim mēnešiem, bet pilnīga nagu plāksnītes atjaunošanās notiek 9 līdz 12 mēnešu laikā.

Lai iegūtu vislabāko rezultātu, ārsts paskaidros, kā pēc procedūras, mājas apstākļos, pareizi kopt ādu un nagus.

Era Esthetic klīnikā nagu sēnītes ārstēšanu veic ar jaunākās paaudzes lāzeriekārtu – Gentle YAG, kuru ražo vadošais medicīnisko iekārtu uzņēmums Syneron-Candela.

GentleYAG-laser

 

CIK PROCEDŪRU NEPIECIEŠAMS VEIKT?

Lai iegūtu labus rezultātus, nagus sēnītes ārstēšanai ar lāzerterapiju, parasti ir nepieciešams veikt 3 līdz 4 procedūras.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ