Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu
Aizvērt sarakstu

Preventīvā medicīna

Preventīvā medicīna ir diagnostikas un profilakses metožu kopums, kas vērsts uz veselības saglabāšanu šodien un arī nākotnē.

Vides faktori, dzīves veids kā arī organisma iedzimtās īpatnības var negatīvi ietekmēt cilvēka organismu, izraisot slimības.. Tomēr ir diezgan reāli iemācīties saglabāt veselību un novērst komplikācijas, pirms iestājas nepieciešamība tos ārstēt. Preventīvā medicīna palīdz sasniegt šo mērķi.

Pieejas būtība

Preventīvā medicīna ir virziens, kas vērsts uz slimību profilaksi ar to savlaicīgu diagnostiku. Citiem vārdiem sakot, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, katrs cilvēks var dziļāk izpētīt sava ķermeņa stāvokli un noteikt noslieci uz slimībām vai problēmām jau pirms simptomu izpausmes. Preventīvā medicīna ir paredzēta nevis ārstēšanai, bet gan profilaksei.

Šis medicīnas virziens ir jauns un pakāpeniski attīstās, bet radās 20. gadsimta vidū. Šo terminu pirmais formulēja amerikānis Lerojs Edvards Huds, zinātnieks, kurš savu dzīvi veltīja biotehnoloģijas un imunoloģijas izpētei. Kopš tā laika preventīvajā medicīnā specializēto ārstu pieeja ir piedzīvojusi būtiskas izmaiņas, un jaunākās pētījumu metodes ir būtiski paplašinājušas speciālistu diagnostikas iespējas, taču vispārīgie principi ir palikuši nemainīgi.

  1. Paredzamība ir pieņēmums par visticamākajām patoloģijām.
  2. Profilakse (preventivitāte) ir aizsardzība pret slimībām.
  3. Personalizēšana ir individuāla pieeja un visu individuālo iezīmju ievērošana.
  4. Līdzdalība ir aktīva pacienta iekļaušanās procesā.

Preventīvā medicīna nav standarta medicīniskā pārbaude un nevis punktveida pārbaudes, kuru mērķis ir novērtēt pašreizējo ķermeņa stāvokli. Šis ir diagnostikas metožu kopums veselības saglabāšanai.

Preventīvās medicīnas virzieni

Klīnika Era Esthetic piedāvā divus virzienus skaistuma, jaunības un veselības saglabāšanai. Pirmais ir ģenētisko testu veikšana. Genoma analīze tiek uzskatīta par vienu no informatīvākajām diagnostikas metodēm. Tas ļauj identificēt noslieci uz dažādām slimībām vai patoloģiskiem stāvokļiem. Pamatojoties uz iegūtajiem rezultātiem, ārsts izvēlās pacientam individuālu ķermeņa aizsardzības programmu.

Fagron Genomics ģenētiskās diagnostikas rezultātā mūsu pacienti saņem detalizētu konsultāciju ar personīgiem ieteikumiem un nepieciešamības gadījumā medikamentozās terapijas nozīmēšanu.

Otra preventīvās medicīnas joma, kas pieejama klīnikas Era Esthetic klientiem, ir intravenoza vitamīnu terapija (IV-terapija). Šī ir metode ļoti koncentrētu mikroelementu un vitamīnu devu ievadīšanai tieši asinsritē. Faktiski tas ir analogs uztura bagātinātāju un vitamīnu kompleksu lietošanai, tomēr IV terapijas galvenā priekšrocība ir gandrīz tūlītēja un pilnīga vērtīgu vielu iekļaušana vielmaiņas procesos.

Pirmie vitamīnu kokteiļi tika izstrādāti 1970. gados ASV. Mūsdienās intravenoza terapija ir plašs formulu klāsts mērķtiecīgai trūkumu kompensēšanai un ķermeņa problēmu mērķtiecīgai risināšanai. Šī ir ļoti efektīva un absolūti droša tehnika, kas ļauj:

  • stiprināt imunitāti;
  • palielināt efektivitāti;
  • mazināt trauksmi un pārvarēt stresu;
  • izvadīt toksīnus no ķermeņa;
  • tikt galā ar galvassāpēm
  • uzlabot ādas, matu, nagu stāvokli.

Intravenoza vitamīnu terapija tiek nozīmēta stingri pēc sākotnējās konsultācijas ar ārstu. Iepriekš būs jānodod analīzes (ko var darīt arī mūsu klīnikā), lai noteiktu organisma stāvokli un vajadzības.

Vienlīdz svarīgi ir izslēgt kontrindikācijas: grūtniecību un zīdīšanu, sirds un nieru patoloģijas, hipertensiju.

Uzticiet savu veselību un skaistumu mūsu speciālistiem! Pierakstieties uz konsultāciju Era Esthetic klīnikā.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ