Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Biorevitalizācija

BiorevitalizācijaBiorevitalizācija ir bioloģiska ādas vitālo funkciju atjaunošana, ādas dzīvības atjaunošana. Estētiskajā medicīnā tā ir ļoti izplatīta neķirurģiska metode pret ādas novecošanos un dažādām ādas problēmām.

Procedūras laikā ādā tiek ievadītas nelielas gela devas, kuru pamatā ir ne-dzīvnieku izcelsmes hialuronskābe.

 

 

BIOREVITALIZĀCIJA

Hialuronskābe – saistaudu galvenais struktūrelements. Ar to organismā noris daudzi svarīgi procesi. Hialuronskābe uztur ādā mitrumu. Viena hialuronskābes molekula audos saista apmēram 200–500 ūdens molekulu. Šī hialuronskābes īpašība nodrošina ādas jaunību. Jauniem cilvēkiem hialuronskābes daudzums dermā ir pietiekams, lai āda izskatītos jauna un skaista. Tomēr ar laiku „jaunības eliksīra” daudzums mazinās, un samazinās arī ādas tonuss, stingrība, elastība, āda zaudē dzīvīgo izskatu, veidojas grumbas. Bez bioloģiskās novecošanas āda ir pakļauta arī fotonovecošanās procesam – tas ir ādas priekšlaicīgas novecošanās process ilgstošusaules ultravioleto staru ietekmē.

 

KAS NOTIEK BIOREVITALIZĀCIJAS LAIKĀ?

2007. gadā amerikāņu zinātnieki pierādīja, ka pēc hialuronskābes ievadīšanas ādā atjaunojas tās mitrums un vienlaicīgi tiek stimulēta kolagēna sintēze, samazinās tā sairšanas ātrums. Tiek stimulēta arī paša organisma hialuronskābes sintēze. Līdz ar to āda tiek ne vien mitrināta, bet arī atjaunojas tās īpašības, un dermas jaunizveidotās šķiedras piešķir ādai stipru „liftinga” efektu. Tādēļ pēc biorevitalizācijas procedūru minimālā skaita (trīs procedūras ar trīs līdz četru nedēļu pārtraukumu), hialuronskābes preparātuizraisītās kolagēna sintēzes dēļ var iegūt ilgtermiņā pieaugošu efektu – ādas izskata uzlabošanos.

Biorevitalizācija - indikācijas

 

KĀDĒĻ BIOREVITALIZĀCIJA IR EFEKTĪVA?

Pirmais, ko pamana pacients, ir grumbu izlīdzināšanās. Sākumā šo efektu izraisa ievadītā hialuronskābe, bet vēlāk to turpina attīstīt organismaradītā hialuronskābe un kolagēna sintēze.

 

KĀDS IR PROCESS?

Iekļūstot ādā, hialuronskābe apgādā to ar ūdeni un iesaistās vielmaiņas procesos. Uzlabojas mikrocirkulācija, oksidācijas procesi, palielinās ādas šūnu apgāde ar barības vielām, sākas paša organisma hialuronskābes sintēze – tieši šis faktors visvairāk ietekmē ādas izskatu. Kad audi ir jau piesātināti ar hialuronskābi, tiek sekmēta kolagēna un elastīna sintēze. Biorevitalizācijas procesa laikā ir iespējams pakāpeniski ādā palielināt hialuronskābes daudzumu.

Noturīgs rezultāts ir pamanāms jau pēc divām līdz četrām procedūrām. Pacients ievēro, ka pakāpeniski uzlabojas ādas izskats: palielinās ādas tonuss, elastība, uzlabojas krāsa, tai ir „starojošs”, svaigs izskats, mitrinātas ādas efekts, izlīdzinās mazās grumbas, atjaunojas ādas struktūra. Tātad biorevitalizācija ir stimulējoša terapija – hialuronskābes preparātu iedarbībā āda pati sevi atjauno.

 

ATŠĶIRĪBA NO MEZOTERAPIJAS

Katrai no šīm metodēm ir sava svarīga loma estētiskās dermatoloģijas ādas problēmu ārstēšanā. Galvenās metožu atšķirības revitalizācijas aspektā:

 • Procedūru daudzums
  Biorevitalizācijai ir jāveic trīs, bet mezoterapijai sešas līdz desmit procedūras;
 • Procedūras efekts
  Pēc biorevitalizācijas procedūras efekts ir pamanāms uzreiz, bet pēc mezoterapijas procedūras efekts nav uzreiz pamanāms, ir jāveic vairākas procedūras;
 • Preparātu sastāvs
  Mezoterapijā atkarībā no ādas problēmām tiek izmantoti dažādu vielu sajaukumi, bet biorevitalizācijas laikā tiek ievadīta tīra hialuronskābe.

 

BIOREVITALIZĀCIJU VEIC:

 • atsevišķi vai kopā ar citām estētikas procedūrām – lai uzlabotu rezultātus pirms plastiskās operācijas;
 • pēc agresīvām ādas procedūrām;
 • ādas reljefa uzlabošanai (strijas, rētas, postakne) vai profilaksei;
 • pirms saules vannām, ādas atsvaidzināšanai pēc uzturēšanās saulē, piem., pēc atvaļinājuma;
 • pēc dažādiem stresiem;
 • pēc dzemdībām.

 

KĀDĀM ĶERMEŅA DAĻĀM VEIC BIOREVITALIZĀCIJU?

Biorevitalizāciju parasti veic sejas, kakla, dekoltē, plaukstu, apakšdelmu zonās. Visvairāk redzamajās nenosegtajās ķermeņa daļās, jo uz tām iedarbojas UV saules stari un izraisa fotonovecošanos. Tomēr biorevitalizāciju var veikt jebkurai ķermeņa daļai.

 

CIK PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Ir ļoti plašs un atšķirīgs biorevitalizācijai paredzēto biorevitalizatoru un kontūrplastikas preparātu spektrs. Preparāti un procedūru kursi ir atkarīgi no pacienta vecuma un ādas stāvokļa, tos pēc Jūsu ādas un tās problēmu analīzes nosaka estētiskās medicīnas ārsts individuālajā procedūru shēmā. Analīze tiek veikta bez maksas pirmajā konsultācijā. Pēc pirmās biorevitalizācijas procedūras efekts ir pamanāms uzreiz, tomēr ir ieteicams veikt pilnu procedūru kursu. Atkārtotā biorevitalizācijas kursā irmazāks procedūru skaits. Parasti biorevitalizācijas kurss sastāv no 3 procedūrām, katra – 1 reizi mēnesī. Pēc procedūru kursa var veikt papildu uzturēšanas procedūras.

 

CIK DAUDZ LAIKA AIZŅEM PROCEDŪRA?

Procedūra ilgst 30–60 minūtes atkarībā no ķermeņa vietas. Pacienti sāpes parasti nejūt. Jutīgākai ādai var uzklāt lokālas anestēzijas ziedi. Pēc procedūras ir iespējams neliels pietūkums, apsārtums – tā ir normāla ādas reakcija, kas drīz izzūd.

 

IETEIKUMI PIRMS UN PĒC PROCEDŪRAS

Specifisku ierobežojumu pirms biorevitalizācijas procedūras veikšanas nav, tomēr nedēļu pirmsprocedūras nav ieteicams lietot aspirīnu un citus nesteroīdos pretiekaisuma medikamentus sāpju, temperatūras, iekaisuma mazināšanai. Pēcprocedūras trīs līdz septiņas dienas vajadzētu izvairīties no saunas, pirts, baseina apmeklējuma un no UV starojuma. Pēc biorevitalizācijas Jūs iepazīstinās ar ādas kopšanas noteikumiem mājas apstākļos.

 

KONTRINDIKĀCIJAS:

 • hronisko slimību saasinājumi;
 • paaugstināta ķermeņa temperatūra;
 • anafilaktiskais šoks;
 • nosliece uz keloīdu rētu veidošanos;
 • nekontrolējama epilepsija;
 • porfīrija.

PROCEDŪRAS VEIC KVALIFICĒTI ERA ESTHETIC LĀZERDERMATOLOĢIJAS KLĪNIKAS ĀRSTI

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ