Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Fotoatjaunošana ar lāzeru

Fotoatjaunošana ir jaunākā metode cīņā ar ādas novecošanu, kas rodas, samazinoties kolagēna daudzumam ādā. Fotoatjaunošana palīdz novērsts pigmentācijas izmaiņas: pigmenta plankumus, vasaras raibumus, vecuma izraisīti plankumus, melazmas, rētās un strijās esošo bālo pigmentāciju.

Ar jaunāko aleksandrīta lāzeri GentleLase Pro tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet lāzera pulsu iedarbībā stimulējama kolagēna un elastīna šķiedru dēļ notiek fotoatjaunošanās, jeb fotorejuvenizācija, kā arī izlīdzinās un atjaunojas āda.

Fotoatjaunošana uzlabo ādas struktūru un, pateicoties lāzera staru enerģijai, likvidē pigmenta plankumus – tiek atjaunota vienmērīga ādas krāsa un stimulēta kolagēna sintēze. Āda kļūst tvirta, gluda un skaista. Atjaunošana ar lāzeru pieskaitāma vieglām, ādu saudzējošām procedūrām. Tā ir netraumējoša, ātra un blaknes neradoša procedūra. Tās laikā netiek noņemts augšējais ādas slānis, bet ar lāzera pulsiem vienkārši tiek stimulēti fibroblasti, kuri veicina elastāna un kolagēna ražošanu. Šādā veidā tiek sintezēts jauns kolagēns. Notiek ādas atjaunošana.

Fotoatjaunošanas procedūras mūsu klīnikā tiek taisītas ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, pasaules medicīnas aprīkojuma ražošanas līdera – kompānijas Syneron-Candela (ASV).

 

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

Fotoatjaunosānas procedūra ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro ir netraumatiska procedūra.

Procedūra sākas ar to, ka āda tiek notīrīta. Jums tiks uzliktas aizsargbrilles.

Pateicoties DCD integrētai ādu atdzesējošai, aizsargājošai sistēmai, nav nepieciešamaatvēsinoša želeja.

Gaismas aplikators tiek piespiests pie ādas, pēc tam tiek sūtīts atslābinošs, īss lāzera pulss. Šajā brīdī sajutīsiet siltuma kairinājumu. Pēc tam lāzera aplikators tiek pārcelts uz blakus laukumu, līdz tiek apstrādā visas ādas virsma.

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES PĒC PROCEDŪRAS?

Āda kļūs sārta, jutīsiet siltuma sajūtu. Apsārtums un siltuma jušana pēc procedūras ir normālas ādas reakcijas, kuras pāries dažu stundu laikā. Ja uz ārstētā apvidus bija pigmenta plankumi, tie uz dažām dienām kļūs tumšāki, tad nokritīs, atstājot gludu ādu.

Āda izlīdzināsies 24 stundu laikā, pēc katras procedūras arvien vairāk nostiprinoties. Ļoti retos gadījumos pacienti var ievērot vieglu vaigu pietūkumu, kas var saglabāties dažas dienas.

Fotorejuvenizācija ar lāzeru nav kosmetoloģiska, bet gan ārstnieciska procedūra – pēc procedūras aktivizējas ādas asinsrite, par aptuveni 30% uzlabojas kolagēna sintēze, tiek veicināta ādas dabiskā reģenerācija. Šo iemeslu dēļ ieteicams 2–3 procedūru kurss, lai likvidētu pigmenta plankumus un atjaunotu ādu.

Procedūra efektīvi likvidē pigmenta plankumus un novērš ādas novecošanās pazīmes.

Pirms procedūras ar ārstu apspriedīsiet savas vēlmes un rezultātus, ko vēlaties panākt.

Lai panāktu maksimālo  efektu, iespējams apvienot fotoatjaušanu ar citām klīnikas procedūrām – atkarībā no pacienta vēlāmajiem rezultātiem.  Piemēram, fotoatjaunošanu var veiksmīgi apvienot ar tādām procedūrām, kā filleru, hialurānskābes injekcijas, mīmikas grumbu korekcija ar injekcijām, frakcionētā ādas atjaunošana ar FraxelDual vai CO2Re lāzeriem, ādas atjaunošana ar plazmoliftingu (PRP), bezoperācijas ādas nostiepšana ar Thermage CPT. Mūsu ārsti ieteiks Jums labākās metodikas vai to apvienojumu Jūsu vēlamo rezultātu sasniegšanai!

 

PROCEDŪRAS VEIC KVALIFICĒTI ERA ESTHETIC LĀZERDERMATOLOĢIJAS ĀRSTI.

 

LAI UZZINĀTU VAIRĀK PAR FOTOATJAUNOŠANU AR ALEKSANDRĪTA LĀZERU GENTLELASE PRO, PIERAKSTĪTOS UZ KONSULTĀCIJU VAI PROCEDŪRU, ZVANIET UZ KLĪNIKU PA TĀLRUNI +371 25711117.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ