Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Lūpu palielināšana

Lūpu formas koriģēšanā hialuronskābes preparātu injekcijas ļauj sasniegt lieliskus rezultātus — piešķirt lūpām jaunības svaigumu un pievilcību, izveidot to kontūru, vēlamo apjomu un formu, aizpildīt sīkās krunciņas ap lūpām un koriģēt asimetriju. Pacienti ir ļoti iecienījuši šo procedūru, jo pēc hialuronskābes preparāta ievadīšanas uzreiz ir redzams efekts.

Mūsu klīnikā hialuronskābes injekcijas taisa tikai pieredzējuši ārsti ar augstākās kvalitātes preparātiem, kas nodrošinās Jums labāko estētisko rezultātu.

Simetriskas, proporcionālas un apjomīgas lūpas vienmēr tika uzskatītas par jaunības, skaistuma un veselības simbolu. Diemžēl nekas nav mūžīgs – arī lūpas novecojot zaudē apjomīgumu, ap tām, jo īpaši virs augšlūpas, rodas sīkas krunciņas. Lai nepieļautu lūpu novecošanos, piešķirtu tām nepieciešamo apjomu un koriģētu to formu, ir rasts efektīvs risinājums – hialuronskābes injekcijas.

Hialuronskābes  ir mūsu organisma dabīga sastāvdaļa. Hialuronskābes un kolagēna daudzums organismā gadu gaitā mazinās, tāpēc, lai atjaunotu šūnas, tiek injicēta hialuronskābe, kas savienojas ar ūdens molekulām un tādējādi vienmērīgi aizpilda, koriģē un mitrina lūpas.

Bieži vien, ja kosmētiskie līdzekļi nerada vēlamo efektu, bet lūpu dabīgais lielums vai forma neapmierina, tiek izmantotas hialuronskābes injekcijas.

 

HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS IR IETEICAMAS ŠĀDOS GADĪJUMOS:

 • plānas, smaidot gandrīz neredzamas lūpas;
 • vecuma izmaiņas: lūpas kļūst šauras, mazinās to apjoms;
 • vēlēšanās palielināt lūpu apjomu estētisku apsvērumu dēļ;
 • jākoriģē lūpu forma, asimetrija vai jāaizpilda sīkās krunciņas ap lūpām;
 • jāpalielina lūpu apjoms, lai un tādējādi piešķirtu harmonisku izskatu sejai, ņemot vērā tās formu.

 

HIALURONSKĀBES INJEKCIJAS ĻAUJ:

 • palielināt lūpas, piešķirot tām lielāku apjomu;
 • koriģēt lūpu formu un asimetriju;
 • izveidot lūpu kontūru;
 • iezīmēt „Kupidona loku”;
 • aizpildīt sīkās krunciņas starp degunu un lūpu kaktiņiem un ap lūpām;
 • pacelt lūpu kaktiņus.

 

CIK ILGI TURPINĀS EFEKTS?

Efekta ilgums ir individuāls – tas ir atkarīgs no organisma īpašībām. Lūpām tas ilgst aptuveni vienu gadu. Vēlāk procedūru var atkārtot. Pēc procedūras ieteicams vienu nedēļu izvairīties no tiešiem saules stariem, neapmeklēt saunu un aktīvi nenodarboties ar sportu.
Lāzerdermatoloģijas klīnikā „Era Esthetic” lūpu korekcija tiek veikta ar hialuronskābes preparātiem Juvederm Ultra Smile, Juvederm Ultra 3, Juvederm Vycross Volbella.

preparats-juvederm

 

VAI LŪPU PALIELINĀŠANAS PROCEDŪRA AR HIALURONA INJEKCIJĀM IR SĀPĪGA?

Mūsu klīnikas ārsti veiks Jūsu lūpu apskati un novērtēs to anatomiju. Kopā ar viņiem Jūs apspriedīsiet visefektīvāko risinājumu. Procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā, uzziežot īpašu anestezējošu krēmu vai veicot anestezējošu injekciju. Ar tievu adatu preparāts tiek ievadīts lūpā, un rezultāts ir uzreiz redzams. Pateicoties ārsta pieredzei un meistarībai, lūpas pēc procedūras izskatās dabiski.

lupu-injekcijas

Lūpu palielināšanas procedūra ir droša, bet ir nepieciešamas anatomijas zināšanas, bet to drīkst veikt tikai diplomēts estētiskās medicīnas ārsts dermatologs.

Lāzerdermatoloģijas klīnikā „Era Esthetic” lūpu korekciju ar hialuronskābes injekcijām veic estētiskās medicīnas ārsti dermatologi.

Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums, piesakieties konsultācijai vai zvaniet pa tālruni +371 25711117.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ