Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Skleroterapija

Liela izmēra asinsvadu veidojumus nevar likvidēt vien ar lāzeru. Šādā gadījumā klīnika piedāvā pacientiem skleroterapijas procedūru – vispopulārāko un efektīvāko metodi varikozu vēnu ārstēšanai ar injekcijām. Dažos gadījumos piemērotākais risinājums pacientam var būt skleroterapijas un lāzerterapijas kombinācija.

Ievērojama skleroterapijas priekšrocība salīdzinājumā ar citām metodēm ir tā, ka putu skleroterapiju var izmantot lielākās daļas varikozu vēnu un vēnu tīkliņu ārstēšanā.

 

KĀDOS GADĪJUMOS TIEK IETEIKTA SKLEROTERAPIJA?

• Varikozas vēnas sākuma stadijā
• Asinsvadu zvaigznītes
• Mazi asinsvadu tīkliņi

SKLEROTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS

• Drošība
• Efektivitāte
• Šuves pēc skleroterapijas ir gandrīz nemanāmas
• Skleroterapijas procedūra ir nesāpīga un tiek veikta bez anestēzijas
• Nav nepieciešama hospitalizācija
• Procedūras ilgums līdz 30 minūtēm
• Īss atveseļošanās periods (viena diena)

Skleroterapijas procedūru var veikt ambulatori un neierobežojot ikdienas darbības.

KĀ TIEK VEIKTA SKLEROTERAPIJA?

Klīnikā “ERA ESTHETIC” skleroterapijas procedūru ultrasonogrāfijas uzraudzībā veic ķirurgs. Preparāts (etoksisklerols (Aethoxysklerol/Vācija), kura funkcija ir embolizēt jeb aizvērt paplašinātos venozos kanālus, ar adatu tiek ievadīts bojātajā vēnā, kur tas salīmē asinsvadu sieniņas, līdz asinsvads pārstāj darboties, izšķīst un vēlāk izzūd. Uzreiz pēc injekcijas veikšanas ir jāuzvelk kompresijas zeķes un nepārtraukti jāturpina valkāt tās divas dienas.

Skleroterapijas-procedura

 

CIK SKLEROTERAPIJAS PROCEDŪRU IR JĀVEIC?

Tas ir atkarīgs no ārstējamās problēmas. Piemēram, mazu asinsvadu var aizvērt vienā procedūrā. Bet, ja pacientam ir venozie tīkli un zemādas varikoze, ir jāīsteno procedūru kurss: vispirms notiek sklerozēšana – tiek aizvērts lielais asinsvads, tad pēc 2–3 nedēļām tiek noņemta koagula, lai likvidētu papildu pigmentāciju utt. Pēc tam tiek risināti arī estētiskie jautājumi. Ja pēc skleroterapijas mazie asinsvadu tīkli (“zirnekļtīkli”) nav aizvērušies, varam tos aizvērt, veicot lāzerterapiju (asinsvadu lāzers ar VBeam Perfecta krāsvielu).

 

LAI PĒC SKLEROTERAPIJAS SASNIEGTU VISLABĀKO REZULTĀTU, IR JĀIEVĒRO ŠĀDI IETEIKUMI:

– staigāt vismaz vienu stundu dienā; turpmāk ieteicamas ikdienas pastaigas vismaz 30 minūtes dienā;
– divas nedēļas pēc procedūras izvairīties no smagas fiziskās slodzes un lidojumiem lidmašīnās;
– divus mēnešus pēc procedūras ir aizliegts apmeklēt pirtis, saunas, doties karstās vannās;
– vismaz vienu mēnesi pēc procedūras valkāt kompresijas zeķes.

 

PROCEDŪRAS KONTRINDIKĀCIJAS

• grūtniecība un zīdīšanas periods;
• alerģija pret procedūrā izmantoto preparātu;
• daži sirds slimību veidi;
• iekaisums ārstējamajā zonā;
• apakšējo ekstremitāšu asinsvadu aterosklerotiskie bojājumi;
• tromboflebīts;
• apakšējo ekstremitāšu tromboze.

Konsultācijā pirms procedūras mūsu ķirurgs veiks asinsvadu veidojumu ultraskaņas izmeklējumus un izvēlēsies piemērotāko ārstēšanas veidu.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ