Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Ķirurga konsultācija

 

Ķirurgs – ārsts, kurš ikdienā veic patoloģisku stāvokļu diagnostiku un ārstēšanu, kuriem nepieciešama operācija. Ķirurģija ir viena no daudzpusīgām un ļoti sarežģītām medicīnas jomām, kas ir strukturēta daudzās atsevišķās specializācijās.

Ķirurga palīdzība var būt nepieciešama dažādu medicīnisku stāvokļu risināšanai – no estētiska defekta labošanas, rētas vai rētas noņemšanas līdz ļoti nopietnas un nopietnas slimības ārstēšanai. Ja jūsu stāvoklis izraisa estētisku vai fizisku diskomfortu, varat sazināties ar mūsu klīniku un konsultācijas laikā sertificēts ķirurgs ar plašu pieredzi vispārējā ķirurģijā un lāzerķirurģijā specializējies fleboloģijas un estētiskās medicīnas jomā, veiks nepieciešamos izmeklējumus, kā arī nozīmēs nepieciešamo terapijas veidu atbilstoši situācijai.

Kādos gadījumos var būt nepieciešama ķirurga konsultācija?

 • Ar dažādiem ādas un zemādas veidojumiem (piemēram, dzimumzīmēm, lipomām, papilomām u.c.);
 • problēmas ar vēnām (fleboloģija);
 • ādas un zemādas infekcijas (augoņi, furunkļi, erysipelas);
 • dažādi zilumi, locītavu sastiepumi;
 • audzēji – labdabīgi un ļaundabīgi;
 • locītavu slimības (artrīts, osteoartrīts, locītavu struktūru bojājumi).

Kā norisinās ķirurga konsultācija?

Tieši ķirurga konsultācija ietver:

 • medicīniskās vēstures (anamnēzes) informācijas apkopošana;
 • citu izmeklējumu izvērtēšana;
 • sūdzību izzināšana un apskate;
 • diagnozes noteikšana;
 • nepieciešamās ķirurģiskās iejaukšanās daudzuma noteikšana.

Pirmreizējās konsultācijas laikā ķirurgs iepazīs klienta slimības vēsturi un diagnostisko izmeklējumu rezultātus, kā arī informāciju par iepriekš veikto ārstēšanu, ja tāda iepriekš ir bijusi. Ķirurgs var nozīmēt papildu diagnostiku, lai precizētu diagnozi un klienta pašreizējo stāvokli, tas var ietekmēt tālāko ārstēšanas plānu.

Kādas pārbaudes tiek veiktas uzreiz konsultācijas laikā?

Era Esthetic klīnikā var veikt izmeklējumus, izmantojot sonogrāfijas aparatūru. Sonogrāfija ir būtiska izmeklējumu metode, kuru visbiežāk pielieto kāju asinsvadiem, lai novērtētu asinsvadu stāvokli un to caurlaidību. Asinsvadu dupleksā skenēšana tiek veikta ar sonogrāfijas aparatūru, nosakot galveno vēnu patoloģijas. Tā ir īpaša programmatūra, ar kuras palīdzību nosaka visus parametrus, kuri ir nepieciešami, lai ķirurgs noteiktu, vai venozajiem vārstiem ir bojājumi vai nē. 15 minūtēs sertificēts ķirurgs ar plašu pieredzi vispārējā ķirurģijā un lāzerķirurģijā specializējies fleboloģijas un estētiskās medicīnas jomā, veiks nepieciešamos izmeklējumus, kā arī pēc tam nozīmēs nepieciešamo terapijas veidu atbilstoši situācijai.

Kādas veselības problēmas ķirurgs risina mūsu klīnikā?

Era Esthetic klīnikas ķirurgs palīdz ādas un zemādas audu bojājumu, audzēju, vēnu un vēnu tīklojumu, varikozu vēnu un ortopēdisku problēmu – locītavu slimību gadījumos kā: artrīts, artroze, locītavu struktūru bojājumi: menisks u.c.

Kādas palīgiekārtas tiek izmantotas ķirurga darbam klīnikā

1. Sonogrāfijas aparāti
– Šī attēla diagnostikas metode ir balstīta uz augstas frekvences mehāniskās vibrācijas izmantošanu. Absolūti droši un nesāpīgus ultraskaņas viļņus, kas neizstaro radioaktīvo starojumu, atstaro dažādi audi ar dažāda stipruma. Ultraskaņa rada atbalsi, ko nosaka ultraskaņas sensors. Šī atbalss tiek pārveidota par attēlu, ko sauc par ultrasonogrammu. Ar to varam izmeklēt dažādas ķermeņa daļas un nereti sūdzību gadījumā uzreiz arī noteikt diagnozi jebšu izslēgt patoloģisku izmaiņu esamību orgānos.

2. Iekārta Vein Finder
– unikāla ierīce vēnu vizualizācijai (vēnu meklētājs), tās pamatdarbība ir balstīta ultravioletajā spektrā, kuru absorbē vēnas, kļūstot redzamas, kā attēlā. Šī ierīce ir nepieciešama kosmētiskajā praksē, skleroterapijā utt. Ievērojami atvieglo vēnu meklēšanu problemātiskajās pacientu kategorijās.

3. Lāzera Gentle YAG PRO
– efektīvs aprīkojums asinsvadu ārstēšanai, kura efektivitāte un uzticamība ir pierādīta gan klīniskajos pētījumos, gan daudzu gadu garumā medicīnas praksē visā pasaulē.

4. Pulsējošās krāsas lāzers Candela VBeam Perfecta
– šī ir unikāla terapeitiska ierīce, ar tā palīdzību var novērst zirnekļa vēnas uz ķermeņa, kā arī ārstēt arī citus asinsvadu bojājumus.

Kāda procedūra ir piemērota, lai atrisinātu jūsu jautājumu?

Nepieciešamo terapijas veidu noteiks klīnikas ķirurgs pēc konsultācijas un izmeklējuma. Ārsts nozīmēs Jums visefektīvāko individuālo ārstēšanas plānu.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ