Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu
Aizvērt sarakstu

Intravenoza vitamīnu terapija

Viens no populārākajiem preventīvas medicīnas virzieniem ir intravenoza vitamīnu terapija. Kāpēc tā? Daudzas ādas problēmas ir saistītas ar mūsu ķermeņa darbības traucējumiem. Intravenoza vitamīnu un minerālvielu koncentrātu ievadīšana pacienta asinsritē palīdz ātri līdzsvarot organismu un novērst daudzu slimību cēloņus.

Intravenozie vitamīnu kokteiļi var arī paaugstināt pacienta stresa noturību un enerģijas līmeni, uzlabot garastāvokli, paaugstināt imunitāti, palīdzēt stimulēt vielmaiņas procesus un normalizēt svaru, kā arī atjaunot un mitrināt ādu, palīdzēt attīrīt organismu un atvieglot tā alerģiskas izpausmes.

Intravenozās infūzijas mūsu pacientiem veic augstu kvalificēts medicīnas personāls ar drošiem un efektīviem preparātiem un vitamīnu kompeksiem orgānisma atveseļošanai un atjaunošanai.  Procedūras norīko pieredzējušie klīnikas ārsti pēc pacienta veselības stāvokļa un laboratorisko izmeklējumu rezultātu pārbaudes.

Intravenozo infūziju priekšrocības

Vitamīniem, mikro un makro elementiem iekšķīgi nonākot cilvēka organismā (kopā ar pārtiku, uztura bagātinātājiem), tie vispirms sadalās kuņģa-zarnu traktā, pēc tam nonāk asinsritē. Tajā pašā laikā to asimilācijas ātrums ne vienmēr ir pietiekams. Ar vecumu vielmaiņa palēninās, ja cilvēkam ir dažādas slimības utt.

Veicot intravenozu vitamīnu terapiju, vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus sajauc ar  fizioloģisko šķīdumu vai glikozi. Pēc iegūtā kokteiļa ievadīšanas sistēmiskajā cirkulācijā notiek 100% barības vielu uzsūkšanās, kas prasa minimālu laika periodu. Turklāt tie nonāk organismā lielākā koncentrācijā.

Intravenozie vitamīnu kokteiļi var arī paaugstināt pacienta stresa noturību un enerģijas līmeni, uzlabot garastāvokli, paaugstināt imunitāti, palīdzēt stimulēt vielmaiņas procesus un normalizēt svaru, kā arī atjaunot un mitrināt ādu, palīdzēt attīrīt organismu un atvieglot tā alerģiskas izpausmes.

Kādus rezultātus var sagaidīt no intravenozās terapijas?

Intravenoza vitamīnu kokteiļu ievadīšana palīdz sasniegt šādus efektus:

 • vispārēja ķermeņa aizsargfunkciju uzlabošanās un palielināšanās;
 • orgānisma atjaunošanās;
 • ādas izskata uzlabošana sejas zonā, kā arī visā ķermenī;
 • paaugstināta stresa izturība;
 • vielmaiņas procesu stimulēšana;
 • svara normalizēšana;
 • matu stāvokļa uzlabošana;
 • toksīnu izvadīšana u.c.

Ar procedūras palīdzību tiek atjaunots ūdens un skābju-bāzes līdzsvars, organisms tiek piepildīts ar dzīvības enerģiju, palielinās izturība pret emocionālo un fizisko stresu.

 

Indikācijas intravenozai terapijai

Procedūras galvenais mērķis ir uzlabot veselību un uzlabot izskatu. Intravenozās infūzijas var ieteikt pacientiem, kuri:

 • grib novērst ar vecumu saistītas izmaiņas organismā;
 • ir pārcietuši infekcijas slimības vai sistēmiskas hroniskas kaites;
 • cieš no enerģijas trūkuma;
 • cieš no garastāvokļa svārstībām, depresijas;
 • pastāvīgi piedzīvo intensīvas fiziskās aktivitātes (piemēram, sportisti);
 • vēlas attīrīt organismu vai pārvārēt intoksikācijas sekas u.c.

Procedūru var veikt gandrīz jebkurā vecumā (pēc 18 gadiem). Tam nav kontrindikāciju, izņemot individuālu nepanesību pret izmantotajām sastāvdaļām.

 

Intravenozo vitamīnu kokteiļu veidi

Era Esthetic var veikt daudzas intravenozas infūzijas, kas atšķiras pēc sastāva un darbības veida.

Kokteilis ādas mitrināšanai
Skin Moisturing Cocktail

Sabalansēts elektrolītu maisījums, kas papildināts ar minerālvielām un vitamīniem. Kombinācijā tie uzsāk atveseļošanās procesus, arī ādā.

Detoksikācijas kokteilis
Detox Cocktail

Komplekss ir bagātināts ar C un B grupas vitamīniem, antioksidantiem. Pēc tā lietošanas no organisma tiek izvadītas toksiskās vielas, normalizējas aknu un nieru darbība, atjaunojas ūdens bilance.

Enerģijas kokteilis
Energy Cocktail

Šis intravenozais kokteilis atjauno vitalitāti, palielina izturību pret fizisko stresu un emocionālo stresu. Satur elektrolītus, minerālsāļus, magniju, B vitamīnus.

Pretnovecošanās kokteilis
Anti-Aging Cocktail

Atjauno optimālo dabisko antioksidantu līmeni, kas ar laiku dabiski samazinās, stresa, dažādu slimību ietekmē. Komplekss satur antioksidantus, B vitamīnus, minerālvielas (jodu, molibdēnu, varu, dzelzi u.c.).

Dzelzs kokteilis
Active Iron Cocktail

Dzelzi saturošu preparātu intravenoza pilienveida ievadīšana tiek uzskatīta par ātrāko un efektīvāko metodi dzelzs deficīta kompensēšanai organismā. Šo metodi izmanto smagas anēmijas gadījumā, ko papildina straujš hemoglobīna līmeņa pazemināšanās un skābekļa transportēšanas funkcijas pārkāpums asinīs.Era Esthetic speciālisti nodoršina arī citus vitamīnu infūziju variantus, ņemot vērā pacienta sūdzības un vēlmes. Pirms procedūras veikšanas pacients tiek nosūtīts uz virkni pārbaužu, lai noteiktu iespējamo uzturvielu deficītu organismā un izvēlētos optimālo kompleksu normalizēšanai.

Kā notiek intravenozā terapija?

Procedūras pirmais posms ir sākotnējā konsultācija ar ārstu. Speciālists apskata pacientu, izpēta viņa anamnēzi, sūdzības. Pamatojoties uz saņemto informāciju, ārsts izvēlas vitamīnu kokteiļus terapijai un to devas. Intravenozas infūzijas mūsu klīnikā veic pieredzējušās medicīnas māsas.

Intravenozās infūzijas ievadīšana ir šāda:

 1. Cilvēks ieņem ērtu pozu – apsēžas vai apguļas medicīnas kušetē.
 2. Rokas augšdaļai uzliek žņaugu.
 3. Rokas vieta, kur vēna ir skaidri redzama, tiek apstrādāta ar spirtu dezinfekcijas nolūkos.
 4. Izmantojot adatu vai kanulu, tiek izveidota intravenoza līnija, pie kuras tiek piestiprināts maisiņš.
 5. Pilinātāja saturs tiek ielejams pacientam ar medicīnas māsas izvēlētu ātrumu.

Parasti intravenoza kokteiļa tilpums ir 500 ml. Procedūra ilgst 30-60 minūtes (atkarībā no izvēlētā infūzijas kokteiļa). Efekts ir jūtams gandrīz nekavējoties. Procedūru skaitu un to izpildes biežumu ārsts nosaka individuāli katram pacientam.

Intravenoza vitamīnu terapija tiek klasificēta kā droša un efektīva veselību uzlabojoša procedūra. Veicot to ar Era Esthetic, pacientam ne par ko nav jāuztraucas. Par visu rūpēsies klīnikas speciālisti, kuriem ir liela praktiskā pieredze medicīnas un kosmetoloģijas jomā.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ