Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Dermatologa konsultācija

  • Cenas
  • Akcijas
  • Par procedūru
  • Cenas
  • Akcija
  • Pieteikties vizītei

Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnika Rīgā un Jūrmalā piedāvā pieredzējušu dermatologu konsultācijas. Mūsu ārsti palīdzēs Jums atrast optimālus risinājumus ādas problēmu ārstēšanai, kā arī ādas atjaunošanai un kopšanai.

Labs dermatologs – tas ir ārsts, kas spēj piemeklēt labāko ārstēšanas līdzekli savam pacientam – īsāko, efektīvāko un drošāko. Mūsu ārstu zinašanās un pieredzi šī mērķa sasniegšanā papildina klīnikas tehnoloģijas un plašs pakalpojumu spektrs, kas ļauj novērst praktiski jebkuru ādas problēmu.

Pateicoties klīnikas mūsdienīgajam tehniskajam aprīkojumam, mūsu dermatoloģi pēc konsultācijas gatavi nodrošināt mūsu pacientiem pilnvērtīgu ādas kopšanu un tās problēmu atrisināšanu, piemērojot ādas ārstēšanas zelta standartus.

 

KĀDAS PROBLĒMAS RISINA DERMATOLOGS?

Dermatologs – ārsts, kas speciālizējas uz ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Pieredzējis ārsts dermatologs spēj nodrošināt efektīvu ārstēšanu un pacientam traucējošo ādas problēmu novēršanu. Mūsu klīnikā strādā pieredzējuši ārsti dermatologi, kuri palīdzēs Jums noteikt efektīvu ādas slimību dabu un nodrošinās kvalitatīvu ārstēšanu.

Klīnikas pieredzejušie ārsti veic ādas slimību diagnostiku un nodrošina turpmāko to ārstēšanu – medikamentozu vai ar terapijas palīdzību, izmantojot plašu medicīnas tehnoloģiju spektru – pasaulē populārākie, efektīvi medicīnas lāzeri, IPL, RF un ultraskaņas tehnoloģijas.

Būsiet laipni gaidīti uz mūsu dermatologu konsultācijām saistībā ar šādām ādas problēmām:

• akūtas un hroniskas ādas slimības;
• ādas veidojumi (dzimumzīmes, kārpas, papillomas u.c.) – ar dermaskopisko izmeklējumu;
• sejas ādas slimības (Acne vulgaris, Acne rosacea, periorāls dermatīts);
• ādas asinsvadu bojājumi (kuperoze, rozācija, portvīna plankumi, jeb nevus flammeus, hemangiomas un citi asinsvadu veidojumi uz ādas);
• ādas psoriāze;
• ādas strutainas un vīrusu saslimšanas (furunkuloze, herpes vīrusu infekcijas u.c.);
• ādas parazitārās slimības (kašķis, pedikuloze, demodikoze u.c.);
.• ādas un nagu sēnīšslimības.

Sadarbībā ar E.Gulbja LaboratorijuCentrālo Laboratoriju un Akadēmisko Histoloģijas Laboratoriju mēs nodrošinām saviem pacientiem arī visus nepieciešamos laboratoriskos izmeklējumus, noņemot materiālus analīzēm uz vietas klīnikā.

           

Ar pacienta piekrišanu konsultācijas laikā dermatologs var noņemt materiālus bakterioloģiskohematoloģiskohistoloģisko vai citu laboratorisko izmeklējumu veikšanai. Par materiālu noņemšanu analīzēm klīnika iekasē papildu maksu, bet  laboratorisko izmeklējumu cena atbilst laboratoriju cenrāžiem.

Era Esthetic klīnikas dermatologiem ir plaša pieredze ādas problēmu diagnostikā un ārstēšanā, ādas atjaunošanā un tās priekšlaicīgas novecošanas novēršanā.

Mēs strādājam tā, lai nodrošinātu mūsu klientiem labākos estētiskos rezultātus, kā arī zināšanās par savu ādu un tās vajadzībām.

Dermatologu konsultācijas mūsdienīgā un komfortablā klīnikā nodrošinās Jums efektīvus risinājumus ādas ārstēšanai un atjaunošanai. Pēc konsultācijas mūsu dermatologu komanda nodrošinās Jums visas nepieciešamas procedūras ādas problēmu novēršanai – lai tā būtu lāzerterapija, injekcijas, medikamentozā ārstēšana ar ārsta novērošanu vai cits.

 

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ