Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Psoriāzes ārstēšana ar lāzeru

Psoriāze ir neinfekcioza slimība, no kuras cieš ap 4% cilvēkiem pasaulē. Visbiežāk psoriāze skar ādu. Psoriāzes slimniekiem uz ādas parādās zīņaini, papulozi izsitumi – bieži jau jaunības gados. Aicinām Jūs uz mūsu klīniku uz konsultāciju pie pieredzējušiem ārstiem dermatologiem, kuri pārbaudīs Jūsu ādu un nodrošinās psoriāzes ārstēšanu pēc šīs unikālās tehnoloģijas.

Era Esthetic klīnika piedāvā vienu no efektīvākajiem lokalizētas psoriāzes ārstēšanas metodēm. Lāzerterapija ar krāsvielu lāzeru Vbeam Perfecta palīdz novērst psoriāzes izsitumus un pilnībā atjaunot ādu psoriāzes skartās zonās.

Psoriāze, jeb zvīņēde ir hroniska, neinfekcioza slimība, dermatoze, kas skar pārsvarā ādu. Parasti tā izpaužas kā zvīņaini, papulozi izsitumi uz ādas – sarkani, ļoti sausi, reljefi ādas plankumi, kas pārklāti ar irdenām, viegli noņemamām sudrabaini-balt ām zvīņām, un saplūstot, veido plātnītes. Visbiežāk šī saslimšana sākas agrīnā vecumā – 15–25 gados.

Slimības izcelsme ir multifaktorāla. Izsitumi, kas ir raksturīgi psoriāzei, var rasties stresa, fizisku un ķīmisku ādas bojājumu, iekaisīgu slimību, infekcijas slimību, alerģisku reakciju dēļ.

 

VAI NO PSORIĀZES IR IESPĒJAMS IZVAIRĪTIES?

Līdz šodienai efektīvas metodes psoriāzes ārstēšanai nebija. Kā zināms, lai izvairītos no slimības, jānovērš tās cēloņi. Izdarīt to praktiski nav iespējams. Taču cīnīties ar psoriāzes ārējām izpausmēm – ādas izsitumiem – ir reāli!

 

PSORIĀZES ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU

Lāzers ar krāsvielu Vbeam, ko ražo medicīnas tehnoloģiju tirgus līderis Syneron-Candela, nodrošina labākos rezultātus lokalizētas psoriāzes ārstēšanā. Lāzerārstēšanas procedūru kurss ļauj novērst iekaisuma pazīmes, apsārtumu un plātnītes. Āda izlīdzinās un atjaunojas – atjaunojas tās tekstūra un krāsa.
Tā ir nesāpīga un droša procedūra. Pilnīgai psoriāzes izpausmju novēršanai ir nepieciešamas 5-10 procedūras. Parasti kurss ir jāatkārto 1–2 reizes gadā atkarībā no pacienta individuālajām īpatnībām un saslimšanas izpausmēm.

vbeam_lazers

KĀPĒC VBEAM LĀZERS IR EFEKTĪVS PSORIĀZES ĀRSTĒŠANA?

Lāzers iedarbojas uz patoloģiski izmainītām ādas šūnām un tādējādi normalizē to nobriešanas procesu. Tādēļ šūnu dzīves cikls norit normāli un āda atjauno savu struktūru – izsitumi sāk izzust.

 

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

Ārsts apstrādā ar lāzeru psoriāzes bojāto ādas zonu. Procedūras laikā āda nesasilst un netiek bojāta.

Procedūra nav sāpīga. Procedūras laikā pacients izjūt tikai karstu durstīšanas sajūtu ādā. Seanss noris ērti un atsāpināšana nav nepieciešama.

Uzreiz pēc seansa pacients var turpināt ierasto dzīvesveidu. Drīkst pat peldēties un sauļoties.

psoriazes-arstesana-ar-lazeru

 

KAS NOTIEK AR ĀDU PĒC PROCEDŪRAS?

Dažu dienu laikā pēc procedūras āda aktīvi nolobās. Sausums un zvīņošanās tiek novērsta ar īpašu krēmu.

 

CIK PROCEDŪRU IR NEPIECIEŠAMS VEIKT?

Pirmie rezultāti ir redzami jau pēc pirmā seansa un izpaužas 1–3 nedēļas pēc procedūras. Lai panāktu noturīgu pozitīvu rezultātu, nepieciešams procedūru kurss, ko nosaka speciālists individuālā konsultācijā.

 

KLĪNISKI APSTIPRINĀTI REZULTĀTI

Psoriāzes lāzerārstēšanas efektivitāte ir pierādītā daudzos klīniskajos pētījumos. Izpētes laikā tika veikta skartās ādas histoloģiska analīze. Tā pierādīja, ka patoloģiskās izmaiņas ir pilnībā izzudušas un ir panākts audu stāvoklis, kas ir raksturīgs veselai ādai.

Era Esthetic klīnikas pacientu psoriāzes lāzerārstēšanas pieredze arī demonstrē pārliecinošu, noturīgu efektu! Procedūras un konsultācijas par psoriāzes ārstēšanu ar lāzeru veic pieredzejuši klīnikas ārsti dermatologi.

 

PSORIĀZES ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ