Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Ādas un matu atjaunošana ar plazmas injekcijām

ĀDAS UN MATU ATJAUNOŠANA AR PLAZMU NO REGENLAB

Atjaunošana ar plazmu  ir progresīva ārstēšanas un atjaunināšanas metode, kas palīdz mūsu pacientiem atjaunot ādu, apstādināt tās novecošanos, kā arī apturēt matu izkrišanu.

Asins plazmas injekcijas ir mūsdienīgs estētiskās un reģeneratīvās medicīnas virziens. Šīs metodes pamatā ir no paša pacienta asinīm iegūtas plazmas injekcijas, kas veicina organisma šūnu reģenerācijas procesu.

 

 

 

PLAZMAS INJEKCIJAS REĢENERĀCIJAI

Asins plazmas, kas bagātināta ar trombocītiem, lietošana, ir viens no svarīgākajiem mūsdienu reģeneratīvās un estētiskās medicīnas sasniegumiem. Pēdējo gadu laikā šis zinātnes virziens plaši attīstās un tiek aktīvi lietots dažādās medicīnas nozarēs.

Trombocītiem ir svarīga loma organisma darbībā un audu atjaunošanā. Izdalot augšanas faktoru, tie stimulē bojāto šūnu dalīšanos un augšanu. Paaugstināta trombocītu koncentrācija asinīs veicina audu atjaunošanos un brūču sadzīšanu. Ārstnieciskais efekts parādās tad, kad trombocītu koncentrācija asinīs vairākas reizes palielinās un sasniedz 1 milj./µkl (norma ir 150-350 tūkst./µkl).

Asins plazma, kura satur paaugstinātu trombocītu daudzumu, iedarbojas uz organisma audiem, veicinot dzīšanas, reģeneratīvos un atjaunošanas procesus. Plazma satur 3 līdz 5 reizes lielāku daudzumu augšanas faktoru, citokīnus un bioloģiski aktīvās olbaltumvielas, nekā tās atrodas parastās asinīs.

Augšanas faktors — dabīgās cilvēka organisma olbaltumvielas, kas stimulē dzīvu šūnu augšanu, proliferāciju un diferenciāciju. Pie tām pieder trombocitārais augšanas faktors, transformējošais augšanas faktors, asinsvadu endotēlija augšanas faktors, epitēlija augšanas faktors u. c.

METODES DROŠĪBA

Metodes iedarbības mehānisms ir labi izpētīts, tāpēc šo metodi var saukt par „drošības standartu”. Plazmas injekciju metodi ir atzinusi pasaules medicīnas sabiedrība. Metodes pirmsākumi ir autohemoterapija, kuras lietošanas vēsture sniedzas vairāk nekā 100 gadu senā pagātnē.

Tā kā ar trombocītiem bagātināto plazmu iegūst no paša pacienta asinīm, tā ir absolūti droša, lai izsargātos no infekcijas slimību pārnešanas, kā arī nevar radīt nesaderību un alerģiskas reakcijas.

Injekcijas plaši lieto gan reģeneratīvajā, gan estētiskajā medicīnā. Klīnikas pieredzējušie ārsti veic procedūras ādas atjaunināšanai, gan matu augšanas veicināšanai.

Pacientam ievada viņa paša šūnas, tāpēc procedūra ir absolūti droša.

ĀDAS ATJAUNOŠANA AR PLAZMU

Asins plazmas injekcijas ir unikāla metode sejas atjaunošanai bez operācijas, kas pamatojas uz pacienta plazmas izmantošanu.

Problemātiskās zonās ievadot ar trombocītiem bagātināto plazmu, tā aktivizē saistaudu šūnu funkcionēšanu un iedarbina ādas dabīgās atjaunošanās bioloģisko mehānismu.

Plazmas injekciju ietekmē šūnas, kas atrodas dziļākajos dermas slāņos, sāk sintezēt kolagēnu, elastīnu un hialuronskābi, kas nodrošina ādas gludumu un elastīgumu.

Šī metode ir progresīvs estētiskās medicīnas virziens, ko plaši lieto vadošajās pasaules klīnikās.

PROCEDŪRAS INDIKĀCIJAS:

• ar novecošanos saistītās ādas izmaiņas (samazināts elastīgums, grumbu parādīšanās);
• samazināts ādas turgors;
• ādas sausums un lobīšanās;
• nogurusi, atslābusi, „pelēka”, pigmentēta āda;
• ādas rehabilitācija pēc pīlinga (lāzera vai ķīmiskā pīlinga);
• iekaisuši tauku dziedzeri (akne);
• alerģiskas reakcijas uz ādas, ko izraisa medikamenti, saules iedarbība, vitamīnu mezoterapija vai citi iemesli.
Plazmas injekcijas veic kā:
• intradermālas injekcijas (aizpildot dziļās grumbas, tāpat, kā to dara ar hialuronskābes preparātiem);
• klasisko mezoterapiju.

 

INJEKCIJU ZONAS

Procedūras veic sejaskakladekoltēroku zonās.

 

PROCEDŪRU REZULTĀTI

Procedūru rezultāti ir dabīga ādas atjaunošanās:
• ādas elastības palielināšanās;
• zilo riņķu zem acīm izzušana;
• grumbu un grumbiņu, tostarp sīko tīkliņveida grumbiņu, izzušana;
• ādas novecošanās aizkavēšana;
• gludas, veselas, mirdzošas sejas ādas atjaunošanās;
• alerģisko reakciju un ādas kairinājuma samazināšanās.

 

CIK PROCEDŪRU IR NEPIECIEŠAMS?

Jau pēc pirmās procedūras ādā ir redzamas pozitīvas pārmaiņas, bet, lai iegūtu gludu, gaišu ādu, rekomendē veikt procedūru kursu, kuru ārsts noteiks katrā individuālā gadījumā.

 

CIK ILGI SAGLABĀJAS PROCEDŪRU REZULTĀTI?

Procedūru rezultāts ir atkarīgs no ādas stāvokļa, pacienta vecuma un citiem faktoriem, bet parasti rezultāts saglabājas no 1 līdz 1,5 gadiem.

TERAPIJA MATU AUGŠANAI

Daudz vīriešu un sieviešu dažādās vecuma grupās cieš no matu izkrišanas. Šo problēmu palīdz risināt autoplazmas ievadīšana, tā ne tikai aptur matu izkrišanu, bet arī veicina matu ataugšanu.

 

 

 

 

INJEKCIJU TERAPIJAS PROCEDŪRAS REZULTĀTI

Matu atjaunošanas procedūras ar plazmu rezultātā tiek novērsta matu izkrišana, atjaunojas to augšana un struktūra. Matu folikuli pāriet atjaunošanās un augšanas stadijā. Normalizējas galvas ādas sviedru un tauku dziedzeru funkcijas. Samazinās ādas baktēriju un sēnīšu iedarbība. Mati kļūst biezāki un spīdīgāki. Atjaunojas mata struktūra, un tie kļūst veseli.

 

CIK PROCEDŪRU JĀVEIC, LAI ATJAUNOTU MATU AUGŠANU?

Terapija palīdz samazināt matu izkrišanu jau sākot no pirmās procedūras. Bet ir ieteicams procedūras atkārtot, kursa garumu nosaka ārsts katrā individuālā gadījumā.

 

PROCEDŪRU KONTRINDIKĀCIJAS

Procedūras nedrīkst veikt šādu slimību gadījumos:
• smagi iekšējo orgānu bojājumi;
• vīrushepatīts;
• cukura diabēts;
• asins sistēmas slimības;
• grūtniecība;
• imunosupresīvi stāvokļi;
• psihiski traucējumi.

 

KĀ TIEK VEIKTA PROCEDŪRA?

Mūsu klīnikā plazmas injekcijas procedūras tiek veiktas tikai ar plazmu, kas iegūta no autogēnām asinīm – pacienta paša asinīm, kas tiek paņemtas tieši pirms procedūras.

Plazmas sagatavošanas process ir vienkāršs un drošs. Asinis tiek paņemtas no pacienta nelielā konteinerā un pēc tam 5 līdz 10 min. centrifugētas, lai atdalītu sarkanos asinsķermenīšus no plazmas.

 

Pēc tam iegūtā plazma (tīrā veidā vai sajaukta ar citiem komponentiem – atkarībā no ārsta rekomendācijām un pacienta piekrišanas) pēc noteiktas shēmas tiek ievadīta problemātiskajās zonās.

Visi procedūras posmi tiek nodrošināti ar aprīkojumu no REGEN LAB® – Šveices biotehnoloģiju laboratorijas, kura ieņem līderpozīcijas reģeneratīvās medicīnas jomā.

 

KĀ PACIENTAM SAGATAVOTIES PROCEDŪRAI?

• 2 līdz 3 dienas pirms procedūras jāpārtrauc antikoagulantu lietošana.
• Vienu dienu pirms procedūras nedrīkst lietot alkoholu, taukainus un ceptus produktus, kā arī ēdienu, kas satur daudz konservantu.
• Četras stundas pirms procedūras jāatturas no ēšanas, dzert vairāk ūdens.

 

VISAS PROCEDŪRAS VEIC PIEREDZĒJUŠI KLĪNIKAS ĀRSTI.

LAI UZZINĀTU VAIRĀK PAR PROCEDŪRĀM, ZVANIET MUMS! KLĪNIKAS INFORMĀTĪVĀ LĪNIJA – TĀLR.+371 25711117.

 

 

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ