Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Trihologa konsultācija

Cilvēka matu un galvas ādas veselība ir viņa ķermeņa vispārējās veselības atspoguļojums, un jebkādas izmaiņas var liecināt par iekšējiem traucējumiem.

Era Esthetic mēs piedāvājam speciālista – trihologa, kas specializējas matu un galvas ādas traucējumu diagnostikā un ārstēšanā, palīdzību.

Visbiežāk sastopamā problēma, ar kuru cilvēki vēršas pie trihologa, ir matu izkrišana, un ar mūsdienīgu diagnostikas un ārstēšanas metožu palīdzību ir iespējams efektīvi atrisināt šo problēmu vai veikt visaptverošu profilaksi, lai saglabātu biezus un veselus matus.

Kā notiek trihologa konsultācija?

Konsultācija sākas ar detalizētu anamnēzes ievākšanu, kur ārsts noskaidro jūsu slimības vēsturi, matu kopšanas īpatnības un ģenētisko noslieci uz matu slimībām. Pēc tam tiek veikta rūpīga matu un galvas ādas izmeklēšana, izmantojot dermatoskopiju, kas ļauj mikroskopiskā līmenī redzēt matu struktūru un ādas stāvokli.

Ar ko var palīdzēt trihologs?

Trihologs var diagnosticēt tādas problēmas kā androgēno alopēciju, telogēno matu izkrišanu, dermatītu un citas slimības, kas ietekmē matu veselību. Pamatojoties uz diagnozi, ārsts nozīmēs atbilstošu ārstēšanu, kas var ietvert:
– medikamentu izrakstīšanu, lai atjaunotu normālu matu augšanu,
– konsultācijas par uzturu un dzīvesveida izmaiņām, lai uzlabotu matu veselību,
– matu un galvas ādas ārstēšanu, piemēram, mezoterapiju, plazmoliftingu vai lāzerterapiju.

Profilakse un aprūpe

Papildus ārstēšanai trihologs izstrādās preventīvo pasākumu kopumu, lai ilgtermiņā saglabātu veselīgus matus. Ieteikumu ievērošana palīdzēs izvairīties no problēmu atkārtošanās un uzturēs jūsu matus stiprus un veselus.

Era Esthetic klīnikā mēs cenšamies nodrošināt, lai katrs mūsu pacients justos pārliecināts par sniegtās aprūpes kvalitāti un efektivitāti. Mūsu mērķis ir atjaunot un saglabāt jūsu matu veselību, izmantojot visefektīvākās un drošākās procedūras.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ