Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Frakcionēta ādas atjaunošana ar lāzeru

Pateicoties jaunajām lāzerprocedūrām, mūsdienās jau ir atrisināmas novecojošas ādas, grumbu, nevienmērīgas ādas nokrāsas, dažādu plankumu, piņņu rētu vai citu ādas virsmas veidojumu radītās problēmas.

Mūsu klīnika piedāvā veikt frakcionālo ādas atjaunošanu ar jauno frakcionēto CO2RE lāzeri no ASV kompānijas Syneron – Candela, kas ir medicīnas lāzeriekārtu ražošanas tirgus līderis pasaulē. Tas ir ideāls veids, kā atjaunot un izlīdzināt sejas, kakla un krūšu ādu, mazināt grumbas, ādas virsmas veidojumus, atjaunot ādas skaisto, viendabīgo nokrāsu, piešķirt plānai ādai stingrumu un koriģēt visus ādas trūkumus. Ar jauno CO2Re lāzeru acīm pamanāmi rezultāti tiek sasniegti jau pēc pirmās procedūras.

Frakciju lāzers atjauno ādu pa frakcijām – miljoniem mikroskopisku lāzera stariņu likvidē vecos audus, neskarot apkārt esošās veselās šūnas. Tādēļ procedūras vieta ātri sadzīst un rodas jaunas, veselas ādas šūnas, kas veido līdzenu un veselu ādu.

CO2RE ir augsto tehnoloģiju lāzers. Ar to ir iespējams izmantot pat septiņas ārstniecības metodes, tostarp piecas ir paredzētas frakcionālai ādas atjaunošanai, tādēļ var tikt atrisinātas visdažādākās ar ādu saistītās problēmas.

CO2Re ir pirmais CO2 frakciju lāzers, kas rada divus viļņus un var precīzi atjaunot gan virsējos, gan arī dziļos ādas slāņus vai vienlaikus veikt visu ādas slāņu atjaunošanu. CO2Re lāzeram ir intuitīvais „touch“ ekrānu, kurā tiek rādīta ārstēšanas ģeometrija.

KĀDAS ĀDAS PROBLĒMAS TIEK RISINĀTAS AR CO2RE LĀZERU?

CO2Re frakcionālā ādas atjaunošana ir multifunkcionāla, tā piemērota, lai risinātu visdažādākās ādas problēmas – no vienkāršām līdz pat vissarežģītākajām.

 1. CO2Re light – lai likvidētu nelielus ādas virsmas nelīdzenumus, paplašinātas ādas poras un grumbiņas, tiek veikta ādas virskārtas frakcionālā atjaunošana, radot ādas lāzerpīlinga efektu.
 2. CO2Re mid – izteiktāku ādas efektu korekcijai. Lai palielinātu frakciju lāzera iedarbību, stari tiek raidīti dziļāk ādā, tādējādi veicinot papildu kolagēna sintēzi un atjaunojot bojātos vai novecojušos ādas vidējā slāņa audus. Tiek koriģētas dziļākas piņņu rētiņas un padziļinājumi, izteiktākas grumbas ap acīm, lūpām, vaigos, pierē, u.c. vietās.
 3. CO2Re deep – novecojošai, tvirtumu zaudējušai ādai, izteiktām grumbām, piņņu un ķirurģiskām, apdeguma un citām rētām, strijām. Tiek atjaunoti dziļie ādas slāņi, sintezēts jauns un kvalitatīvs kolagēns.
 4. CO2Re fusion – unikāla metodika, kad, kombinējot procedūras intensitāti ar īpaši dziļu ādas atjaunošanu, vienlaikus tiek atjaunota visa āda – gan epiderma, gan arī dziļie ādas slāņi.

KĀDS IR EFEKTS, ATJAUNOJOT ĀDU AR FRAKCIJU LĀZERI CO2RE?

 • Izlīdzinās ādas krāsa, kļūst gludāka ādas virsma, āda atjaunojas
 • Izlīdzinās ādas līnijas un grumbas, tiek koriģētas paplašinātās ādas poras
 • Palielinās kolagēna sintēze, āda izskatās stingrāka un jaunāka
 • Tiek likvidēta pigmentācija, vasaras raibumi, vecuma plankumi, keratoze
 • Tiek atjaunota saules bojāta āda
 • Tiek koriģēti dažādi plankumiņi, piņņu, ķirurģiskās, apdeguma, atrofiskās un hipertrofiskās u.c. rētas
 • Tiek likvidētas visu veidu strijas

Lai arī kāda būtu ādas problēma, frakciju lāzera CO2Re tehniskie parametri ļauj šo problēmu risināt.

 

KAD IR JĀVEIC FRAKCIONĀLĀ ĀDAS ATJAUNOŠANA?

Lai atjaunotu ādu, procedūru būtu ideāli sākt pēc 30 gadu vecuma vai pēc nepieciešamības atkarībā no grumbu daudzuma, piemēram, ap acīm, vaigos vai citās vietās, sejas krāsas neviendabības, pigmentācijas, rētām, ādas virsmas nelīdzenumiem, ādas elastības, u.c. trūkumiem. Tā ir lieliska iespēja atjaunot ādu un uzturēt to jaunu un viendabīgu, turklāt pēcprocedūras periods ir ļoti īss.

 

INDIKĀCIJAS ĀDAS FRAKCIONĒTAJAI ATJAUNOŠANAI AR CO2 LĀZERU:

∙ ādas novecošanās, fotonovecošanās;
∙ dažāda veida grumbas, tai skaitā acu zonā;
∙ ādas ļenganums un ptoze sejas, kakla un dekoltē zonās;
∙ rētas, aknē pēdas, paplašinātas poras;
∙ strijas;
∙ tumšie plankumi uz ādas.

 

KĀ NOTIEK ĀDAS ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRA?

Pirms procedūras āda tiek ieziesta ar vietējās anestēzijas līdzekli. Pēc 30–40 minūtēm pacienta acīm tiek uzliktas aizsargbrilles, pie ādas pielikts aplikators, āda tiek noskenēta un sagatavoti pareizie CO2Re frakcionālā ādas atjaunošanas parametri. Tiek fokusēts lāzera stars un sākta atjaunošanas procedūra. Pati procedūra ilgst apmēram 30 minūtes.

frakcionētā atjaunošana ar lāzeru CO2

 

CIK PROCEDŪRAS IR JĀVEIC?

Procedūru skaitu nosaka ādas problēmas. Lai veiktu ādas atjaunošanu, procedūru skaits varētu būt no vienas līdz trim, bet, lai izlīdzinātu grumbas un rētas, no trim līdz piecām. Jau pēc pirmās CO2Re frakcionālās ādas atjaunošanas procedūras ir redzams efektīvs rezultāts, kas nereti ir pietiekams. Tūlīt pēc procedūras izzūd pigmenta plankumi, lāzera stimulētā jauna kolagēna veidošanās rezultātā notiek ādas trūkumu korekcija, āda pakāpeniski iegūst gaišāku un līdzenāku izskatu. Pirmsprocedūru bezmaksas konsultācijas laikā jūs ar ārstu vienosities par procedūru skaitu.
CO2Re atjaunošanas procedūras iepatikušās arī pasaulē pazīstamajai popmūzikas karalienei, tādēļ procedūra tagad ir ieguvusi nosaukumu „Madonna Liftˮ.

 

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES PĒC PROCEDŪRAS?

Dažas stundas pēc procedūras jums būs līdzīga sajūta kā pēc sauļošanās. Dažas dienas pēc procedūras āda sāks atjaunoties un, tāpat kā pēc pīlinga, noies ādas virsējais slānis. Tas ir dabisks ādas atjaunošanās process, kas var ilgt 7–10 dienas. Ārsts pēc procedūras paskaidros, kā āda jākopj mājās. Āda būs jāmitrina un jāieziež ar saules aizsargkrēmu, kura SPF ir vismaz 30.
Mūsu klīnikas ārsts bezmaksas konsultācijas laikā izskatīs jūsu ādas problēmas un vēlamos rezultātus, sīki ieteiks, kā āda būtu jākopj pēc procedūras.

 

ĀDAS CO2 FRAKCIONĒTĀS ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRAS APVIENOJUMS AR PLAZMOLIFTINGU (PRP)

Mūsu klīnikā ādas rejuvenizācijai tiek veiksmīgi piemērota vēl viena efektīva metode – frakcionētās atjaunošanas un plazmoterapijas (PRP) kombinācija.
Procedūras tiek apvienotas tiek viena pēc otrās – pēc lāzerterapijas ādā tiek injicēta ar trombocītiem bagāta plazma, kas tiek izgatavota no paša pacienta asinīm.
Plazmolifting vai PRP – efektīva ādas atjaunošanas metode, kas, apvienojumā ar frakcionēto ādas atjaunošanu ar CO2 lāzeru vēl vairāk uzlabo rejuvenizācijas efektu un samazina rehabilitācijas periodu pēc lāzera procedūras līdz 4-5 dienām.

Visas lāzerprocedūras mūsu klīnikā veic tikai kvalificēti „Era Estheticˮ lāzerdermatoloģijas klīnikas ārsti.

 

FRAKCIONĒTAIS LĀZERS CO2RE

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ