Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

RF termoliftings THERMAGE

Era Esthetic ir vienīgā klīnika, kura piedāvā Latvijā procedūru Thermage – sejas un ķermeņa ādas liftingu ar inovatīvo sistēmu Thermage CPT.

Thermage ir luksusa klases procedūra tiem, kuri vēlas atgūt savas sejas un ķermeņa jaunību bez ķirurga skalpeļa, šuvēm, mīmikas izmaiņām un rehabilitācijas perioda.

Procedūra ļauj sasniegt ādas liftinga efektu, izmantojot radiofrekvences enerģiju. Šī procedūra nav ķirurģiska, tai nav atlabšanas periods un tā ir alternatīva plastiskajai operācijai.

 

KAS IR THERMAGE?

Laika gaitā kolagēns izdalās lēnāk, tā šķiedras kļūst mazāk elastīgas, tādējādi mazinās ādas elastīgums, veidojas grumbas un rievas. Unikālā Thermage procedūra ļauj pagriezt šo procesu atpakaļ.

Termoliftinga procedūra Thermage ir pirmā neinvazīvā ārstēšanas metode, kura nodrošina ādas nostiepšanu ar augstas frekvences radio enerģijas (RF) iedarbību. Procedūra veicina kolagēna izstrādi visdziļākajos dermas slāņos, padarot to redzami tvirtāku, blīvāku un izlīdzinot tās virsmu.

Pašlaik Thermage ir vienīgā ādas dziļa liftinga metode, kura sniedz rezultātu vienas procedūras laikā, netraumējot ādas virsmu.

Šīs tehnoloģijas izstrādātājs ir Solta Medical Inc. – viens no pasaules medicīnas aprīkojuma ražošanas līderiem. Pēc 5 gadiem medicīnisko pētījumu Thermage sistēmai tika izsniegts ASV autoritatīvākās medicīniskās drošības organizācijas – Pārtikas un zāļu pārvaldes (Food and Drug Administration) – sertifikats, kas ir metodikas drošības un efektīvitātes apliecinājums.

Thermage-SoltaMedical - Copy

ASV FDA sertifikāts ir kvalitātes un drošības apliecinājums medicīnas pasaulē.

Desmit gadu laikā procedūra ir veiksmīgi lietota jau vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Thermage procedūra ir veikta jau vairāk nekā vienam miljonam sieviešu un vīriešu visā pasaulē.

 

ŠĪ PROCEDŪRA NAV ĶIRURĢISKA, TAI NAV ATLABŠANAS PERIODS UN TĀ IR ALTERNATĪVA PLASTISKAJAI OPERĀCIJAI.

ERA ESTHEIC lāzerdermatoloģijas klīnikā tiek izmantota jauna – trešās paaudzes Thermage CPT sistēma. Thermage CPT aprīkojums ir papildināts ar Comfort Pulse Technology (komforta impulsu tehnoloģija), kura tika izstrādāta pacientu lielākam komfortam un labākiem procedūras rezultātiem.

Thermage-CPTsystem

PRIEKŠROCĪBAS SEJAS UN ĶERMEŅA ĀDAS NOSTIEPŠANAI AR THERMAGE

 • Dabiska ādas nostiepšanaAtšķirībā no ķirurģiskas iejaukšanās, kas tikai noņem lieko ādu, Thermage kvalitatīvi uzlabo ādu, atjaunojot tās elastīgumu.
 • Redzami jaunāka āda jau pēc neilga laikaĀdas stāvokļa uzlabošanās parasti ir redzama jau tūlīt pēc procedūras un turpmāko sešu mēnešu laikā efekts turpina palielināties.
 • Bez rehabilitācijas perioda un šuvēmUzreiz pēc procedūras varat doties uz darbu vai teātri!
 • Saglabājas sejas vaibsti un mīmikaĀdas atjaunošana nerada maskas efektu, negaidītas sejas vaibstu izmaiņas.
 • Ilgstošs efekts, drošībaAtjaunošanās efekts ilgst trīs līdz piecus gadus, procedūra nerada ādas „pieradumu” un ir droša organismam.

 

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA AR THERMAGE CPT?

Thermage CPT procedūras laikā uz ādu iedarbojas radiofrekvences enerģija, kas ietekmē visus ādas slāņus. RF viļņu ietekmē kolagēna šķiedras atjaunojas, tiek veicināta jaunu šķiedru veidošanās, tā izraisot ādas savilkšanos.

Thermage-soli

Vienas Thermage procedūras laikā ādas dziļākajos slāņos pietiekamā daudzumā tiek atjaunots kolagēns, nostiepta sejas un ķermeņa āda jebkurā zonā, kurā tā zaudējusi elastīgumu, kā arī iegūstams acīmredzams ādas izskata uzlabojums. Tā kļūst gludāka, jaunāka, elastīgāka, tiek iegūtas noturīgākas un dabiskākas izmaiņas.

 Thermage procedūru var veikt jebkurā sezonā. Pēc termāžas nav nepieciešams mainīt Jūsu dienas ritmu – Jūs varat uzreiz atgriezties darbā vai doties uz teātri.

Thermage-procedure-3

 

CIK THERMAGE PROCEDŪRAS IR JĀVEIC SEJAS VAI ĶERMEŅA ĀDAS NOSTIEPŠANAI?

Ar THERMAGE CPT tehnoloģiju nepieciešama tikai viena procedūra, lai sasniegtu vēlamo efektu.

Nereti Thermage procedūra tiek sajaukta ar cita līmeņa piedāvājumiem tirgū, kuru nosaukumos tiek izmantots jēdziens „termoliftings”, bet kuru tehnoloģijas un rezultāti būtiski atšķiras no Thermage un pieprasa vairkākārtējos atkārtojumus efekta sasniegšanai, līdz pat 10 reizēm.

Ar Thermage CPT sistēmu ādas nostiepšanai jāveic tikai 1 procedūra.  Izmaiņas redzamas uzreiz un uzlabojas gada laikā pēc veiktās procedūras. Nostiepšanas efekts saglabājas līdz 3-5 gadiem, atkarībā no organisma fiziskajām īpašībām.

KĀDĀS ZONĀS VEICAMA ĀDAS NOSTIEPŠANA?

 1. Sejas zonā – mēģinot padarīt ādu jaunāku, veselīgāka izskata, vēloties nostiept novecojušu sejas ādu, esot ļenganai vai krunkainai ādai. Veicot procedūru sejas zonā iedarbojas:
  1. Augšējā sejas zonā – piere: paceļama āda uzacu un pieres zonas, kā arī ap acīm;
  2. Vidējā sejas zona – vaigi: liftings, samazinās ādas poras, izlīdzinās deguna-lūpu krokas;
  3. Apakšējā sejas zona – nostiprināms sejas ovāls, atjaunojama tā kontūra, samazinās ādas ļenganums zem apakšējā žokļa kaula, izlīdzinās žokļa kaula līnija, samazinās vai izzūd pakakle, nostiepjama āda.
 2. Virsējo un apakšējo plakstiņu zonā – paceļami acu plakstiņi, izlīdzināma zona ap acīm, grumbas, maisiņi zem acīm, nostiepjama un padarāma elastīgāka brīvā acu plakstiņu un virsējā vaigu daļas āda.
 3. Kakla zonā – samazinās kakla grumbas, āda padarāma elastīgāka un nostiepta.
 4. Ķermeņa konturēšana, ļengana vēdera āda, kā arī āda roku un kāju zonā„noslīdējušiem” ceļiem padarāma elastīgāka.
 5. Thermage CPT sistēma paredzēta arī celulīta ārstēšanai.

 

JAUNĀS THERMAGE CPT SISTĒMAS PRIEKŠROCĪBAS:

Thermage CPT tehnoloģija izmanto ādas pašatjaunošanās mehānismus, kad reakcija uz RF viļņiem laikā veikto stimulāciju ir paša organisma jauna kolagēna sintēze, kuras rezultātā acīmredzami izlabojas ādas izskats. Āda izskatās acīmredzami elastīgāka, gludāka un jaunāka, kā arī daudzos gadījumos līdzinās rezultātam, kāds būtu sasniedzams, izmantojot plastisko ķirurģiju.

 • Thermage LatvijāŠai procedūrai nav ķirurģiska riska un pēcprocedūru periods! Nav nepieciešams ņemt brīvdienas, vēloties veikt Thermage CPT procedūru. Pacienti pēc procedūras uzreiz var atgriezties pie ikdienas vai brīvā laika nodarbēm: iet uz darbu vai uz teātri.
 • Procedūras laikā pacients nejūt sāpes, bet komfortablu siltumu, nav nepieciešama anestēzija! Jaunā termoliftinga Thermage CPT sistēma ir patentēta un tiek saukta par komfortablu pulsa tehnoloģiju (angļu val. Comfort Pulse Technology).
 • Trešās paaudzes Thermage CPT procedūru var veikt visās sejas un ķermeņa zonās, vēloties nostiept acu plakstiņu, sejas un kakla ādu, ceļu, roku, vēdera, gurnu u. c. problemātiskās ādas vietas, kas radušās ādai novecojot.
 • Thermage CPT procedūra ir speciāli pilnveidota un piemērota celulīta ārstēšanai!

 

CIK ILGI NORISINĀS THERMAGE CPT PROCEDŪRA?

Procedūra, atkarībā no apstrādājamās zonas ilgst no 40 minūtēm līdz 3 stundām. Unikālās termoliftinga Thermage procedūras rezultāti ir redzami uzreiz un pakāpeniski uzlabojas 3–6 mēnešu laikā.

 

KĀDU REZULTĀTU SAGAIDĪT PĒC THERMAGE PROCEDŪRAS?

Jūs neizskatīsities kā cita persona, Thermage CPT izmanto dabiskus organisma atjaunošanas mehānismus, tādēļ izmaiņas ir dabiskas. Iedomājaties, kā izskatījāties pirms 5 gadiem – tās ir izmaiņas, kādas varat sagaidīt pēc 6 mēnešiem, veicot vienu Thermage CPT procedūru. Tā būsiet Jūs, taču skaistāka, jaunāka, veselīgāka izskata ar pilnīgākām, mazāk izteiktām līnijām un grumbām, ar elastīgāku ādu. Efekts, atkarībā no dzīvesveida un orgānisma individuālām īpašībām saglabājas 3–5 gadus.

Pēc procedūras nav nekāda pēcprocedūru perioda, izņemot vieglu apsārtumu no siltuma.

 

PAR THERMAGE POPULARITĀTI

Desmit gadu laikā Thermage procedūra ir veiksmīgi lietota jau vairāk nekā 80 pasaules valstīs, vairāk nekā 1 000 000 sieviešu un vīriešu visā pasaulē. Šai unikālajai tehnoloģijai veltītas daudzas zinātniskas publikācijas un raidījumi.

Jāatzīmē arī, ka Thermage ir Holivudas zvaigžņu vidū populārā procedūra. Pasaules slavenības, lai saglabātu veselīgu ādas izskatu, regulāri veic Thermage procedūras, lai atjaunotu savu ārējo izskatu, nezaudējot laiku atlabšanas periodam. Šis procedūras pielūdzēji ir Gvineta Paltrova, Opra Vinfrija, Madonna, Demija Mūra, Linda Evangelista,  Breds Pits un citi.

Darīšu to atkal, jo jūtu, ka mana seja ir kļuvusi par pieciem gadiem jaunāka.

Gvineta Paltrova

thermage-gwyneth-paltrow-2

 

No 2015.gada Thermage CPT procedūras ir pieejamas arī Latvijā, Era Esthetic, klīnikā!

 

IZMANTOJIET MŪSU AKCIJAS PIEDĀVĀJUMU UN IEPAZĪSTIETIES AR ŠO UNIKĀLO PROCEDŪRU JAU ŠODIEN AR 30% ATLAIDI!

THERMAGE CPT procedūras mūsu klīnikā veic pieredzējuši ārsti dermatologi.

arsti-Thermage

Lai saņemtu detalizētāku informāciju, sazinieties ar mums, reģistrējieties konsultācijai vai zvaniet pa tālruni +371 25 711117

 

THERMAGE CPT

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ