Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Estētiskā medicīna

Mūsdienu estētiskā medicīna ir efektīvu, saudzējošu un drošu paņēmienu komplekss, kas palīdz pēc iespējas ilgāk saglabāt jaunību un skaistumu, koriģēt ādas, sejas vaibstu vai ķermeņa vizuālas nepilnības. Modernākās estētiskās medicīnas procedūras rezultātu ziņā ir salīdzināmas ar plastisko ķirurģiju, savukārt tām nav nepieciešami iegriezumi un sarežģīta rehabilitācija.

Klīnika Era Esthetic piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un virzienus, lai atrisinātu jebkādas sejas un ķermeņa estētiskās problēmas. Mūsu lepnums ir inovatīvas lāzera, radioviļņu un ultraskaņas kosmetoloģijas iekārtas, kas veiksmīgi darbojas ar novecošanās pazīmēm un jebkādām ādas nepilnībām. Estētiskās medicīnas aparatprocedūras ir komfortablas un nesāpīgas pacientiem, sniedz redzamas pozitīvas izmaiņas jau no pirmās sesijas.

Papildus aparatūras efektiem bieži tiek izmantotas injekcijas metodes ādas atjaunošanai un sejas vaibstu korekcijai. Pildvielu injekcijas ļauj harmonizēt un uzlabot izskatu atbilstoši pacienta vēlmēm. Mezokokteiļi, plazmas preparāti un botulīna toksīns uzlabo un atjauno ādu, novērš ar vecumu saistītas izmaiņas.

Katram pacientam estētiskās un lāzermedicīnas klīnikas Era Esthetic ārsti izvēlas individuālu procedūru kompleksu. Speciālisti ņem vērā pacientu vēlmes, pašreizējo ādas stāvokli, kontrindikāciju esamību un citus svarīgus medicīniskos aspektus. Integrēta pieeja ļauj uzlabot un atjaunot sejas un ķermeņa ādu, īsā laikā sasniegt vēlamos rezultātus.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ