Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

Pakalpojums Cena
- Asinsvadu ārstēšana ar VBeam Perfecta, GentleYAG lāzeriem
Viena kapilāra likvidēšana 43,00
Zona apkārt degunam Akcijas cena -20%! 72,00
57.6
Visa deguna zona Akcijas cena -20%! 100,00
80
Vaigi Akcijas cena -20%! 130,00-202,00
104.00-161.60
Virslūpas zona Akcijas cena -20%! 42,00
33.6
Zods Akcijas cena -20%! 72,00
57.6
Piere Akcijas cena -20%! 87,00
69.6
Visa sejas zona Akcijas cena -60%! 575,00
230
Augšstilbi (abas kājas) 203,00-290,00
Apakšstilbi (abas kājas) 203,00-232,00
Ceļgalu zona 87,00
Angiomas un hemangiomas noņemšana 70,00
Sarkano kapilāru, asinsizplūdumu likvidēšana uz ķermeņa 1cm2 43,00
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 10 cm2 30,00
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 100 cm2 70,00
-Asinsvadu ārstēšana, fotoatjaunošana ar IPL (impulsa gaismas sistēmu)
IPL asinsvadiem – 1 zona 60,00
IPL visai sejai 200,00
- Asinsvadu, aknes, rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: deguna zona 50
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : vaigi 100
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : piere 60
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: zods 50
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : visa seja 200
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 impulss 20
Aknes ārstēšana ar lāzeru Nordlys : visa seja 200
Aknes ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 iekaisuma elementa ārstēšana, 1 impuls 20
Rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys: visa seja 200
Rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 sejas zona (piere/vaigs/zods) 50

ERA ESTHETIC klīnikā asinsvadu veidojumu ārstēšanā mēs izmantojam progresīvas lāzerterapijas tehnoloģijas, tai skaitā uniklālo medicīnisko lāzeru VBeam Perfecta, Nordlys un IPL sistēmas. Asinsvadu traucējumu ārstēšanu ar lāzeru nodrošina augsti kvalificēti ārsti dermatologi un ar ilggadēju pieredzi lāzermedicīnā, kas ļauj mums sasniegt lieliskus rezultātus tādu slimību ārstēšanā kā rozaceja, asinsvadu zvaigznītes, portvīna plankumi un citi asinsvadu defekti.

Lāzera asinsvadu ārstēšana ir mūsdienīga un minimāli invazīva metode, kas palīdz uzlabot ādas izskatu un atbrīvoties no asinsvadu nepilnībām. Procedūras pamatā ir lāzera stara izmantošana, kas precīzi mērķē uz skartajiem asinsvadiem, tādējādi samazinot to redzamību, nebojājot apkārtējos audus.

Mēs nodrošinam individuālu pieeju katram klientam, pirms ārstēšanas veicot detalizētu konsultāciju un diagnostiku, lai izvēlētos vispiemērotāko terapijas metodi un nodrošinātu pēc iespējas lielāku komfortu un drošību.

 

IMPULSA KRĀSU LĀZERS VBEAM PERFECTA

Ādas asinsvadu veidojumi parādās pēc virsējo asinsvadu paplašināšanās vai bojājumiem ādas virsējā slānī. Ja saistaudi ir plāni un vāji, kapilārie asinsvadi ir labi saredzami kā sārti veidojumi. Līdz lāzerķirurģijas ēras sākumam nebija perspektīvu ārstniecības metožu un iespēju šādiem pacientiem palīdzēt. Mūsdienās vairumā gadījumu vienīgais efektīvais veids, kā likvidēt paplašinātos kapilāros asinsvadus vai sejas apsārtumu, ir lāzers.

Paplašināto kapilāru un citu asinsvadu veidojumu likvidēšanai izmantojam progresīvo Candela VBeam Perfecta impulsu krāsu lāzeru, kuru ārsti dermatologi un pacienti visā pasaulē ir atzinuši par visefektīvāko un piemērotāko plaša spektra asinsvadu problēmu ārstēšanai. Tas ir vienīgais lāzers, kas atšķirībā no citiem likvidē ne vien bojātos kapilārus, bet arī ādas apsārtumu un nostiprina kolagēnu, kas neļauj kapilāriem atjaunoties.

Candela VBeam Perfecta lieliski likvidē visu, kas ir SARKANS: gan paplašinātus asinsvadus, gan paplašinātus smalkos kapilārus, sejas un ķermeņa apsārtumu, asinsvadu „zvaigznītes”, ķiršu krāsas angiomas un citus visdažādākos asinsvadu veidojumus.  Lāzerprocedūra ar VBeam Perfecta arī turpmāk pasargā no problēmu atjaunošanās. Svarīgi, ka šis amerikāņu Candela asinsvadu lāzers ne tikai likvidē bojātos asinsvadus, ādas apsārtumu, bet arī stimulē jauna kolagēna un elastīgo struktūru veidošanos. Pēc apsārtušās ādas saistaudu nostiprināšanas jauni virspusēji kapilāri vairs neveidojas, bet jau pastāvošie kļūst grūtāk saredzami. Tas ir ļoti svarīgs apstāklis, novēršot jaunu virspusēju kapilāru veidošanos, ārstējot plašus sejas apsārtumus, rozāciju un paplašinātos sejas kapilārus. Candela VBeam Perfecta lāzers iznīcina paplašinātos kapilārus un ir arī vienīgais asinsvadu lāzers ar profilaktisku iedarbību, kas pasargā no jaunu asinsvadu veidojumu rašanās. Tādas procedūras tiek pelnīti sauktas par cēloņa ārstēšanu.

vbeam_lazers

 

KĀ LĀZERS LIKVIDĒ PAPLAŠINĀTOS KAPILĀRUS?

Candela VBeam Perfecta lāzeram ir jauna mikroimpulsu tehnoloģija, kas lāzera viena impulsa enerģiju sadala astoņos ļoti mazos mikroimpulsos. Lāzera iedarbība ir intensīva, bet tai pat laikā īsa un saudzējoša. Speciālie dzeltenas krāsas 595 nm impulsa stari tiek precīzi fokusēti ārstēšanas zonā un iziet cauri ādas virskārtai. Mikroimpulsu iedarbība pacientam ir mazāk traumējoša, un tā ļauj izmantot lielāku enerģijas daudzumu efektīvai veidojumu likvidēšanai, tajā pašā laikā saudzējot ādu un samazinot pēcprocedūras periodu. Šādi var ārstēt dažādas sarežģītības asinsvadu veidojumus. Lāzera raidīto staru asinsvadu bojājuma vai paplašinājuma vietās selektīvi absorbē oksihemoglobīns. Reaģējot uz lāzera staru, kapilāru paplašinātās sieniņas salīp, asinsvadu veidojumi dabiskā ceļā tiek koagulēti un izvadīti no organisma.

 

asinsvadu-arstesana-ar-lazeru

 

KĀDUS ASINSVADU BOJĀJUMUS ĀRSTĒ LĀZERS?

Ar VBeam Perfecta lāzeru tiek ārstēti dažādi ādas asinsvadu veidojumi:

 • dažādu formu sejas, kakla, krūšu ādas apsārtums rozācija (rosacea, kuperoze);
 • paplašināti kapilāri (teleangiektāzijas), atsevišķi vai kompleksi asinsvadu zirnekļi;
 • sejas un kāju asinsvadu mezgli, vēnas;
 • dažādas hemangiomas, ķiršu krāsas angiomas;
 • „vīna” un citi iedzimti asinsvadu plankumi;
 • zilumi.

Koriģējamie ādas veidojumi:

 • pigmentētas rētas, piņņu rētas, keloīdās rētas;
 • strijas;
 • sārtas pinnes;
 • poikiloderma (raiba vai sārti brūna ādas krāsa);
 • psoriāze.

Tiek stimulēts kolagēns:

 • notiek asinsvadu izcelsmes slimību cēloņu ārstēšana, piem.: sevišķi efektīvs rozācijas, sejas apsārtuma gadījumos;
 • ādas atjaunošana, grumbu korekcija;
 • dažu aknes formu ārstēšana.

 

CIK ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Tas ir atkarīgs no konkrētā veidojuma, tā rašanās laika un īpašībām. Dažu asinsvadu, paplašinātu kapilāru, hemangiomas likvidēšanai pietiek ar vienu procedūru. Sarežģītākiem asinsvadu veidojumiem, akūtam apsārtumam, iedzimtiem „vīna” plankumiem būs nepieciešamas vairākas procedūras. VBeam Perfecta lāzeram ir visi nepieciešamie parametri dažādu veidojumu likvidēšanai.

 

KĀDA IR KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA UN CITU ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRA? VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Procedūra sākas ar to, ka pacientam tiek uzliktas aizsargbrilles. Lāzerā tiek ievadīti nepieciešamie parametri un aplikators tiek novietots uz ādas, ārstējamā rajona. Procedūras laikā Jūs sajutīsiet siltumu vai vieglu dzelšanu. Procedūrā tiek papildus izmantota arī patentētā Candela DCD atdzesēšanas sistēma, kas atdzesē ādu pirms impulsa, tā laikā un pēc tā, tādējādi palielinās procedūras komforts un tiek aizsargāta āda, bet apsārtums tiek samazināts līdz minimumam.Vbeam

 

VAI KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA, HEMANGIOMU UN CITU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRĀM IR ILGSTOŠA IEDARBĪBA?

Jā, asinsvadu veidojumi tiek likvidēti uz visiem laikiem, tomēr ārstēšana nevar ietekmēt ģenētiskās īpašības. Tādēļ, ja kapilāriem ir negatīvas noslieces, vajadzētu izvairīties no slimību veicinošiem faktoriem un stiprināt ādu, piem.: pigmentācijas gadījumā lietot aizsarglīdzekļus pret saules stariem, nesāt galvassegas, rozācijas gadījumā izvairīties no augstas un zemas gaisa temperatūras un straujām temperatūras svārstībām, lietot kosmētiku apsārtušai ādai utt.

 

KĀ VAJADZĒTU SAGATAVOTIES KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA UN CITU ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRAI?

Vairākas nedēļas pirms un pēc procedūras iesākam izvairīties no tiešiem saules stariem, lietot saules aizsargkrēmus ar 30 SPF vai lielāku aizsargfaktoru. Pirmās dienas pēc procedūras neberzēt ādu, nelietot ādu kairinošus līdzekļus.

 

ROZĀCIJAS(ROSACEA, KUPEROZES), SEJAS APSĀRTUMA ĀRSTĒŠANA AR VBEAM PERFECTA IMPULSU KRĀSU LĀZERU

Rozācija (rosacea, kuperoze) ir hroniska iekaisuma slimība, kas izraisa sejas apsārtumu. Slimībai ir raksturīgi paplašināti kapilāri, uz kairinājumiem jutīga āda, dažkārt veidojas sārtās pinnes. Parasti tā sākas pēc 30 gadu vecuma. Rozācija pakāpeniski progresē, tādēļ ir ļoti svarīga tās ārstēšana. Tai raksturīgā ādas apsārtuma vai paplašināto asinsvadu likvidēšanai tiek izmantots jaunais VBeam Perfecta impulsu krāsu lāzers, kas tiek uzskatīts par „zelta standartu” šīs slimības ārstēšanā. VBeam Perfecta efektīvi likvidē ādas apsārtumu, paplašinātos kapilārus un citus asinsvadu veidojumus, mazina rozācijai raksturīgo ādas karstuma sajūtu (angl. flushing). Tas tieši iedarbojas uz apsārtuma asinsvadu tīklu, stimulē kolagēna sintēzi, tādejādi kavē slimības attīstību un mazina iekaisumu.

 

VISAS PROCEDŪRAS LĀZERDERMATOLOĢIJAS KLĪNIKĀ ERA ESTHETIC VEIC KVALIFICĒTI ĀRSTI. 

ASINSVADU BOJĀJUMU ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Pakalpojums Cena
- Asinsvadu ārstēšana ar VBeam Perfecta, GentleYAG lāzeriem
Viena kapilāra likvidēšana 43,00
Zona apkārt degunam Akcijas cena -20%! 72,00
57.6
Visa deguna zona Akcijas cena -20%! 100,00
80
Vaigi Akcijas cena -20%! 130,00-202,00
104.00-161.60
Virslūpas zona Akcijas cena -20%! 42,00
33.6
Zods Akcijas cena -20%! 72,00
57.6
Piere Akcijas cena -20%! 87,00
69.6
Visa sejas zona Akcijas cena -60%! 575,00
230
Augšstilbi (abas kājas) 203,00-290,00
Apakšstilbi (abas kājas) 203,00-232,00
Ceļgalu zona 87,00
Angiomas un hemangiomas noņemšana 70,00
Sarkano kapilāru, asinsizplūdumu likvidēšana uz ķermeņa 1cm2 43,00
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 10 cm2 30,00
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 100 cm2 70,00
-Asinsvadu ārstēšana, fotoatjaunošana ar IPL (impulsa gaismas sistēmu)
IPL asinsvadiem – 1 zona 60,00
IPL visai sejai 200,00
- Asinsvadu, aknes, rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: deguna zona 50
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : vaigi 100
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : piere 60
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: zods 50
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys : visa seja 200
Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 impulss 20
Aknes ārstēšana ar lāzeru Nordlys : visa seja 200
Aknes ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 iekaisuma elementa ārstēšana, 1 impuls 20
Rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys: visa seja 200
Rozācijas ārstēšana ar lāzeru Nordlys: 1 sejas zona (piere/vaigs/zods) 50
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ