Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

ELOS liftings

Mūsu klīnika piedāvā Jums efektīvu sejas ovāla atjaunošanas tehnoloģiju – ELOS Sublime. Apvienojot radiofrekvenču enerģijas un infrasarkana starojuma iedarbību (ELOS kombinācija), šī procedūra nodrošina redzamus rezultātus sejas ādas atjaunošānā un liftingā.

Liftinga procedūra ELOS Sublime – tā ir saudzējoša, ērta, droša procedūra, kas nodrošina ātrus rezultātus bez ādas traumēšanas un bez rehabilitācijas perioda pēc procedūras.

eTwo tā ir inovatīva efektīva ādas atjaunošanos ELOS sistēma no estētiskās medicīnas tirgus līdera Syneron-Candela. Tehnoloģija eTwo Sublime nodrošina vektora liftinga metodi, iedarbojoties uz dziļiem ādas slāņiem un remodelējot tos. Procedūra stimulē jauna kolagēna un elastīna veidošanos ādā, tādējādi veicinot audu liftingu.

eTwo Sublime Procedūra nodrošina liftingu un grumbiņu novēršanu.

eTwo-ELOS-Sublime

 

KĀ DARBOJAS ETWO SUBLIME ATJAUNOŠANAS TEHNOLOĢIJA?

Sublime tehnoloģijas pamatā ir infrasarkanas gaismas un bipolāras radiofrekvenču enerģijas kombinācija (Elos kombinācija). Ar šīs tehnoloģijas palīdzību procedūras laikā ārsts veic kontrolētu dziļu dermas slaņu sasildīšanu (1-4 mm dziļumā). Tas ļauj nodrošināt ādas liftingu un novērst novecošanās pazīmes uz sejas:
• atjaunot sejas ovāla kontūras,
• novērst sīkās grumbiņas,
• uzlabot ādas elastību.

Lai panāktu maksimālu komfortu procedūru laikā, eTwo Sublime sistēma ir aprīkota ar īpašu dzesēšanas sistēmu, kas balstīta uz Peltier elementu.

INDIKĀCIJAS ETWO SUBLIME PROCEDŪRAI

• zoda un apakšējā žokla ādas ļenganums (ptoze);
• vaigu ādas ļenganums (ptoze);
• “maisiņi” zem acīm;
• grumbas zonā ap acīm,
• uzacu līniju nolaišanās.

 

PROCEDŪRAS REZULTĀTI

• sejas ovāla nostiprināšana;
• grumbiņu novēršana mutes zonā un ap acīm,
• ādas elastības uzlabošana.

Elos tehnoloģija – efektīva tehnoloģija audu liftingam, kas apvieno sevī infrasarkano starojumu un radioviļņus (RF).

elos-tehnologija

 

CIK DAUDZ ETWO SUBLIME PROCEDŪRAS JĀVEIC REZULTĀTA SASNIEGŠĀNAI?

Jau pēc pirmās procedūras redzamus pirmos rezultātus – āda savelkas, tā kļūst gludāka. Bet lai panāktu izteiktāku, noturīgu liftinga efektu, nepieciešams veikt procedure kursu no 2-3 procedūrām ar 2-3 nedēļu intervālu.

 

KONTRINDIKĀCIJAS PROCEDŪRAI

• jebkuri ļaundabīgie augoņi;
• grūtniecība;
• kardiostimulātora esamība;
• ādas virsmas integritātes bojājums procedūras veikšanas zonā;
• tromboemboliskās slimības;
• nekontrolēts diabēts;
• jebkuras ākūtas slimības;
• kosmētisko vai ķirurģisko diegu esamība procedūras veikšanas zonā;
• alerģija pret niķeli.

elos-sublime-procedura

Uzreiz pēc procedūras Jūs varat atgriezties ierastajā dzīves ritmā!

KĀ SAGATAVOTIES ETWO SUBLIME PROCEDŪRAI?

• 3 dienas pirms procedūras, un 3 dienas pēc procedūras ieteicams izvairīties no solārija, pirts vai saunas apmeklējumiem;
• 2 nedēļas pirms procedūras neveikt injekcijas procedūras veikšanas zonā;
• Dažas dienas pirms un pēc procedūras ieteicams izvairīties no ķīmiskā un mehāniskā stimulu ādas;
• Pirms procedūras ieteicams likvidēt matiņus procedūras veikšanas zonā.

Procedūra eTwo Sublime nav invazīva un nav traumatiska. Tāpēc mūsu pacienti atgriežas ierastajā dzīves ritmā uzreiz pēc procedūras.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ