Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Plazmas injekciju terapija ādai

Era Esthetic klīnikā mēs piedāvājam mūsdienīgu injicējamu risinājumu ādas ārstēšanai un atjaunošanai – ar trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas. Šī metode ir izstrādāta, balstoties uz Šveices laboratorijas RegenLab, reģeneratīvās medicīnas jomas līdera progresīvajām tehnoloģijām.

Sadarbībā ar RegenLab veiktās ar trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas nodrošina mūsu ārstiem augstus standartus ādas ārstēšanā, atjaunošanā un atjaunošanā.

Kas ir plazmas terapija?

Plazmas terapija ir ārstēšanas metode, kurā izmanto ar trombocītiem bagātu plazmu, kas iegūta no paša pacienta asinīm. Tā ir mūsdienīga un droša pieeja, kas stimulē dabiskos dzīšanas un audu reģenerācijas procesus, pateicoties bagātīgajam augšanas faktoru sastāvam.

Kā plazmas terapija darbojas ādas ārstēšanā

Sadarbībā ar RegenLab izstrādāto metodi izmanto dažādu ādas problēmu ārstēšanai un vispārējās ādas veselības uzlabošanai.

Plazmas terapija ādai ietver ar trombocītēm bagātinātas plazmas ievadīšanu tieši tajās ādas vietās, kuras nepieciešams ārstēt. Augstā augšanas faktoru satura dēļ šī metode palīdz aktivizēt ādas šūnas, stimulēt reģenerācijas procesus un kolagēna sintēzi.

Plazmas terapiju efektīvi izmanto, lai mazinātu ādas iekaisumu, samazinātu pēctraumatisko pigmentāciju un uzlabotu aknes rētu izskatu. To var izmantot arī kā papildinājumu citām aknes ārstēšanas metodēm, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Indikācijas plazmas terapijai ādas ārstēšanā

 • Rētu, tostarp pēc aknes, ārstēšana
 • Striju un striju ārstēšana
 • Ādas atjaunošanās pēc traumām un ķirurģiskām iejaukšanās.
 • Ādas tekstūras un tonusa uzlabošana
 • Grumbu un citu ādas novecošanās pazīmju mazināšana (vairāk skatīt sadaļā Estētiskā medicīna).

Plazmas darbības mehānismi ādas reģenerācijas terapijā

 • Ādas reģenerācija: ar trombocītēm bagātināta plazma veicina ādas šūnu reģenerāciju un atjaunošanos.
 • Pretiekaisuma iedarbība: plazmas aktīvās sastāvdaļas var mazināt iekaisumu, kas ir īpaši svarīgi aknes ārstēšanā.
 • Kolagēna veidošanās stimulēšana: tas var uzlabot kopējo ādas struktūru un samazināt aknes rētu izskatu.

Plazmas terapijas priekšrocības mūsu klīnikā

 • RegenLab plazmas terapija ir droša un efektīva: Mūsu procedūras atbilst GMP prasībām, nodrošinot, ka produkti ir ļoti attīrīti un droši.
 • Plazmas terapija veicina ātru atveseļošanos pēc traumām un operācijām, mazina sāpes un uzlabo locītavu darbību.
 • Plašs pielietojuma spektrs: Mēs veiksmīgi izmantojam plazmas terapiju ādas ārstēšanai un atjaunošanai, matu augšanas atjaunošanai, locītavu ārstēšanai, kā arī ginekoloģisku problēmu, piemēram, menopauzes dzimumorgānu sindroma ārstēšanai.

Par RegenLab laboratoriju

Kopš 2003. gada RegenLab ir atzīts līderis augstas kvalitātes medicīnisko ierīču izstrādē un ražošanā šūnu terapijai un ar trombocītiem bagātinātas autologās plazmas sagatavošanai. RegenLab tehnoloģijas, kuru pamatā ir daudzi patenti un pētījumi, nodrošina standartizētu un efektīvu apstrādi, ko izmanto terapeitiskās procedūrās visā pasaulē.

Kā notiek plazmas terapijas procedūra

Plazmas terapijas procedūra sākas ar neliela asins daudzuma savākšanu no pacienta. Pēc tam asinis tiek apstrādātas īpašā iekārtā, lai iegūtu ar trombocītiem bagātu plazmu, ko dermatologs nekavējoties injicē ādā, izmantojot injekcijas, mezopenu vai lokāli (ja pirms ārstēšanas tiek izmantotas citas ierīces metodes, piemēram, frakcionētais lāzers). Viss process ilgst aptuveni stundu un tiek veikts ambulatori.

Kontrindikācijas plazmas terapijai

Plazmas terapija nav ieteicama pacientiem, kuriem ir:

 • aktīvas infekcijas slimības
 • asins recēšanas traucējumi
 • nekontrolētas ļaundabīgas slimības.

 

Uzziniet vairāk par plazmas terapiju ādas ārstēšanai, pierakstoties uz dermatologa konsultāciju.

Lai uzzinātu vairāk par ādas atjaunošanas un matu augšanas procedūrām, izmantojot plazmu, lasiet šeit.

Jūs varētu arī interesēt informācija par plazmas terapiju locītavu un ginekoloģisko problēmu ārstēšanai.

Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ