Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Kosmetoloģiskās procedūras ar CELLCOSMET

Cilmes šūnu procedūras ar Šveices kosmētikas Cellcosmet profesionālo līniju – tā ir ādas ekskluzīva kopšana un dabisko funkciju atjaunošana, ievērojot visas tās individuālas īpašības!

Ādas kopšanas programmas no pasaules celulāro un fitokosmētikas līdzekļu līdera Cellcosmet dāvās Jums ne tikai ādas atjaunošanu un tās novecošanas profilaksi, bet arī patīkamu relaksāciju un aizsardzību pret stresu.

Iegremdējieties unikālā harmonijas un labsajūtas atmosfērā. Uzticiet rūpes par savu skaistumu un veselību mūsu klīnikas pieredzējušajiem speciālistiem un Šveices labākajai kosmētikai!

Cellcosmet ādas kopšanas programmas apvieno sevī kosmetoloģijas inovatīvos zinātnes sasniegumus. Profesionālas SPA procedūras ar Cellcosmet kosmētiskajiem līdzekļiem ir unikālas savā jomā!

 

CELLCOSMET – EKSKLUZĪVAIS ZĪMOLS SKAISTUMKOPŠANAS PASAULĒ

Cellcosmet kosmētika ir tiešām ekskluzīva – tās pamatā ir labākās rūpīgi atlasītās aktīvās sastāvdaļas.

cell

AKTĪVĀS STABILIZĒTĀS BIO-INTEGRĀLĀS ŠŪNAS

Šīm šūnām ir unikāla atjaunošanas iedarbība. Tās nav bijušas pakļautas fiziskajam šokam (liofilizācijai) un saglabā visas savas bioloģiskās īpašības, ko nodrošina ekskluzīvā šūnu materiāla stabilizēšanas metode CellControlTM.

 

Cellcosmet-bio

AUGU VALSTS IZCELSMES EKSTRAKTI + JŪRAS AĻĢU EKSTRAKTI

Rūpīga zinātniskā atlase un precīzs dozējums nodrošina šo fitokompleksu augstu efektivitāti.

 

Cellcosmet-ellas

100% TĪRAS UN DABĪGAS ĒTERISKĀS EĻĻAS

Nemodificētas, botāniski un biomehāniski noteiktas ēteriskās eļļas (atbilstoši HEBBD kvalitātes standartam).

 

Augstvērtīga pretnovecošanās, revitalizējoša kopšana dāvās Jūsu ādai jaunību un veselību! Ar Cellcosmet procedūru palīdzību mūsu klīnikā Jums garantēti neaizmirstami relaksācijas mirkļi, labsajūta un pārliecība par Jūsu neatvairāmo izskatu!

 

CELLCOSMET ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMAS

Cellcosmet-procedure

LUKSUSA KLASES PROCEDŪRA ANTI AGE SEJAS ĀDAS ATJAUNOŠANAI

Baudiet greznu 8 soļu procedūru ādas atjaunošanai, dabiskai sejas krāsai un mirdzumam! Šī greznā Cellcosmet procedūra pilnībā adaptējas Jūsu ādas vajadzībām, aizsargājot to pret novecošanos.

Šī procedūra pilnībā veltīta Jūsu labsajūtai un ādas atjaunošanai, novecošanās pazīmju novēršanai, veselīgas sejas krāsas atklāšanai. Kosmētisko līdzekļu formulas, kuras tiek piemērotas šajā procedūrā, ir izstrādātas, ievērojot sievietes ādas hormonālo identitāti un dažādu vecumu grupu vajadzības (sākot no 25 gadiem).

Jūsu ādas stāvoklis uzlabojas katrā procedūras posmā – sākot ar saudzīgu attīrīšanu un eksfoliāciju, ādas tonizēšanu un tās caurlaidības palielināšanu, atjaunojošo serumu piegādi ādā un beidzot ar okluzīvas maskas uzklāšanu, kura veicina visu derīgo vielu dziļāku nokļūšanu ādā, procedūru noslēdzot ar īpaši patīkamu posmu – sejas, kakla, dekoltē un roku masāžu visā garumā.

Pēc šīs procedūras Jūsu āda atkal mirdzēs ar skaistumu un jaunību!

Procedūras ilgums: 1,5 stunda
Procedūras cena: 115 EUR

 

ANTISTRESA PROCEDŪRA AR ELASTOKOLAGĒNA KOMPLEKSU NO CELLCOSMET

Iegrimstiet miera pasaulē un dāvājiet savai ādai relaksējošo, mitrinošo procedūru no Cellcosmet! Procedūra izstrādāta īpaši piekusušās ādas novecošanās pazīmju novēršanai. Visi antistresa procedūras posmi nodrošina atjaunošanu, ādas intensīvu mitrināšanu, tās elastīguma paaugstināšanu un gludās muskulatūras atslābināšanu, lai samazinātu mīmikas grumbiņas.

Procedūra ietver specializētu sejas kopšanas sagatavošanas ciklu, īpašu acu zonas kopšanu, elastokolagēna kompleksa serumu piegādi, Cellcosmet antistresa maskas uzklāšanu un atslābinošo sejas un plecu zonas masāžu.

Procedūras ilgums: 1 stunda
Procedūras cena: 90 EUR

 

PROCEDŪRA ĀDAS MIRDZUMAM UN SEJAS KONTURĒŠANAI NO CELLCOSMET

Atklājiet sev ekskluzīvu atjaunojošo procedūru ādas spilgtuma atjaunošanai un mirdzošam sejas izskatam! Jums garantēts nevainojami līdzens sejas tonis un veselīga ādas krāsa. Sejas kontūra uzlabojas, bet tās vaibsti kļūst izteiksmīgāki.

Šī procedūra ādas atjaunošanai ietver specializētu sagatavošanās ciklu sejas kopšanai, īpašu acu zonas kopšanu, Precious Mask maskas uzklāšanu un īpašu sejas ādas masāžu.

Procedūras ilgums: 1 stunda
Procedūras cena: 90 EUR

 

MASKA ĀDAS KOPŠANAI ZONĀ AP ACĪM PRO COLLAGEN DELUXE

Izmēģiniet un pārliecinieties, ka šūnu kopšana no Cellcosmet maigai ādai ap acīm nodrošina teicamu acumirklīgu atjaunojošo rezultātu ar pirmo uzklāšanu! Programma ieteicama jebkura vecuma sievietēm un vīriešiem acu zonas kopšanai.

Procedūra noņem nogurumu, atjauno ādas elastību acu plakstiņu zonā, sniedz liftinga un miorelaksācijas efektu, novērš visas problēmas šajā delikātajā zonā: grumbiņas, ādas ļenganums, tumšie loki un „maisiņi” zem acīm.

Procedūra paredzēta arī atjaunošanās perioda saīsināšanai pēc estētiskajām procedūrām acu zonā.

Procedūras cena: +30 EUR (maska pieejama tikai kā papildinājums pie citām kosmetologa procedūrām, bet nav sniedzama kā atsevišķa procedūra) 

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ