Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Ķirurgija

Ja pacientam ir ādas, balsta un kustību aparāta, asinsvadu vai iekšējo orgānu slimību pazīmes, ir svarīgi savlaicīgi veikt diagnostiku un ārstēt. Era Esthetic ķirurgs palīdz atrisināt daudzas problēmas.

Ar kādām problēmām jums jākonsultējas ar ārstu mūsu klīnikā:

  • ādas audzēji – ķirurgs izmeklē, diagnosticē un noņem labdabīgos audzējus;
  • nezināmas etioloģijas ādas slimības – ārsts veic ādas biopsiju, lai novērtētu šūnu struktūru un noteiktu patoloģijas cēloni;
  • varikozas vēnas uz kājām – speciālists izmanto modernu un minimāli invazīvu skleroterapijas metodi, lai noņemtu skartos asinsvadus un neestētiskās zirnekļa vēnas;
  • muskuļu un skeleta sistēmas slimības – ārsts veic reģeneratīvo terapiju ar autoplazmu, lai mazinātu sāpes un iekaisumu un paātrinātu audu atjaunošanos.

Nepieciešamības gadījumā Era Esthetic ķirurgs ieteiks veikt izmeklējumus, papildus izmeklējumu metodes vai vērsties pēc padoma pie citiem speciālistiem.

Medicīnisko problēmu risināšana labvēlīgi ietekmē ādas izskatu un stāvokli, uzlabo pacienta pašsajūtu un mazina iespējamās negatīvās sekas. Savukārt klīnikas ārsti kosmetologi palīdzēs izlabot estētiskās nepilnības, ja tādas jūs uztrauc.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ