Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Celulīta ārstēšana un figūras modelēšana VELASHAPE

Pakalpojums Cena
VelaShape II procedūra vienai ķermeņa zonai* 69

* Apstrādes zonas sievietēm: vēders, dibens, zods, krūštura līnija, iekšējās/ārējās augšstilbu daļas, pleci, ceļu zona.

*Apstrādes zonas vīriešiem: pakausis, rokas, augšējā/apakšējā muguras daļa, vēders, dibens, iekšējās/ārējās gurnu daļas.

Vismaz 80% sieviešu ir celulīts un palielināts tauku uzkrājums. Un, protams, arī vēlme no tā visa atbrīvoties! Celulīts ir ādas stāvoklis pēc strukturālām izmaiņām ādā, kas izpaužas kā zemādas tauku slāņa uzkrājumi, kuri traucē mikrocirkulācijai un limfas drenāžai. Taukvielas izveido nelīdzenu virsmu, kas pēc izskata atgādina apelsīna mizu.

Sekojot jaunākajiem sasniegumiem zinātnē, ERA ESTHETIC klīnika ķermeņa apmēra samazināšanai un celulīta ārstēšanai piedāvā jaunākās paaudzes VelaShape II – populārāko anticelulīta masāžu pasaulē!

 

 

 

VELASHAPE – EFEKTĪVS RISINĀJUMS CELULĪTA LIKVIDĒŠANAI

VelaShape ir iedarbīga kompleksā, neinvazīvā medicīnas iekārta ķermeņa apkārtmēra mazināšanai. Tā ir efektīva ELOS tehnoloģija, kas apvieno četras konturēšanas un celulīta likvidēšanas metodes.

Velashape II Latvijā

 

ANTICELULĪTA MASĀŽA UN ĶERMEŅA APKĀRTMĒRA SAMAZINĀŠANA AR VELASHAPE II IR PĀRBAUDĪTA KLĪNISKAJOS PĒTĪJUMOS.

VelaShape ķermeņa konturēšanas procedūru skaits pasaulē pārsniedz četrus ar pusi miljonus, katru dienu tiek veiktas 10 000 procedūras, un šie skaitļi neapstrīdami liecina par procedūras popularitāti un efektivitāti!

VelaShape II neinvazīvās un komfortablās anticelulīta masāžas laikā tiek veikta celulīta dziļā ārstēšana bez pēcprocedūras posma!

Šobrīd tas ir vienīgais aparāts, kas ir ieguvis autoritatīvās ASV medicīniskā aprīkojuma kontroles iestādes – Pārtikas un zāļu pārvaldes (Food and Drug Administration) – sertifikātu.

fda-approval

 

CELULĪTS UN TĀ ĀRSTĒŠANA. PIRMĀ KOMPLEKSĀ ANTICELULĪTA MASĀŽA!

VelaShape II anticelulīta masāžas laikā uz ādu iedarbojas četras dažādas tehnoloģijas:

 1. bipolārie radioviļņi (RF);
 2. infrasarkanie stari (IR);
 3. pulsējošais vakuums;
 4. klasiskā mehāniskā masāža.

VelaShape iedarbība pierādīta klīniskajos pētījumos jau pēc četrām procedūrām.

Velashape II - 4 tehnologijas

VelaShape vienlaicīgi iedarbojas gan uz virsējiem, gan arī dziļajiem audiem, tonizē ādu, likvidē celulītu un mazina ķermeņa apmēru.

VelaShape procedūras ir veselīga alternatīva liposakcijai, droša tauku samazināšana.

ĀRSTĒ CELULĪTU UN IZLĪDZINA ĀDU VIENĀ PROCEDŪRĀ

VelaShape tehnoloģija ir ieguvusi balvu par labāko ķermeņa ārstēšanas iekārtu. VelaShape ir vienīgā anticelulīta masāža, kurā celulīta ārstēšanai un ķermeņa apmēra mazināšanai tiek izmantota kombinētā Elos tehnoloģija, kas apvieno sevī četras procedūras vienas procedūras laikā, nodrošina taukaudiem pietiekamu siltumenerģijas daudzumu straujai un iedarbīgai dziļo audu masāžai, kura atgādina karsto akmeņu masāžu:

 • infrasarkanie stari (IR) silda audus līdz piecu milimetru dziļumam;
 • bipolārie radioviļņi (RF) iedarbojas uz taukaudiem no divu līdz 20 mm dziļumam.
 • pulsējošais vakuums (+/-)
 • speciālā mehāniskā masāža izlīdzina ādu un nodrošina pietiekama siltuma daudzuma nokļūšanu konkrētos taukaudos.

Tādējādi VelaShape vienas procedūras laikā iedarbojas gan uz dziļajiem taukaudiem, pakāpeniski mazinot celulītu un ķermeņa apmēru, gan arī ar radioviļņiem izlīdzina ādas virsmu, kas pēc procedūrām izskatās gludāka!

Velashape II iedarbība

 

KĀ VELASHAPE PALĪDZ ATBRĪVOTIES NO CELULĪTA UN SAMAZINĀT ĶERMEŅA APMĒRU?

Ar laiku celulīts un ar to saistītie audi pārvēršas daudzslāņainā problēmā. Tādēļ VelaShape ir izveidots tā, lai kombinētā infrasarkano staru un radioviļņu enerģija iedarbotos gan uz ādas virsmu, gan arī nodrošinātu ādas un zemādas dziļo audu taukšūnu, fibrozo sieniņu karsēšanu. Iedarbojoties uz taukaudiem ar infrasarkanajiem stariem (IR) un radioviļņiem (RF), tās sakarst, tiek veicināta tauku šķelšanās, kuras rezultātā samazinās taukšūnu apmērs, bet sairušais materiāls tiek pārvietots uz limfmezgliem un izvadīts dabiskā metabolisma ceļā. Vienlaicīgi iedarbojas arī pulsējošā vakuuma masāža un speciāli projektētie mehāniskās masāžas rullīši, tas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, palielina limfu drenāžu un palīdz likvidēt vielmaiņas produktus. Ar radioviļņiem un infrasarkanajiem stariem tiek veicināta jauno kolagēna šķiedru sintēze, kļūst stingrākas jau pastāvošās kolagēna šķiedras, samazinās taukšūnas, sašaurinās to membrānas, un ļenganā un brīvā āda kļūst stingrāka, nospriegotāka.

Ar uzkrāto siltuma enerģiju process turpinās arī pēc procedūras, samazinās taukaudu un ķermeņa apjoms, palielinās limfas drenāža, vielmaiņa, mazinās taukaudu apmērs. Uzlabotā mikrocirkulācija un limfas drenāža ir būtiski veselas ādas komponenti.

Lai sasniegtu nepieciešamo ārstniecisko efektu, ir ļoti svarīgs procedūrai paredzētais laiks. Ja infrasarkano staru un radioviļņu iedarbība nebūs pietiekami ilga, taukaudi nesaņems vajadzīgo siltuma daudzumu un netiks sasniegts procedūras plānotais efekts. Atkarībā no celulīta stadijas, apmēra un radītajām problēmām augšstilba apvidum ir nepieciešams apmēram 30–40 min, sēžamvietas un vēdera apvidum apmēram 20–30 min ilga procedūra.

VELASHAPE UN PARASTO ANTICELULĪTA APARĀTU SALĪDZINĀJUMS:

VelaShape aparāts celulīta un ķermeņa apmēra mazināšanai Parastie anticelulīta aparāti
Medicīnas aparāts. Procedūras tiek veiktas medicīnas klīnikās Kosmetoloģiskais aparāts. Procedūras tiek veiktas kosmētikas salonos
VelaShape ir pirmais neinvazīvais medicīnas aparāts, kuru ir apstiprinājusi FDA (ASV Pārtikas un medikamentu administrācija) ķermeņa apmēra mazināšanai. Visi pacienti pētījumu laikā konstatēja ādas tekstūras uzlabošanos, celulīta mazināšanos un ķermeņa apmēra samazinājumu augšstilbu apvidū vidēji par 1,27–7,62 cm! Nav apstiprināts ķermeņa apmēra samazinājums.
Vienā procedūrā tiek apvienotas četras procedūras: bipolārie radioviļņi (RF), infrasarkanie stari (IR), pulsējošais vakuums un mehāniskā masāža. Tikai vakuuma un mehāniskā masāža.
Kursam ir nepieciešamas četras līdz sešas procedūras Kursa apjoms ir 10–14–20 procedūras vienu vai divas reizes gadā.
Procedūra tiek veikta reizi nedēļā. Procedūras tiek veiktas divas vai trīs reizes nedēļā
Bipolārie radioviļņi iedarbojas uz taukaudiem no divu līdz 20 mm dziļumam, infrasarkanie stari silda audus līdz piecu milimetru dziļumam, karsē taukšūnas, paātrina vielmaiņu, mazina taukšūnu izmēru, nospriego ādu, uzlabo ādas ārējo izskatu, vakuuma un mehāniskā masāža veic parastās anticelulīta masāžas uzdevumus. Secinājums: iedarbojas gan uz dziļajiem, gan arī uz virsējiem audiem. Masāža iedarbojas tikai uz virsējiem taukaudiem, nav radioviļņu un infrasarkano staru, neuzlabojas ādas ārējais izskats.
FDA to ir apstiprinājis ne vien celulīta ārstēšanai, bet arī kā pirmo aparātu ķermeņa apjoma mazināšanai!!! Pacienti priecājas par mazāku apģērba izmēru! Iedarbojas tikai uz celulītu, nav FDA apstiprinājuma par iedarbību uz ķermeņa apmēra samazināšanu
Rezultāti apstiprināti klīniskajos pētījumos jau pēc četrām procedūrām, pasaulē ir veiktas apmēram 4,5 milj. procedūras Rezultāti visbiežāk nav balstīti uz klīniskiem pētījumiem.

 

CIK CM ĶERMEŅA APMĒRA VAR SAMAZINĀT AR VELASHAPE?

Klīniskos pētījumos ir apstiprināts, ka visi pacienti konstatēja ādas izskata uzlabošanos, celulīta samazināšanos un ķermeņa apmēra samazināšanos augšstilbu apvidū no 1,27 līdz 7,62 cm (0.5–3 collas), tas ir, par veselu apģērba izmēru.

* Pētījumi tika veikti augšstilbu zonā, jo šajā zonā rezultāti ir visgrūtāk sasniedzami.

 

CELULĪTA ĀRSTĒŠANA AR VELASHAPE II

Procedūras laikā:

 • pakāpeniski izlīdzinās ādas virsma, manāmi mazinās celulīts;
 • novērojams ķermeņa apmēra samazinājums, ķermeņa kontūras kļūst izteiktākas.

Jau pēc pirmās procedūras pacients pamana ādas virsmas izlīdzināšanos un 6-8 nedēļas pēc pēdējās procedūras – pakāpenisku celulīta un ķermeņa apmēra samazināšanos.

 

VELASHAPE II ANTICELULĪTA MASĀŽA IR PAREDZĒTA:

 • apmēra samazināšanai;
 • celulīta ārstēšanai, ķermeņa nostiprināšanai, konturēšanai;
 • ādas tonizēšanai pirms un pēc lipolīzes (tauku nosūkšanas), celulīta likvidēšanai;
 • pēcdzemdību ādas tonizēšanai un apmēra mazināšanai;
 • visiem cilvēkiem no 20 līdz 60 gadu vecumam, kuri vēlas samazināt apjomu un likvidēt celulītu, padarīt stingrāku ķermeni, uzlabot ādas izskatu.

 

KĀDĀS ZONĀS TIEK VEIKTA VELASHAPE II PROCEDŪRA?

Speciāli izveidotie divu lielumu aplikatori (VSmooth un VContour) ļauj veikt procedūras kā lielām, tā arī mazām ķermeņa zonām:

 • vēdera, dibena, muguras, kakla, gūžu, kāju, augšdelma ādai;
 • iekšējās/ārējās gurnu daļas ādai;
 • ļenganai, brīvai augšdelma zonas ādai;
 • tauku pārpalikumam krūšu līnijā;
 • brīvai vai tvirtumu zaudējušai ādai ceļu zonā;

 

VelaShape II Latvija

FIGŪRAS KOREKCIJA PĒC DZEMDĪBĀM

Ar VelaShape II var ievērojami paātrināt figūras atjaunošanas procesu pēc dzemdībām – tonizēt ķermeni, samazināt celulītu un padarīt figūru slaidāku un modelētu.

Māmiņu problēmu zonas, tādas kā vēders, gūrni un gūži, labi koriģējamas ar VelaShape procedūrām.

Jau pēc 4 procedūrām pacientes parasti novēro redzamus rezultātus – tiek modelēta figūra, samazinās celulīts. Pacientei nepieciešamo procedūru kursu katrā individuālā gadījumā nosaka ārsts.

Parasti jaunās māmiņas var iesākt VelaShape procedūras jau pēc 4-5 mēnešiem pēc dzemdībām, savukārt pēc ķeizargrieziena operācijas – pēc 6 mēnešiem.

 

CIK REIZES JĀATKĀRTO VELASHAPE PROCEDŪRAS?

Vidēji VelaShape ārstnieciskais kurss pieprasa 4-6 procedūras, katru nedēļu pa vienai. Katrā individuālā gadījumā klīnikas speciālisti nosaka pacientam nepieciešamo procedūru daudzumu.

 

KĀ IZSKATĪSIES ĀDA PĒC VELASHAPE II PROCEDŪRAS?

VelaShape II anticelulīta masāža ir piemērota visiem ādas tipiem. Siltuma sajūta ārstētajā vietā pēc procedūras ir normāla organisma reakcija, un tā var ilgt līdz 72 stundām. Dažkārt var rasties zilumi vai neliels ādas apsārtums.

 

VAI CELULĪTA UN ĶERMEŅA APJOMA SAMAZINĀŠANAS PROCEDŪRAS AR VELASHAPE IR SĀPĪGAS?

Vairums pacientu procedūru raksturo kā komfortablu siltuma vai karsto akmeņu masāžu.

 

KĀ SAGATAVOTIES VELASHAPE PROCEDŪRAI?

 • Nelietojiet nekādus krēmus, losjonus, eļļas vai tonālos krēmus un citus preparātus zonās, kurās vēlaties veikt procedūru.
 • Divas trīs dienas pirms procedūras izvairieties no asinis šķīdinošiem preparātiem,piemēram, aspirīna.
 • Ja procedūras zonā ir matiņi, ieteicams tos pirms procedūras noskūt.
 • Procedūru starplaikā rekomendējam dzert daudz ūdens, lai palīdzētu organismam izvadīt taukšūnu metabolisma produktus.
 • Ja tikusi veikta cita lāzerprocedūra VelaShape procedūrai paredzētajā zonā, vajadzētu vienu nedēļu nogaidīt.
 • Procedūru neveic grūtniecēm, bet zīdītājām tā ir atļauta.

 

KONTRINDIKĀCIJAS PROCEDŪRAI

 • grūtniecība;
 • onkoloģiskās slimības;
 • cukura diabēts;
 • infekcijas slimību saasinājumi;
 • kardiostimulatora izmantošana;
 • vēnu varikoze (attiecas tikai uz kāju zonu).

 

VelaShape II ir medicīnas iekārta, ar kuru var strādāt tikai sertificēts VelaShape II metodikas medicīnas personāls un tikai medicīnas klīnikā. Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā tiek izmantotas VelaShape II ražotāja oficiālo pārstāvju pārbaudītas un aprobētas iekārtas.

Veicot anticelulīta masāžas procedūras, ievērojam visas nepieciešamās prasības, mums ir visas atļaujas un sertifikāti darbam ar VelaShape metodiku.

 

VELASHAPE II PROCEDŪRU REZULTĀTI

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Pakalpojums Cena
VelaShape II procedūra vienai ķermeņa zonai* 69

* Apstrādes zonas sievietēm: vēders, dibens, zods, krūštura līnija, iekšējās/ārējās augšstilbu daļas, pleci, ceļu zona.

*Apstrādes zonas vīriešiem: pakausis, rokas, augšējā/apakšējā muguras daļa, vēders, dibens, iekšējās/ārējās gurnu daļas.

Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ