Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Tetovējumu likvidēšana ar lāzeru

Era Esthetic klīnikas dermatologi noņem tetovējumus un permanento grimu, izmantojot efektīvāko medicīnisko lāzeru šajā jomā – ASV ražoto pikosekunžu lāzeru PicoWay. Šis lāzers ir pēdējais tehnoloģiju sasniegums tetovējumu likvidēšanas jomā un ļauj tikt galā ar jebkuras sarežģītības un krāsu gammas tetovējumiem.

PicoWay ir unikāla sistēma, ko raksturo liels impulsu ātrums – pikosekundes, kas ir daudz efektīvāks nekā šajā jomā tradicionāli izmantotie milisekundes lāzeri. Tas ļauj tetovējumus noņemt ātrāk un ar mazāk sāpēm. Lāzers spēj iznīcināt tintes daļiņas molekulārā līmenī, kas ievērojami atvieglo to dabisku izvadīšanu no organisma un samazina nepieciešamo procedūru skaitu.

Būtiska šī lāzera priekšrocība ir ne tikai īpaši īsais impulsa ilgums pikosekundēs (250), bet arī iespēja mērķēt uz “mānīgākajiem” dziļajiem un krāsainākajiem pigmentiem, uz “delikātākajām” jutīgajām zonām – nesāpīgi, pat pie lieliem jaudas parametriem.

PicoWay ir jaunākās paaudzes pikosekunžu lāzers, kas ātrāk un efektīvāk nekā pārējie lāzeri noņem daudzkrāsainus tetovējumus, kā arī citus pigmenta plankumus uz ādas.

KĀ LĀZERS LIKVIDĒ TETOVĒJUMU?

Procedūras laikā PicoWay uzgalis ar precīzu, lieljaudas lāzeru ļoti īsos impulsos piegādā enerģiju, lai mērķētu uz tintes daļiņām ar lielu iedarbību.

Šie impulsi sadala tetovējuma tinti sīkās daļiņās. daļiņās. Pēc PicoWay procedūras lielākā daļa tintes daļiņas tiek izvadītas no organisma.

PicoWay izmanto unikālu pikosekunžu lāzera tehnoloģiju, lai nodrošinātu ātras un ērtas procedūras – vairāk nekā jebkurš cits tradicionālais tetovējumu noņemšanas risinājums*.
Atšķirībā no tradicionālajiem lāzeriem PicoWay piegādā enerģiju uz uz mērķtiecīgu tinti ļoti īsos impulsos, kas ir tik ātri, ka tie tiek mērīti pikosekundēs – tas ir viena triljontā daļa. sekundes!

INDIKĀCIJAS PROCEDŪRĀM AR LĀZERU ALEX TRIVANTAGE

• visu krāsu tetovējumi;
• vasaras raibumi;
• vecuma plankumi;
• lentigines;
• ota nēvusi;
• Café-au-Lait plankumi

TETOVĒJUMA NOŅEMŠANA – JAUDĪGS SNIEGUMS AR MAIGU IEDARBĪBU

Paplašinot tā impulsa platumu, PicoWay optimizē lāzera enerģijas piegādi mērķa hromoforā, vienlaikus samazinot ādas traucējumus. TriVantage aleksandrīta lāzers ir slavens ar savu spēju apstrādāt zaļo, zilo un melnu krāsas. Jaunā lāzera tehnoloģija ļauj nodrošināt tādu pašu veiktspēju plašā tetovējuma krāsu diapazonā.

Izmantojot PicoWay impulsu režīmu, ārsti nodrošina ērtu, ātru un efektīvu ārstēšanu visdažādākajiem epidermas un subdermālajiem pigmentētajiem bojājumiem. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem, ieskaitot tumšāku ādu.

 

KAM PAREDZĒTAS PROCEDŪRAS AR PIKOSEKUNŽU LĀZERU?

Procedūras ar PicoWay palīdzēs pacientiem, kuriem ir pigmentēti dermas un epidermas bojājumi, piemēram, nevēlami vasaras raibumi, dzimumzīmes, citi pigmenta vai vecuma plankumi. Tas ietver pacientus, kuri nožēlo par veikto tetovējumu un meklē iespējas, kā to noņemt, vai arī tos, kuri ar minimāliem panākumiem ir izmēģinājuši citastetovējuma noņemšanas procedūras.

KĀDUS REZULTĀTUS VAR SAGAIDĪT?

Ar PicoWay mēs sasniedzam visātrākos rezultātus salīdzinājumā ar citiem lāzeriem. Tomēr tetovējuma vai permanenta grima noņemšanas rezultāti ir atkarīgi no daudziem faktoriem katrā konkrētā gadījumā, tostarp tetovējuma lieluma, veida un dziļuma.

Mazākiem tetovējumiem parasti nepieciešams mazāks lāzera impulsu skaits, savukārt lielākiem tetovējumiem var būt nepieciešams vairāk impulsu. Visu tetovējumu noņemšanai nepieciešams procedūru kurss.

 

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ