Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Plazmas injekciju terapija

PRP, jeb plazmoterapija ir progresīva ārstēšanas metode, kas palīdz mūsu pacientiem atrisināt tādas medicīniskas problēmas, ka sāpes locītavās, uroloģiska un ginekoloģiska rakstura problēmas.  Šīs metodes pamatā ir no paša pacienta asinīm iegūtas plazmas injekcijas, kas veicina organisma šūnu reģenerācijas procesu.

Pēdējos gados šī metode, kuras efektivitāte pieradīta ar klīniskajiem pētījumiem, tiek veiksmīgi izmantota praksē, dažādos medicīnas virzienos: ortopēdijā, ginekoloģijā, ķirurģijā, uroloģijā, kā arī estētiskajā medicīnā.

Ar PRP terapijas palīdzību Jūs varat dabīgā veidā aktivizēt savā organismā pašatjaunošanas funkciju bez operācijas vai organismam kaitīgu medikamentu lietošanas.

 

AR TROMBOCĪTIEM BAGĀTINĀTAS PLAZMAS LIETOŠANA – PRP

prp-trombocites

Trombocītiem ir svarīga loma organisma darbībā un audu atjaunošanā. Izdalot augšanas faktoru, tie stimulē bojāto šūnu dalīšanos un augšanu. Paaugstināta trombocītu koncentrācija asinīs veicina audu atjaunošanos un brūču sadzīšanu. Ārstnieciskais efekts parādās tad, kad trombocītu koncentrācija asinīs vairākas reizes palielinās un sasniedz 1 milj./mcl(norma ir 150-350 tūkst./mcl).

Ar trombocītiem bagātināta plazma (Patelet Rich Plasma, PRP) – tā ir asins plazma, kura satur paaugstinātu trombocītu daudzumu, kas iedarbojas uz organisma audiem, veicinot dzīšanas, reģeneratīvos un atjaunošanas procesus. PRP satur 3 līdz 5 reizes lielāku daudzumu augšanas faktoru, citokīnus un bioloģiski aktīvās olbaltumvielas, nekā tās atrodas parastās asinīs.

Augšanas faktors — dabīgās cilvēka organisma olbaltumvielas, kas stimulē dzīvu šūnu augšanu, proliferāciju un diferenciāciju. Pie tām pieder trombocitārais augšanas faktors, transformējošais augšanas faktors, asinsvadu endotēlija augšanas faktors, epitēlija augšanas faktors u. c.

 

PRP METODES DROŠĪBA

PRP-injectionPRP metodes pirmsākumi ir autohemoterapija, kuras lietošanas vēsture sniedzas vairāk nekā 100 gadu senā pagātnē. Plazmoterapiju ir atzinusi pasaules medicīnas sabiedrība un tās iedarbības mehānisms ir labi izpētīts, tāpēc šo metodi var saukt par „drošības standartu”.

Tā kā ar trombocītiem bagātināto plazmu iegūst no paša pacienta asinīm, tā ir absolūti droša, lai izsargātos no infekcijas slimību pārnešanas, kā arī nevar radīt nesaderību un alerģiskas reakcijas.

PRP plaši lieto gan reģeneratīvajā, gan estētiskajā medicīnā. Reģeneratīvās medicīnas jomā ERA ESTHETIC klīnikas pieredzējušie ārsti veic PRP procedūras locītavu sāpju, kā arī uroloģisko un ginekoloģisko slimību ārstēšanai.

Pacientam ievada viņa paša šūnas, tāpēc procedūra ir absolūti droša.

PRP LOCĪTAVU SĀPJU ĀRSTĒŠANĀ

prp-ortopedija

Sāpes un diskomfortu locītavās izjūt lielākā daļa cilvēku, kas vecāki par 50 gadiem. Šīs sāpes izraisa skrimšļu un kaulu izmaiņas, kuras saistītas ar novecošanos. Unikālā ārstēšanas tehnoloģija ar autoplazmu (PRP) palīdz aizkavēt kaulu un muskuļu sistēmas novecošanās procesu un novērst deģeneratīvās izmaiņas locītavās, atgriežot pacientam dzīvesprieku, kustoties bez sāpēm.

Locītavu sāpju ārstēšanai PRP procedūras pirmajā posmā tiek veikta asins noņemšana no pacienta vēnas. Tad tās tiek ievietotas speciālā konteinerī un tiek apstrādātas pēc īpašās REGEN LAB® metodikas.

Plazma, kura tiek iegūta no pacienta asinīm, injekciju veidā tiek ievadīta locītavā. Plazmā esošie augšanas faktori palaiž audu reģenerācijas procesu.

REGEN LAB® ir Šveices biotehnoloģiskā laboratorija, līderis regeneratīvajā medicīnā. 

 

LOCĪTAVU SĀPJU ĀRSTĒŠANĀ PRP PROCEDŪRA PALĪDZ:

• novērst sāpes locītavās;
• palielināt kustību apjomu locītavās;
• atjaunot locītavu skrimšļaudus;
• nostiprināt locītavu saišu aparātu;
• paātrināt rehabilitāciju pēc traumām vai operācijas.

 

CIK PROCEDŪRU NEPIECIEŠAMS?

Parasti problēmas atrisināšanai pietiek ar vienu procedūru. Ārsts katram pacientam individuāli nosaka nepieciešamo procedūru skaitu.

 

PRP UROLOĢISKU UN GINEKOLOĢISKU SLIMĪBU ĀRSTĒŠANĀ

prp-ginekologija

PRP atļauj veiksmīgi ārstēt tādas uroloģiskas un ginekoloģiskas problēmas kā urīna un fēču nesaturēšana, disparenūrija, sāpīgums dzimumakta laikā, erektilā disfunkcija. Ar šīm slimībām satopas gan sievietes, gan vīrieši, un tās ne tikai ietekmē fizisko stāvokli, bet arī rada psiholoģisku diskomfortu. PRP procedūras palīdz atrisināt šīs problēmas un atgriezties pilnvērtīgā dzīvē.

 

CIK PROCEDŪRU NEPIECIEŠAMS?

Parasti, lai atrisinātu problēmu, ir nepieciešamas viena vai divas procedūras. Ārsts katram pacientam individuāli nosaka nepieciešamo procedūru skaitu.

 

KĀ NOTIEK PRP PROCEDŪRA?

Klīnikā PRP procedūra tiek veikta tikai ar plazmu, kas iegūta no autogēnām asinīm – pacienta paša asinīm, kas tiek paņemtas tieši pirms procedūras.

Plazmas sagatavošanas process ir vienkāršs un drošs. Asinis tiek paņemtas no pacienta nelielā konteinerā un pēc tam 5 līdz 10 min. centrifugētas, lai atdalītu sarkanos asinsķermenīšus no plazmas.

Pēc tam iegūtā plazma (tīrā veidā vai sajaukta ar citiem komponentiem – atkarībā no ārsta rekomendācijām un pacienta piekrišanas) pēc noteiktas shēmas tiek ievadīta problemātiskajās zonās.

prp-tehnologija

 

Visi procedūras posmi tiek nodrošināti ar aprīkojumu no REGEN LAB® – Šveices biotehnoloģiju laboratorijas, kura ieņem līderpozīcijas reģeneratīvās medicīnas jomā.

logo_regenlab

 

PRP PROCEDŪRU KONTRINDIKĀCIJAS

Plazmoterapiju nevar veikt šādu slimību gadījumos:
• smagi iekšējo orgānu bojājumi;
• vīrushepatīts;
• cukura diabēts;
• asins sistēmas slimības;
• grūtniecība;
• imunosupresīvi stāvokļi;
• psihiski traucējumi.

 

KĀ PACIENTAM JĀSAGATAVOJAS PRP PROCEDŪRAI?

• 2 līdz 3 dienas pirms procedūras jāpārtrauc antikoagulantu lietošana.
• Vienu dienu pirms procedūras nedrīkst lietot alkoholu, taukainus un ceptus produktus, kā arī ēdienu, kas satur daudz konservantu.
• Četras stundas pirms procedūras jāatturas no ēšanas, jādzer vairāk ūdens.

Visas PRP procedūras veic pieredzējuši klīnikas ārsti.

Lai uzzinātu vairāk par PRP procedūrām un to sniegtajām iespējām, lūdzam pierakstīties uz konsultāciju vai procedūru, zvanot pa tālruni: +371 25711117.

Iepazīstieties ar PRP procedūrām estētiskajā medicīnā – mūsu klīnikas piedāvājumu ādas atjaunošanā un matu izkrišanas ārstēšanā.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ