Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Kosmetoloģija

Mūsdienu kosmetoloģija paver plašas iespējas saudzīgai ādas kopšanai un atjaunošanai. Klīnikā Era Esthetic ir apvienotas visjaudīgākās tehnoloģijas un profesionālas kopšanas programmas ādas skaistumam un veselībai. Mūsu kosmetologu komanda nodrošinās Jums efektīvas neinvazīvas aparatprocedūras, skaistuma injekcijas un ādas kopšanu ar pasaule atzītākiem preparātiem

Era Esthetic klīnika ir populārās skaistumkopšanas tehnoloģijas HydraFacial vēstniece – mēs pirmie piedāvājām un attīstījām Latvijā šo unikālo hidrodermabrāzijas metodi, kas sniedz dziļu ādas attīrīšanu, ārstēšanu un kopšanu – atbilstoši jūsu ādas tipam un vajadzībām. Vēl viena kosmetoloģijas procedūra, kas iemīlēta mūsu klientu vidū, ir Intraceuticals – skābekļa terapija ādai, kas nodrošina ādas mitrināšanu un ārstēšanu komfortablā veidā. Ādas liftingam mūsu kosmetologi veic aparatprocedūru ELOS Sublime – neinvazīvu procedūru bez atjaunošanas perioda.

Mūsu pieredzējuši speciālisti strādā ar profesionālās kosmetikas premium līnijām CellCosmet (Šveice), Diego dalla Palma (Itālija) un citām, veic ķīmiskos pīlingus, biorevitalizāciju un mezokokteiļu injekcijas.

Era Esthetic klīnikā katrs cilvēks saņem personīgu programmu ādas nepilnību korekcijai, kurā tiek ņemts vērā pašreizējais ādas stāvoklis, organisma īpašības, klienta vēlmes un daudzi citi faktori.

Mūsu kosmetologu darba mērķis ir lai apmeklējuma rezultātā jūs iegūtu skaistu, gludu un mirdzošu ādu!

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ