Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Striju korekcija ar lāzeru

Mūsu klīnikā striju un rētu likvidēšana tiek veikta ar visjaunākās paaudzes lāzeriem: frakcionēto lāzeru Fraxel Dual 1550/1927 nm, frakcionēto lāzeru CO2RE un pulsa gaismas lāzeru VBeam Perfecta.

Estētiskajā dermatoloģijā frakcionētā ādas atjaunošana paver jaunas iespējas ādas defektu likvidēšanai. Vēl pavisam nesen laika atstātās pēdas sejā, operāciju rētas un strijas, kas radušās pēc dzemdībām vai svara izmaiņu rezultātā, šķita neatrisināma problēma. Šodien, izmantojot jaunās tehnoloģijas, mediķi ar lāzeru palīdzību var tās efektīvi atrisināt.

 

 

STRIJAS

Strijas ir šauras, plānas ādas līnijas, kas visbiežāk atrodas paralēli blakus viena otrai un ir radušās ādas audu plīsumu dēļ. Ja strijas ir radušās grūtniecības laikā, tās tiek sauktas striae gravidarum, kā arī atrofiskās strijas, baltās līnijas vai vienkārši strijas. Strijas visbiežāk rodas, ādai strauji izstiepjoties augot, grūtniecības laikā vai strauju svara izmaiņu gadījumā. Strijas var rasties arī hormonālo izmaiņu dēļ pusaudža vecumā, grūtniecības laikā vai hormonu aizstājējterapijas laikā u. c. iemeslu dēļ.

 

KĀ STRIJAS RODAS?

Mehāniskas stiepšanās laikā zonās, kuras izstiepjas visstraujāk, tādās kā vēders, krūtis un augšstilbi, plīst ādas audi. Sākumā tās izskatās kā sārtas, zilganas vai purpurkrāsas līnijas. Strijas rodas tajā ādas slānī, kas palīdz ādai saglabāt savu formu, tāpēc, kad audi plīst un izveidojas strijas, tām pieskaroties, jūtams iedobums un mīkstāka āda. Strijas var rasties jebkurā ķermeņa vietā, bet visbiežāk rodas dažādās lokalizēto taukaudu vietās: vēdera zonā, īpaši ap nabu, krūšu, augšdelmu, padušu, muguras, augšstilbu, gurnu, sēžamvietas zonās.

 

FAKTORI, KAS IETEKMĒ STRIJU RAŠANOS

Striju rašanās un – galvenais – to izpausmes pakāpe ir saistīta ar sievietes vecumu, augstu  ķermeņa masas indeksu, lielu augļa svaru. Arī pusaudžiem ir ievērojams striju rašanās risks. Daudzos gadījumos striju rašanos ietekmē hormoni, kuri nomāc fibroblastu – šūnu, kuras atbild par kolagēna un elastīna sintēzi ražošanu, – sintēzi, kas nepieciešama, lai saglabātu strauji augošās ādas elastīgumu. Ja kolagēna un elastīna sintēze samazinās, sāk trūkt balstvielu, samazinās ādas izturība un, ādai stiepjoties, tās audi plīst.

 

PROFILAKSE

75-90% sieviešu grūtniecības laikā rodas dažādas pakāpes strijas. Visbiežāk tās parādās 6. 7. mēnesī, trešā trimestra laikā, kad āda visvairāk tiek izstiepta. Striju rašanās profilaksei tiek piedāvātas dažādas eļļas, krēmi, losjoni, taču striju rašanos, to izpausmes pakāpi nosaka arī ģenētiskās, hormonālās, taukaudu un dermas audu izvietojuma īpatnības.

 

STRIJU LIKVIDĒŠANA

Strijas nerada nekādas nepatīkamas sajūtas, tomēr tiem, kam tās ir, tās liekas estētiski nepievilcīgas. Retinoīdi, AHA skābju procedūras ir vietējas iedarbības preparāti. Gan kosmētiskie, gan profesionālie līdzekļi, kam ir vietēja iedarbība, nevar samazināt jau izveidojušās, redzamas strijas. Mezoterapija, kolagēna injekcijas – nepieciešams liels skaits procedūru, var panākt izmaiņas, bet minimālas. Ķirurģiska likvidēšana – operācijas laikā tiek likvidēta liekā āda kopā ar striju skarto ādu. Ja nevēlas ķirurģisku iejaukšanos un vēlas gludu ādu, visefektīvākā ir striju likvidēšana ar lāzeri. Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā striju likvidēšanai piedāvājam visjaunākos lāzerus visu tipu un visdažādākā izskata strijām. Plašais lāzeru spektrs un to kombinācija nodrošina efektīvu striju likvidēšanu

CO2RE lāzers

STRIJU LIKVIDĒŠANA AR FRAKCIONĒTO LĀZERU CO2RE

Inovatīvs CO2Re aprīkojums ir efektīvs lāzers ādas atjaunošanai un tās defektu novēršanai, tai skaitā striju likvidēšanai.

CO2Re lāzers nodrošina efektīvu striju korekciju, izmantojot šī lāzera programmu CO2Re deep. Lāzera gaisma sasniedz dziļākos ādas slāņus, aktivizējot kolagēna ražosānu, nostiprinot ādu un sniedzot liftinga efektu.

 

Candela V Beam Perfecta

 

SARKANO STRIJU LIKVIDĒŠANA AR LĀZERU VBEAM PERFECTA

Pulsa gaismas lāzers ir unikāls ar to, ka lieliski tiek galā ar visu, kas ir SARKANS, efektīvi iznīcinot sarkano un citas sārtās krāsas un nokrāsas, vienlaikus stimulējot kolagēna sintēzi, efektīvi likvidē svaigas, sārtas strijas.

 

 

STRIJU LIKVIDĒŠANA AR MEZOTERAPIJU

Mezo-rasjazki

Vēl viena veiksmīga striju ārstēšanas metodika ir mezoterapija, kura tiek piemērota mūsu klīnikā pret strijām – ar efektīvākajiem mezokokteiļiem no tirgus līdera Aesthetic Dermal. Mezoterpiju pret strijām var izmantot patstāvīgi, vai kombinējot ar lāzermetodiku.

Mezoterapija pret strijām tiek veiktā kursā, kurā var būt no 4 līdz 10 procedūrām, atkarībā no pacientes ādas vajadzībām un īpašībām.

 

VISAS PROCEDŪRAS AR LĀZERU MŪSU KLĪNIKĀ VEIC PIEREDZĒJUŠI ĀRSTI DERMATOLOĢI.
VIŅI PALĪDZĒS JUMS IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠO METODI STRIJU ĀRSTĒŠANAI, LAI SASNIEGTU LABĀKOS REZULTĀTUS!

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ