Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Matu fillera DR.CYJ injekcijas

Piedāvājam Jums globālu jaunumu – pirmo pildvielu pret matu izkrišanu DR.CYJ ar hialuronskābi un biomimētiskiem peptīdiem, augšanas veicinātājiem, koenzīmiem, mikroelementiem, minerālvielām un vitamīniem. Procedūras veic pieredzējuši klīnikas ārsti. Procedūru kurss novērš matu izkrišanu, nostiprina matu folikulus, stimulē matu augšanu ar ilgstošu atslābināšanas tehnoloģiju.

 

UZTRAUC VĀJI, IZKRĪTOŠI UN LŪSTOŠI MATI?

Šī kompleksā pildviela būs piemērota tieši jums! Revitalizē galvas ādas šūnas, stimulē asins cirkulāciju galvas virsmā, uzlabo asinsriti. Atjauno matu folikulus, stimulē matu augšanu, aktivizē folikulu augšanu un novērš matu izkrišanu.

Dr.Cyj-injekcijas

 

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA, KĀDUS REZULTĀTUS NODROŠINA?

Pildviela Dr.Cyj ar mikroinjekcijām tiek ievadīta galvas ādā. Aktīvās sastāvdaļas, veicot sākotnējo atslābināšanu, pakāpeniski iekļūst galvas ādā un stimulē matu folikulus un šūnas, aktivizējot matu augšanu. Šī procedūra aptur šūnu atmiršanu, stimulē mikrocirkulāciju, atveseļo galvas ādu, novērš matu izkrišanu.

 

KĀDAM MĒRĶIM UN KAM IR PAREDZĒTS DR. CYJ HAIR FILLER?

 • Sievietēm un vīriešiem ar vājiem un plāniem matiem.
 • Matu stāvokļa uzlabošanai.
 • Komplekss Hair Filler stimulē ātru matu augšanu, palielina to apjomu.
 • Ja mati izkrīt, kļūst plānāki, arī androgēnās alopēcijas ārstēšanai.
 • Sievietēm un vīriešiem, kuriem ir sākusies plikpaurība.
 • Lai panāktu sinerģisku efektu, izmantojot kombinācijā ar citiem līdzekļiem pret matu izkrišanu.
 • Cilvēkiem, kuriem ir pārstādīti mati un kuri vēlas saglabāt ilgāku matu dzīves ciklu.

 

UNIKĀLS DR.CYJ SASTĀVS, SEPTIŅU SPECIALIZĒTU PEPTĪDU KOMPLEKSA IEDARBĪBA:

 • dekapeptīds 18 stimulē folikula embrionālo šūnu jauna slāņa veidošanos;
 • 0,7% retikulēta hialuronskābe (novatoriskajā ražošanas procesā tiek saglabāta hialuronskābes kvalitāte) intensīvi mitrina matu folikulu, stimulē fibroblastus, darbojas kā antioksidantu aizsardzība;
 • oligopeptīds 54 aptur matu izkrišanu, paildzina matu augšanas anagēno fāzi;
 • dekapeptīds 10 nodrošina galvas ādas un matu sakņu barošanu;
 • oktapeptīds 2 pasargā matu šūnas no stresa, kaitīgo UV staru un citu kaitīgo ārējo faktoru iedarbības, kas izraisa matu folikula šūnu apoptozi;
 • oktapeptīds 11 stimulē jauna kolagēna izstrādi;
 • oligopeptīds 71 kavē matu depigmentāciju.

 

CIK DR.CYJ INJEKCIJU PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Parasti tiek veiktas četras procedūras – pa vienai procedūrai ik pēc divām nedēļām. Precīzu procedūru skaitu vizītes laikā ieteiks ārsts dermatologs vai skaistuma terapijas speciālists kosmetologs. Ārstēšanas kursa ilgums ir individuāls atkarībā no matu un galvas ādas problēmām.

 

CIK DRĪZ BŪS REDZAMS REZULTĀTS?

Pirmie rezultāti parasti ir redzami 15. dienā pēc ceturtās procedūras.

 

KĀDAS IR DR.CYJ PREPARĀTA PRIEKŠROCĪBAS?

 • Tai ir bifāzes un monofāzes fizikālās īpašības.
 • Matu pildviela ar augstu hialuronskābes un peptīdu saturu.
 • Augšanas faktori, kas veicina matu folikulu augšanu. Komplekss Hair filler nodrošina folikulu augšanu, stimulē to augšanu un atjauno galvas ādu.
 • Apspiež ar matu izkrišanu saistītā gēna ekspresiju.
Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ