Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Par klīniku ERA ESTHETIC

Laipni lūdzam mūsdienīgajā lāzerdermatoloģijas klīnikā ERA ESTHETIC!

Šeit jūs atradīsiet zelta standartus ādas ārstēšanā un atjaunošanā – jaunākās lāzertehnoloģijas, efektīvākās aparatprocedūras estētiskajā medicīnā un drošākās injekciju metode. Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic ir slavenās Lietuvas klīnikas Era Esthetic klīniku tīkla pārstāve, kas darbojas Latvijā (Rīgā, Jūrmalā) kopš 2015. gada.

Era Esthetic piedāvā daudzu gadu pieredzi Baltijas valstīs, inovācijas   estētiskās medicīnas jomā, rūpes par katru apmeklētāju un labākos estētiskos rezultātus katram klientam.

Mūsu klīniku tīkls strādā Lietuvā, Latvijā un Vācijā. Era Esthetic klīnikā strādā pieredzējuši speciālisti, kompetenti, uzmanīgi dermatologi un kosmetologi.

Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu komanda izvēlās efektīvākos un piemērotos risinājumus klientu ādas veselībai un skaistumam.


ERA ESTHETIC dermatoloģijas lāzerklīnika specializējās šādās nozarēs:

Era Esthetic ir privātā lāzerdermatoloģijas klīnika, kas reģistrēta Latvijas Republikas Veselības ministrijas, Veselības inspekcijā kā ambulatora medicīnas iestāde, kas var sniegt sekundārās medicīnas–dermatoloģijas pakalpojumus. Era Esthetic klīnika specializējas Estētiskajā dermatoloģijā un Lāzerdermatoloģijā.

Dažus gadus atpakaļ,klīnika tika papildināta ar septiņiem zelta standartiem, kas tika izstrādāti, lai sasniegtu vadošos tehnoloģijas:

 • Jaunākā versija Aleksandra lāzera GentleLase PRO (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – zelta standarts nevēlamu matu, pigmentācijas un ādas atjaunošanas ilglaicīgai noņemšanai
 • GentleYAG Pro (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – līderis asinsvadu bojājumu novēršanai, matu noņemšanai un nagu sēņu ārstēšanai
 • GentleMAX Pro (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – lāzeru platforma GentleLase Pro un GentleYAG, kas apvieno divas jaunākās lāzera versijas
 • Thermage CPT sistema (Solta Medical, ASV) – zelta standarts sejas un ķermeņa ādas, ķermeņa un sejas konturēšanas un atjaunošanas ķirurģiskai korekcijai
 • VelaShapeIII (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – pirmais FDA apstiprinātais lāzers samazināšanai un vienīgais lāzers, kas apvieno četras tehnoloģijas pretcelulīta masāžai un ķermeņa konturēšanai
 • VBeam Perfecta pulsa krāsu lāzers (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – zelta standarts asinsvadu bojājumu ārstēšanai
 • Jaunākā versija Fraxel DUAL (Solta Madical, ASV) – zelta standarts daļējai ādas atjaunošanai, kā arī pigmentācijas, rētu, striju un citu ādas nepilnību ārstēšanai un korekcijai
 • CO2RE (Syneron Candela, ASV / Izraēla) – zelta standarts CO2 frakcionētai ādas noņemšanai
 • Omnilux (Photo Therapeutics Ltd, Apvienotā Karaliste) – līderis pinnes ārstēšanas un ādas atjaunošanas gaismas terapijā
 • Hydrafacial MD (Edge Systems LLC, ASV) – jaunākā patentētā neinvazīva tehnoloģija ādas atjaunošanai, dziļi attīrīšanai un apūdeņošanai
 • Introducs (Intraceuticals Pty Ltd, Austrālija) – hiperbariskā skābekļa sistēma – skābekļa apstrādes līderis ādas mitrināšanai, pigmentācijai, pinnes ārstēšanai un ādas grumbu korekcijai.
Vairāk Samazināt

JŪS VARAT SASTAPTIES AR VISIEM ZELTA STANDARTIEM

ERA ESTHETIC AVENUE KLĪNIKĀ

Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ