Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Pigmenta plankumu likvidēšana ar lāzeru

Pigmenta plankumi uz sejas vai ķermeņa rodas pārāk pastiprināta melanīna ražošanas dēļ. Šo pigmenta plankumu rašanās cēloņi ir dažādi, tā krāsa var mainīties, sākot no gaišas līdz tumši brūnai un nedaudz palielināties virs ādas virsmas, jo pietūkst raga slānis. Pigmenta plankumi iedalās pēc sava lieluma, izvietojuma un formas, ar laiku attīstās un kļūst izteiksmīgāki, vēl vairāk pamanāmi. Āda zaudē skaistumu, izskatās nelīdzena, estētiski nepievilcīga. Šie iemesli liek meklēt veidus, kā to novērst. Pats efektīvākais veids, kā likvidēt pigmenta plankumus, ir lāzers.

Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta  lāzers ir spēcīgākais no visiem lāzeriem, ar to efektīvi tiek novērstas visas ādas pigmenta izmaiņas: melazma vai hloazma – tā saucamie “grūtniecības plankumi”, brūnie, saules/vecuma plankumi, vasaras raibumi, seborejas keratozes, café – au lait – balinātās kafijas un citi pigmenta plankumi.

 

SAULES BOJĀTAS ĀDAS ĀRSTĒŠANA AR ALEKSANDRĪTA LĀZERU. FOTONOVECOŠANA.

Saules bojātu ādu veido dažādas ādas pigmentācijas un struktūras izmaiņas. Tie ir brūni, nelīdzeni, saules vai vecuma izraisīti pigmentācijas plankumi, ādas elastības samazināšanās un palielināts krunku daudzums, kas rodas ilglaicīgas saules iedarbības dēļ. Fotonovecošana – pāragra novecošana, kas rodas, ilgu laiku uz ādu iedarbojoties saules ultravioletajiem stariem. Ļoti daudz cilvēku ir neapmierināti ar savas ādas izskatu pārmērīgas saules staru baudīšanas dēļ. Jaunībā pieredzētā labsajūta, baudot saules dāvātos priekus, un ādas krāsa, pamazām izpaužas kā fotonovecošana un var izraisīt nopietnas saslimšanas. No tās var attīstīties brūnie jeb saules plankumi (lentigosolaris), seborejiskāskeratozes, ādas elastoze un pat ādas vēzis. Ignorējot augstas aizsardzības pakāpes saules aizsargfiltru lietošanu, daudzu gadu laikā saules nodarītais kaitējums summējas un to nav iespējams izlabot tikai ar turpmāku izsargāšanos no saules.

ĀDAS PIGMENTA FOTOATJAUNOŠANA

Ar Aleksandrīta lāzeru tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet pateicoties lāzera pulsu stimulējamajam kolagēnam un elastīna šķiedrām notiek fotorejuvenizācija/fotoatjaunošana. Tā ir ādas atjaunošanas procedūra. Tās laikā tiek likvidēti ādas pigmenta, vecuma un saules radītās izmaiņas. Ar šo lāzeru ārstējamos apvidos, pateicoties stimulējamai kolagēna un elastāna šķiedru ražošanai, palielinās ādas tonuss, kā arī izlīdzinās sīkās grumbas. Tā izskatās gluda un skaista, atjaunojusies āda. Tas īpaši ir acīmredzams, veicot šādas procedūras sieviešu sejas, dekoltē apvidos – āda kļūst stingrāka.

 

KĀPĒC PIGMENTA PLANKUMU LIKVIDĒŠANA AR ALEKSANDRĪTA LĀZERU IR EFEKTĪVA?

ERA ESTHETIC Lāzerdermatoloģijas klīnikā izmanto Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta lāzeru, tā starojums – 755 nm garuma viļņu stars – vislabāk uzsūc pigmenta plankumos esošo pigmenta melanīnu. Turklāt, tas ir jaudīgākais lāzers. Tā jauda sasniedz 17.666 W, salīdzinot ar citu lāzeru jaudu  1.6 – 2.9 W. Ar to veicamās pigmenta plankumu likvidēšanas procedūras ir drošas un efektīvas. Procedūras laikā efektīvi un ātri tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet pateicoties ar lāzeru stimulējamajam kolagēnam un elastīnu šķiedru sintēzei, āda kļūst skaista un gluda, kā arī tiek iegūts ādu atjaunošs efekts.

KĀDĀS ZONĀS TIEK ĀRSTĒTI PIGMENTA PLANKUMI AR LĀZERI?

Ar Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta lāzeru tiek ārstēti visās ķermeņa zonās esošie pigmenta plankumi. Sievietēm pigmenta plankumi tiek likvidēti visas sejas, kakla, īpaši dekoltē – V veida izgriezuma, roku un kāju apvidos. Vīriešiem biežāk sejas, kakla, plecu zonas, roku vai muguras apvidos.

pries ir po

 

CIK ILGI ILGST PIGMENTA PLANKUMU ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU?

Sejas, kakla apvidos procedūra ilgst aptuveni 10–20 minūtes, bet ārstējot lielāku platību aptverošas ādas pigmenta izmaiņas, piemēram, krūšu, roku apvidū, procedūra ilgst pusstundu.

 

CIK DAUDZ PROCEDŪRAS IR JĀVEIC?

Parasti tiek veikta 1 vai 2 procedūras, ja pigmenta plankumu ir ļoti daudz un tie ir radušies pirms ilgāka laika, veicamas 3-4 procedūras. Pēc procedūras ir likvidēti visi vai lielākā daļa pigmenta plankumu. Ja pēc pirmās procedūras vēl paliek pigmenta plankumi, nākamā procedūra veicama pēc 3–4 nedēļām.

 

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES PĒC PIGMENTA PLANKUMU NOŅEMŠANAS PROCEDŪRAS?

Pigmenta plankumi pēc Aleksandrīta lāzerprocedūras uz dažām dienām kļūst tumšāki, bet pēc 3–7 dienām sāk “birt” un izbalēt. Veicinātās kolagēna sintēzes rezultātā āda kļūst gluda, iegūst skaistu izskatu. Nākošajā dienā pēc procedūras parasti var lietot higiēnas līdzekļus vai grimu.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ