Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Elektromagnētiskā muskuļu stimulācija CRISTALFIT

Atpūtieties, kamēr Jūsu muskuļi strādā un ķermenis tievē!

Piedāvājam Jums inovatīvu procedūru silueta uzlabošanai un ķermeņa muskuļu nostiprināšanai – CRISTAL Fit. Šī ir auguma veidošanas sistēma, kas izmanto augstas intensitātes elektromagnētisko muskuļu stimulāciju (HI-EMMS).

Ar CRISTAL Fit procedūru kursa palīdzību Jūs vienlaikus veidojat muskuļu masu, sadedzinat taukus un uzlabojat sava ķermeņa apveidus.

Procedūra CRISTAL Fit ir efektīvs risinājums muskuļu stiprināšanai, maiga un nesāpīga metode ķermeņa tonizēšanai un slaidā silueta veidošanai.

Procedūra CRISTAL Fit harmoniski veido siluetu, ļaujot estētiski pārveidot ķermeņa aprises. Mijiedarbojoties ar elektromagnētisko lauku, tiek izraisītas muskuļu kontrakcijas, kā rezultātā tiek aktivizētas šūnas muskuļu masas attīstībai un ķermeņa apprišu uzlabošanai. Ar katru sesiju jūsu figūra kļūst tonizētāka un izteiksmīgāka.

Kā darbojas tehnoloģija CRISTAL Fit?

Procedūras efektu nodrošina augstas intensitātes elektromagnētiskās muskuļu stimulācijas (HI-EMMS) tehnoloģija. Spēcīgie CRISTAL Fit® aplikatori ģenerē magnētisko lauku, kas stimulē vēdera, kāju vai sēžamvietas muskuļu apvidus uz piespiedu, nepārtrauktām un līdz ar to ārkārtīgi efektīvām kontrakcijām. Terapija pacientam ir viegla un nesāpīga. Jau pēc dažām sesijām jūs varat redzēt skaidru muskuļu pieaugumu un silueta izmaiņas.

CRISTAL Fit tehnoloģija izmanto fokusētu elektromagnētisko lauku, kas mijiedarbojas ar kustību neironiem, lai izraisītu piespiedu un intensīvu muskuļu kontrakcijas. Tie ir līdzīgi sporta vingrinājumiem, piemēram, “prese” vēderam un “pietupieni” sēžamvietai. Tādējādi CRISTAL Fit procedūra ļauj iegūt skaistu vēdera reljefu, elastīgu sēžamvietu un savilktus gurnus.

Tikai 30-40 minūšu ilgas procedūras ar CRISTAL Fit® atdarina līdz pat 500 treniņu vienībām – bez nogurdinoša treniņa!

CristalFit-proceduraKam piemērota procedūra?

Procedūra CRISTAL Fit piemērota cilvēkiem, kuriem nav liekā svara un kuri vēlas nostiprināt muskuļus, kā arī tiem pacientiem, kuri vēlas cīnīties ar nelielām tauku nogulsnēm, vienlaikus stiprinot muskuļus un uzlabojot ķermeņa siluetu.

Procedūra CRISTAL Fit tiek pielietota arī ar medicīniskām indikācijām – atrofētu muskuļu darbības aktivizēšanai.

Kā tiek veikta CRISTAL Fit procedūra?

CRISTAL Fit ierīcei ir divi elektromagnētiski aplikatori, kas darbojas vienlaicīgi un nodrošina ērtu ārstēšanu ar maksimālu efektivitāti.
Pirms procedūras speciālists koriģējamajā zonā nostiprina elektromagnētiskos aplikatorus. Tiklīdz procedūra sākas, tiek veikta muskuļu kontrakciju stimulācija, kas tiek veidota saskaņā ar izvēlēto programmu. Pēc procedūras beigām jūs sajutīsiet nelielu muskuļu nogurumu, kas līdzinās sajūtām pēc intensīva sporta treniņa.

Cik ilgi notiek procedūra?

Vidēji vienai zonai CRISTAL Fit sesija ilgst 30-40 minūtes. Procedūras laikā Jūs varat lasīt grāmatu, klausīties mūziku vai vienkārši atpūsties.

Vai CRISTAL Fit procedūrai ir kādas kontrindikācijas?

Augstas intensitātes magnētiskā stimulācijas procedūras ir pilnīgi drošas un ietekmē tikai muskuļu audus.
Procedūras nav veicamas, ja procedūras zonā atrodas metāla priekšmeti (pīrsings, implanti, vara plāksnes, elektrokardiostimulators, infūzijas sūkņa elementi u.c.), sirdsdarbības traucējumi, epilepsija, grūtniecība.

Vai procedūra ir sāpīga?

Procedūra CRISTAL Fit ir absolūti nesāpīga. Inducētais elektromagnētiskais lauks aktivizē kustību neironus, izraisot kontrakcijas. Taču atšķirībā no elektriskās stimulācijas procedūrām CRISTAL Fit neaktivizē sāpju receptorus, tāpēc var palielināt intensitāti, sasniedzot labākus rezultātus bez sāpēm.
Normālas sajūtas pēc procedūras – iespējams sajust muskuļu sasprindzinājumu, kā pēc intensīva treniņa.

CristalFit-procedura-klinika-EraEsthetic

Vai pēc sesijas var atgriezties pie parastajām aktivitātēm?

Pēc sesijas beigām varat atgriezties pie ierasta dzīves ritma. Procedūra nav sapīga, netraumē audus un neizraisa diskomfortu arī pēc procedūras, nepieprasa rehabilitācijas laiku pēc tās.

Vai CRISTAL Fit ir drošs un vai tam ir kādas blakusparādības?

Procedūra CRISTAL Fit ir nesāpīga un pilnīgi droša. Šī tehnoloģija tikai stimulē muskuļus un neietekmē citus blakus audus. Blakusparādības ir virspusējas, piemēram, muskuļu nogurums, kas salīdzināms ar intensīvu sporta treniņu. Tie izzūd dabiski 12-48 stundu laikā.

Cik CRISTAL Fit seansu ir nepieciešams, lai sasniegtu rezultātu?

Procedūru gaita tiek veidota atkarībā no pacienta un viņa vajadzībām, taču, lai iegūtu vēlamo rezultātu, parasti ir ieteicams veikt 6 līdz 8 seansus izvēlētajā zonā.

Kad būs redzams rezultāts? Vai tas ir pastāvīgs?

Pēc CRISTAL Fit procedūru kursa palielinās muskuļu masa, muskuļi iegūst formu un tiek pārveidots ķermeņa siluets. Pēc optimālu rezultātu sasniegšanas ieteicams ievērot sabalansētu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes.

Tā kā muskuļi veidojas, kamēr mēs guļam, CRISTAL Fit procedūru laikā ir īpaši svarīgi uzraudzīt savu dzīvesveidu un gulēt pietiekamā daudzumā.

Estētiskās un lāzermedicīnas klīnikā ERA ESTHETIC ķermeņa modelēšānas procedūru CRISTAL Fit veic pieredzējuši, kvalificēti speciālisti ar medicīnisko izglītību, kas rūpēsies par veiksmīgu terapijas noriti un Jūsu labāko estētisko rezultātu sasniegšanu.

Tiem pacientiem, kuri vēlas ne tikai stiprināt muskuļus, bet arī samazināt ķermeņa tauku daudzumu, īpaši efektīva ir CRISTAL Fit procedūru kombinācija ar CoolTech kriolipolīzes procedūru. Mūsu pieredzējušie speciālisti piemeklēs Jums optimālāko ārstēšanas programmu!

 

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ