Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu
Aizvērt sarakstu

Ģenētiskie testi

Profilaktiskā jeb profilaktiskā medicīna kā līdzeklis dažādu slimību profilaksei, skaistuma saglabāšanai un novecošanās palēnināšanai gūst arvien vairāk atbalstītāju. Viena no galvenajām jomām ir ģenētiskā testēšana. Genoma atšifrēšana speciālistiem paver unikālas iespējas. Un, ja agrāk šādas tehnoloģijas tika izmantotas tikai iedzimtu slimību apstiprināšanai, šodien ģenētiskās analīzes ir noderīgas arī veselam cilvēkam. Tas ir pieejams ikvienam, lai labāk iepazītu savu ķermeni.

Ģenētiskās testēšanas veidi

Savā darbā mēs izmantojam augstas precizitātes korporācijas Fagron Genomics ģenētiskos testus, kas atbilst starptautiskajiem standartiem. Mūsu klīnikā ir pieejami trīs veidu pārbaudes.

 

AcneTest™ Ģenētiskais tests aknes efektīvai ārstēšanai

Pinnes tiek uzskatītas par daudzfaktoru slimību ar ģenētisku noslieci. Šī ir viena no visbiežāk sastopamajām dermatoloģiskajām problēmām, un tā nav raksturīga tikai pusaudžiem. 54% aknes pacientu ir sievietes, kas vecākas par 25 gadiem.

Zinot savu ģenētisko kodu, tas palīdzēs tikt galā ar slimību. AcneTest ļauj analizēt 180 kombinācijas un izvēlēties individuālu ādas kopšanas plānu. Analīze parāda:

 • vielmaiņas procesu ātrums;
 • sebuma ražošanas intensitāte;
 • hormonālās svārstības;
 • tendence uz iekaisumu un hiperpigmentāciju;
 • reakcija uz farmakoloģiskiem preparātiem.

AcneTest norādīs, kādā virzienā jāvirzās dermatologam un kosmetologam, lai atrisinātu katru konkrēto ādas problēmu, vai tas ir taukains spīdums, paplašinātas poras, nevienmērīgs reljefs vai izsitumi.

 

NutriGen™ Ģenētiskais tests optimāla uztura un/vai svara korekcijas plānošanai

Tas ir vairāk nekā testēšana – tas ir unikāls mehānisms vispilnīgākai pacienta vielmaiņas atšifrēšanai. Pateicoties konkrētas personas ģenētiskā koda analīzei, ir iespējams izveidot personalizētu veselīga uztura plānu.

NutriGen tests ir piemērots ikvienam, kurš:

 • nosliece uz lieko svaru;
 • neveiksmīgs mēģinājums zaudēt svaru, izmantojot dažādas diētas;
 • vēlas izprast sava ķermeņa smalkumus un izvēlēties individuālu uztura plānu veselības saglabāšanai.

Testēšana ļauj izpētīt 384 ģenētiskās variācijas, kas paliek nemainīgas visu mūžu. Citiem vārdiem sakot, saņemtie ieteikumi nezaudēs savu aktualitāti arī pēc vairākiem gadiem.

Turklāt genoma analīze parādīs noslieci uz vielmaiņas traucējumiem, tostarp:

 • vitamīnu un minerālvielu trūkums;
 • lipekļa nepanesamība;
 • laktāzes deficīts;
 • 2. tipa cukura diabēts;
 • paaugstināts holesterīna līmenis.

Veiktais NutriGen tests ir veselīga un droša uztura atslēga. Zinot genoma iezīmes, jūs varat ne tikai aprēķināt kaloriju saturu un uzraudzīt uzturvielu līdzsvaru, bet arī izslēgt potenciāli bīstamus pārtikas produktus, kā arī savlaicīgi kompensēt vitāli svarīgu vielu trūkumu.

 

TrichoTest™ Ģenētiskais tests matu izkrišanas profilaksei un ārstēšanai

Šī analīze ir efektīvs līdzeklis personalizētai alopēcijas (matu izkrišanas) ārstēšanai. Patoloģiju var izraisīt dažādi faktori: nelabvēlīgi vides apstākļi, hormonālā nelīdzsvarotība, iekaisuma procesi, nepilnvērtīgs uzturs vai nepareiza galvas ādas kopšana, taču visbiežāk tai ir ģenētisks fons. TrichoTest ļauj novērtēt genoma fragmentus, kas ir atbildīgi par tendenci uz alopēciju.

Analīze ir ieteicama pacientiem:

 • kuru tuvākie radinieki cieš no jebkāda veida alopēcijas;
 • ar tendenci uz matu izkrišanu;
 • vēlme novērst problēmu.

Ģenētiskais tests parāda patiesos traucējumu cēloņus, un rezultātu interpretācija ļauj trichologam ieskicēt efektīvu ārstēšanas stratēģiju.

Sagatavošanās biomateriāla ņemšanai

Ģenētiskā pārbaude pārbauda DNS, kas izolēta no vaiga epitēlija – šūnas, kas ņemtas no Ģenētiskie testi

Profilaktiskā jeb profilaktiskā medicīna kā līdzeklis dažādu slimību profilaksei, skaistuma saglabāšanai un novecošanās palēnināšanai gūst arvien vairāk atbalstītāju. Viena no galvenajām jomām ir ģenētiskā testēšana. Genoma atšifrēšana speciālistiem paver unikālas iespējas. Un, ja agrāk šādas tehnoloģijas tika izmantotas tikai iedzimtu slimību apstiprināšanai, šodien ģenētiskās analīzes ir noderīgas arī veselam cilvēkam. Tas ir pieejams ikvienam, lai labāk iepazītu savu ķermeni.

 

TeloTest™ Ģenētiskais tests organisma novecošanas palēnināšanai

Ārsti vairs neapstrīd faktu, ka pases un šūnu vecums var atšķirties, bet vai ir veids, kā noskaidrot bioloģisko figūru un to ietekmēt? Šeit palīdzēs arī ģenētiskā pārbaude. Īpaši tiem, kas vēlas pagarināt jaunību no iekšpuses, ir izstrādāts TeloTest.

Šī ir unikāla tehnika, kuras pamatā ir hromosomu gala posmu – telomēru – garuma mērīšana. Pēc formas tie atgādina vāciņus. To galvenā funkcija ir aizsargāt ģenētisko secību no traucējumiem, kas varētu rasties šūnu dalīšanās laikā. Telomēri gadu gaitā mēdz saīsināties. Precīzs to garuma mērījums parādīs patieso bioloģisko vecumu. Jo garāki ir telomēri, jo lielāka iespēja izvairīties no priekšlaicīgas novecošanas un hroniskām ar vecumu saistītām slimībām.

TeloTest ir paredzēts:

 • vīrieši un sievietes vecumā virs 30 gadiem, kurus uztrauc orgānisma novecošanas process;
 • cilvēki, kuru ģimenes locekļi cieš no slimībām, saistītām ar vecumu;
 • ikviens, kurš interesējas par dabiskās novecošanās kontroli.

Pārbaude ticami parādīs, kādā stāvoklī šūnas atrodas pašreizējā laikā un kādas ir ķermeņa vajadzības. Terapeitiskie ieteikumi ļaus izvēlēties individuālu ķermeņa atbalsta programmu, lai saglabātu veselību un iekšēju atjaunošanos.

 

Rezultātu interpretācija

Laboratorijā iegūtais biomateriāla paraugs tiek sekvencēts – tiek nolasīts ģenētiskais profils. Lai to izdarītu, šūnas apstrādā ar dažādiem reaģentiem un pārbauda analizatoros. Rezultāts ir monomēru ķēdes identificēšana. Šis ir unikālais ģenētiskais kods. Iegūtā secība tiek salīdzināta ar atsauces paraugu, atzīmējot visas neatbilstības – trūkstošās vai dublētās sadaļas, viena fragmenta aizstāšana ar citu. Pamatojoties uz konstatētajām izmaiņām, tiek izdarīts secinājums.

Pēc Fagron Genomics ģenētiskās testēšanas tiek sagatavoti divi secinājumi. Pirmais ir paredzēts speciālistam. Tas norāda uz visām neatbilstībām ar ģenētiskā koda atsauces paraugu. Otrs secinājums tiek sniegts pacientam. Tajā ir detalizēti un saprotami skaidrojumi, kā arī personīgi ieteikumi, tostarp par nepieciešamo medikamentozo terapiju ar individuāliem devu aprēķiniem.

Ģenētiskie testi ir unikāla iespēja ieskatīties savā genomā un uzzināt par organisma īpašībām. Šī ir analīze tiem, kuri ir pieraduši rīkoties precīzi un izvēlēties personalizētas ārstniecības un skaistumkopšanas programmas. Sper nozīmīgu soli pretī sevis izzināšanai – pieraksties uz konsultāciju klīnikā Era Esthetic.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ