Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Aknes ārstēšana ar gaismas terapiju Omnilux

Mūsdienu medicīna plaši atzīst gaismas terapijas sniegtos ieguvumus. Aknes un problēmatiskas ādas ārstēšanai mūsu klīnika piedāvā gaismas terapijas zelta standartu – Omnilux! Izmantojot gaismas spēku, šī metode efektīvi ārstē problēmatisku ādu, akni un pēcakni.

Omnilux var arī kombinēt ar jūsu pašreizējo ādas kopšanas režīmu, tā ir nesapīga procedūra, kas sniedz redzamu, prolongēto rezultātu, apturot iekaisuma procesus ādā un atjaunojot to.

No aknes cieš daudzi cilvēki dažādos vecumos. Akne veidojas, ja tauku dziedzeri ādā pastiprināti ražo eļļu. Šī eļļa savienojas ar šūnām, kas atrodas dziedzeru sieniņās, un nosprosto ādas poras. Parastas ādas baktērijas (P. acnes) kolonizē šīs poras, izraisot ādas iekaisumu vai apsārtumu, ko saistām ar akni.

 

 

Ar Omnilux tehnoloģijas palīdzību, apstarojot akni ar zilo un sarkano LED gaismu konkrētos viļņu garumos, baktērijas pašiznīcinās un iekaisums mazinās. Akne izzūd un āda tiek izdziedēta.

 

KAM DOMĀTA OMNILUX PROCEDŪRA?

• Cilvēkiem ar akni (acne vulgaris) visās vecuma grupās
• Tiem, kas cieš no folikulīta
• Visu tautību problemātiskas ādas īpašniekiem
• Pusaudžiem ar taukainu vai problemātisku ādu
• Klientiem ar rētu veidošanos pēc aknes

KĀ DARBOJAS OMNILUX ?

Omnilux zilā gaisma (415 nm) iedarbojas un iznīcina akni izraisošās baktērijas (P. acnes) nosprostotās porās, kas rada apsārtumu un iekaisumu.

Omnilux revive2 iekļūst dziļāk ādā un stimulē iekaisumu mazinošus ceļus, lai mazinātu aknes bojājumu izraisīto apsārtumu, kas var izraisīt aknes rētu veidošanos, un veicinātu veselīgākas, līdzsvarotākas ādas iegūšanu.

Omnilux gaismas terapija arī ļauj ādas šūnām labāk reaģēt uz ādas kopšanas līdzekļiem, ko lieto uz ādas.

OMNILUX TERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS

• Ārstē visus ādas tipus visu gadu
• Ārstēšana bez zālēm un bez sāpēm.
• Droša, efektīva, neinvazīva terapija
• Bez blaknēm, bez sāpēm, bez apsārtuma
• Veicina organisma dabiski dziedinošās spējas
• Īss 20 minūšu ārstēšanas laiks bez dīkstāves.

Klīniski pierādīta Omnilux spēja samazināt aknes bojājumus līdz 81%.

CIK DROŠA IR OMNILUX PROCEDŪRA?

Omnilux gaisma ir droša, nesāpīga, nekaitīga ādai un nerada siltumu. Gaisma dabiski sadarbojas ar organismu, veicinot dziedinošo reakciju. Nav ziņu par nevēlamām blaknēm un gaisma nekādā veidā nebojā ādu.

Kādus rezultātus var sagaidīt no ārstēšanas kursa? Optimālus rezultātus var novērot 4‒8 nedēļas pēc ārstēšanas. Lai gan pētījumi ir pierādījuši pilnīgu aknes izzušanu, vidēji var uzskatīt, ka izzudīs 70% aknes bojājumu.

 

KAS NOTIEK OMNILUX PROCEDŪRAS LAIKĀ?

Pēc iepriekšējās ārsta dermatologa konsultācijas (kura ir obligāta pirms procedūru kursa) pacientam tiek attīrīta seja, viņš/viņa apguļas uz kušetes un atpūšas 20 minūtes zem Omnilux lampas. Procedūra ilgs 20 minūtes.

Procedūras kurss parasti ir 8 gaismas procedūras četrās nedēļās.

Atkarībā no aknes veida pakalpojuma sniedzējs var jums ieteikt lietot sejas mazgāšanas līdzekli vai želeju ar salicilskābi.

Omnilux-logo-silver

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ