Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Hiperhidrozes ārstēšana ar injekcijām

Hiperhidroze ir slimība, kas izpaužas pastiprinātā lokālā svīšanā padušu vai pēdu un plaukstu apvidos. Šāda svīšana pārsniedz normālu fizioloģisku termoregulēšanas vajadzību. Tā norāda uz pārmērīgu sviedru dziedzeru atbildi uz parastiem kairinājumiem.

Ja Jūs regulāri ciešat no pārmērīgās svīšanas, iespējams, ka Jums ir hiperhidroze. Efektīva metode šīs slimības ārstēšanai ir A tipa botulīna toksīna injekcijas.

Hiperhidroze ir patoloģisks stāvoklis. Intensīva svīšana var rasties neliela uztraukuma gadījumā, reizēm pat no domām vien. Pietiek tikai iedomāties par rokas paspiešanu – rokas un paduses drīz kļūst mitras. Izdalījušies sviedri izraisa bailes, līdz ar to tiek veicināta vēl stiprāka svīšana. Izveidojas apburtais loks, ko pašam izbeigt neizdodas. Šķiet – tik vienkārša problēma, bet tā var pāraugt nopietnos psiholoģiskos traucējumos, piemēram, neirozē, depresijā, dažādos kompleksos vai bieži vien apgrūtinātā profesionālā darbībā – darbojoties ar klaviatūru, sīkiem instrumentiem u. tml. Turklāt, sākoties bakteriālai vai sēnīšu infekcijai, rodas nepatīkama smaka, ādas kairinājums, dermatīti un citas ādas slimības. Hiperhidrozes gadījumā ir vispārēji pastiprināta arī lokāla ķermeņa svīšana.

Lielākajā daļā hiperhidrozes gadījumu vērojama idiopātiska sākotnēja lokāla pastiprināta svīšana. Tās iemesls līdz šim nav atklāts, tāpēc to dēvē par idiopātiskas izcelsmes vai esenciālo svīšanu. Tās intensitāti nosaka acetilholīna daudzums sinapsēs. Šāda veida svīšana ir ārstējama ar botulīna toksīna injekcijām.

Sastopama arī sekundāra pastiprināta, vispārēja ķermeņa svīšana, kuras iemesli var būt ļoti dažādi – infekcioza izcelsme, dažādas endokrīnas, neiroloģiskas, sistēmiskas slimības. Šādā gadījumā jāatklāj svīšanu izraisošās slimības un tās jāārstē.

BOTULĪNA TOKSĪNA A INJEKCIJAS PASTIPRINĀTAS LOKĀLĀS SVĪŠANAS ĀRSTĒŠANAI

Hiperhidroze ir efektīvi ārstējama ar botulīna toksīna A tipa injekcijām. Botulīna toksīns ir baktēriju Clostridium botulinum izdalītā olbaltumviela. Tā bloķē mediatora acetilholīna sekrēciju nervu galiņos, un šādā veidā tiek bloķēta nervu impulsa nodošana sviedru dziedzeriem. Tāpēc sviedru dziedzeri pārstāj izdalīt sviedrus.

Procedūra ir droša, veicama ambulatoros apstākļos. Īpaši atzīmētos punktos sviedru dziedzeru projekcijā tiek ievadīts botulīna toksīns. Procedūras ilgums ir 15–20 minūtes. Efekts parādās 1–3 dienu laikā, maksimālā iedarbība tiek sasniegta pēc 1–2 nedēļām pēc injekcijām un ilgst no 6 līdz 12 mēnešiem.

Botulina-injekcijas

PROCEDŪRAS KONTRINDIKĀCIJAS

ABSOLŪTĀS:

  • Grūtniecība
  • Laktācija
  • Hemofīlija
  • Lokāla ādas infekcija injekcijas vietā
  • Muskuļu un nervu sistēmas slimības

RELATĪVĀS:

  • Antibiotiku, antikoagulantu lietošana
  • Hroniskas slimības

 

Visas procedūras veic kvalificēti Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikas ārsti. Lai saņemtu detalizētu informāciju, sazinieties ar mums, reģistrējieties konsultācijai vai zvaniet pa tālr.: +371 25 711117.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ