Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Mezoterapija

Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā mezoterapijas procedūras veic pieredzējuši speciālisti, ārsti-dermatoloģi ar daudzu gadu praksi injekciju veikšanā, piemērojot efektīvākos, ar laiku pārbaudītos mezaterapijas preparātus.

Mezoterapija ir injekciju metodika, kura nodrošina ādas atjaunošanu un ārstēšanu, un kuras rezultāti pārbaudīti ar daudzu gadu ārstniecisko praksi visā pasaulē. Mezoterapijā tiek piemērotas dažādas iedarbīgas aktīvas vielas: vitamīnu kompleksi, minerāli, aminoskābes, hialuronskābe, kas ļauj sasniegt teicamus estētiskus rezultātus.

Mezoterapija ir viena no efektīvākām metodēm ādas bezoperācijas atjaunošanā. Mūsu klīnikā mezoterapijas procedūras tiek nodrošinātas ar preparātiem no pasaules vadošajām farmācijas kompānijām, kuras sevi apliecināja ar drošu un efektīvu iedarbību, un kuru rezultāti pārbaudīti ārstu daudzgadīgā praksē.

AestheticDermal-Innoaesthetic-Filorga

 

MEZOTERAPIJAS INDIKĀCIJAS

• Pirmās ādas novecošanas pazīmes, elastīguma zudums
• “Novītusi”, nespodra āda
• Grumbas un grumbiņas
• „Maisiņi” zem acīm
• Izplūdis sejas ovāls
• Āda, kurai nepieciešama atjaunošana pēc invazīvām procedūrām
• Dehidrēta āda

 

MEZOTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS

mezoterapija-un-zinatne• Ar mezoterapijas injekcijām āda tiek apgādāta ar tai nepieciešamajām vielām, tādā veidā stimulējot ādas pašatjaunošanas dabiskos mehānismus (fibroblastu stimulācija, kolagēna un elastīna sintēzes palielināšana);
• Procedūra ar vietēju iedarbu uz ādu, neskar asinsvadus, tāpēc nevar izraisīt sistēmas blakusparādības;
• Metodika var tikt veiksmīgi apvienota ar citām estētiskajām procedūrām (lāzerprocedūras, gaismas terapija, HydraFacial, Thermage u.c.).

 

MEZOTERAPIJAS PROCEDŪRU DAUDZUMS KURSĀ

Mūsu piedāvātas mezoterapijas programmās parasti iekļauj sevī 4-6 procedūras. Katra pacienta ādas individuālas īpašības pieprasa personalizēto pieeju rezultātu prognozēšanā. Mūsu klīnikas pieredzējuši ārsti īpaši Jums izstrādās procedūru kursu, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un vajadzības.

 

MEZOTERAPIJAS PROGRAMMAS ĀDAS ATJAUNOŠANAI

Era Esthetic klientiem izstrādātas efektīvas ādas atjaunošanas mezotarapijas procedūru programmas.

 

INTENSĪVAIS LIFTINGS

Nostiprinoša terapija ādai, sejas ovāla nostiepšana, ķermeņa konturēšana (pēc grūtniecības, pēc novājēšanas). Šī procedūra ar iedarbīgu kompānijas INNOAESTHETICS preparātu nodrošina DMAE LIFTING efektu, paaugstinot muskuļu tonusu un tādā veidā tonizējot arī ar tiem saistīto ādu.

Mezoterapijas preparāts: INNO-TDS FIRMING
Procedūru daudzums kursā: 4-6

 

Atjaunosana-mezoterapijaATJAUNOJOŠA TERAPIJA

Mezoterapijas programma bojātas, novītušās un nespodras ādas atjaunošanai. Programma paredzēta arī ādas rehabilitācijai pēc vai pirms tādām procedūrām, kā ķīmiskais pīlings, ādas slīpēšana, frakcionēta atjaunošana u.c.

Mezoterapijas preparāts: INNO-TDS RESTRUCTURER
Procedūru daudzums kursā: 4

 

NOBRIEDUŠĀS ĀDAS HIDRATĀCIJA

Pretnovecošanas programma intensīvai ādas mitrināšanai un tās krāsas atjaunošanai. Unikāls atjaunojošs mezoterapijas komplekss no FILORGA apgādā ādu ar minerāliem, vitamīniem un aminoskābēm.

Mezoterapijas preparāts: FILORGA NCTF 135
Procedūru daudzums kursā: 4-6

 

acu-mezoterapijaACU ZONAS ATJAUNOŠANA

Procedūra, kas uzlabo acu zonas kontūru – Izlīdzina virspusējo, sīko krunciņu “tīklojumu”, samazina vai novērš tūsku, tumšos lokus un “nogurušu acu” sindromu. Augstvērtīgs Aesthetic Derma komplekss speciāli izstrādāts ādai ap acīm. Nestabilizētā Hialuronskābe veic gan piepildošu, gan biorevitalizācijas darbību. Īpašā formula satur vitamīnus, antioksidantus, mikrocirkulāciju uzlabojošu un ādas krāsu izlīdzinošas vai balinošas sastāvdaļas.

Mezoterapijas preparāts: Aesthetic Dermal RRS© HA EYES
Procedūru daudzums kursā: 4

 

MEZOTERAPIJAS KONTRINDIKĀCIJAS

• Grūtniecība, laktācija
• Pēcoperācijas periods
• Asins sarecēšanas traucējumi;
• Akūtas slimības, hronisko slimību saasināšanās gadījumi;
• Epilepsija;
• Keloīdu rētu veidošanās tendence

 

IETEIKUMI PACIENTIEM PĒC PROCEDŪRAS

Pēc mezoterapijas procedūras veikšanas ieteicams:
• 12 stundu laikā neizmantot dekoratīvo kosmētiku;
• Dažas dienas pēc procedūras neapmeklēt pirtis, saunas, baseinu, nenodarboties ar aktīvu sportu;
• Vienas nedēļas laikā pēc procedūras izvairīties no sauļošanās vai solāriju apmeklēšanas.

Mezoterapijas procedūras mūsu klīnikā veic tikai pieredzējuši speciālisti, ārsti dermatologi, kuriem ir daudzu gadu veiksmīga pieredze skaistuma injekciju veikšanā.

Musu-arsti

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
  • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ