Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Mezoterapija ķermenim

Mezoterapija ļauj īsā laika periodā nostiprināt ķermeņa ādu, atrisinot virkni estētisko problēmu. Ar mezoterapijas palīdzību ERA ESTHETIC klīnikā tiek ārstēts celulīts, tiek koriģētas strijas, āda atgūst līdzšinējo tonusu.

Mūsu klīnikas ķermeņa estētikas speciālisti palīdzēs Jums sasniegt labākos estētiskos rezultātus Jūsu ķermeņa reljefa un kontūru uzlabošanā, celulīta un ļenganas ādas ārstēšanā.

Mesoterapija ir injekciju metodika, kura ļauj ievadot ādā bioloģiski aktīvas vielas nostiprināt un atjaunot to. Mezoterapijas efektivitāte pārbaudīta ārstu un kosmetologu daudzgadīgas prakses gaitā visā pasaulē. Mikroinjekcijas ādā 2-9 mm dziļumā ļauj nodrošināt daudzveidīgu kokteiļu piegādi dermā estētisko nepilnību korekcijai – tādā veidā var novērst celulītu, nostiept ļenganu ādu, samazināt strijas un tauku nogulsnes.

 

MEZOTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

 • Mezoterapija ļauj piegādāt tieši dermā nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un nukleīnskābes, minerālvielas;
 • Procedūra ļauj nogādāt ārstnieciskos preparātus tieši patoloģijas centrā, mērķtiecīgi risinot pacienta problēmu;
 • Mezoterapija ar efektīviem preparātiem nodrošina ātrus rezultātus – jau pēc 4 procedūrām;
 • Mezoterapijas līdzekļi nav toksiski un nodrošina ne tikai lokālo efektu, bet arī kopumā pozitīvi iedarbojas uz organismu un mikrocirkulāciju ādā;
 • Mazoterapija labi savienojas ar citām ārstēšanas metodikā un procedūrām, palielinot to efektivitāti;
 • Mezoterapijas veikšanai nav vecuma ierobežojumu.

Mezoterapija_kermenim

ERA ESTHETIC klīnikā mezoterapijas procedūrās tiek piemēroti jaunākie sasniegumi mezoterapijas jomā. Mēs strādājam ar mezoterapijas tirgus līderu Aesthetic Dermal un Innoaesthetics preparētiem, kuri iekļauj sevī:

 • šūnu apmaiņas aktivatorus;
 • vitamīnus un vitamīnu kompleksus;
 • asinsrites un limfasrites stimulatorus;
 • lipolītiķus (tauku šķīdinātājus);
 • preparātus, kas ietekmē melanīna apmaiņu ādā.

 

MEZOTERAPIJA CELULĪTA ĀRSTĒŠANAI

Mezoterapija-pret-celulituMezoterapija ķermenim ar RRS® HA CELLUTRIX biorevitalizācijas kompleksu palīdz uzlabot ādas tonusu celulīta skartajās zonās.

Procedūra palīdz izlīdzināt “apelsīna miziņas” reljefu, samazina audu tūsku, uzlabo mikrocirkulāciju un vielmaiņu.

Ieteicams kurss: 4-10 procedūras

 

Procedūru var efektīvi kombinēt ar VelaShape procedūru, kura apvieno sevī infrasarkano starojumu, RF, vakūmmasāžu un mehānismo ruļļu masāžu cīņai ar celulītu.

 

MEZOTERAPIJA STRIJU KOREKCIJAI

Mezoterapija-pret-strijamMezoterapijas kursā striju likvidēšanai tiek izmantots RRS® HA STRIMATRIX biorevitalizācijas komplekss, kas ļauj palīdz atjaunot dermu problemātiskajās jomās.

Procedūras atjauno un piepilda dermas karkasu, novēršot ādas ļengumu.

Ieteicams kurss: 4-10 procedūras

Mezoterapiju pret strijām var efektīvi apvienot ar lāzerterapijas procedūrām striju ārstēšanai ar CO2Re un VBeam lāzeriem, tādējādi paātrinot ādas atjaunošanos un pastiprinot procedūru efektu.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
 • JŪRMALĀ, Jūras ielā 23/25 - Era Esthetic filiāle
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ