Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

HYDRAFACIAL – Kompleksā sejas ādas kopšana

Hydrafacial ir jaunākā estētiskās kosmetoloģijas aparātmetode, kas saudzīgi attīra ādu un padara to jaunāku. Tā ir patentēta neinvazīva tehnoloģija, kas jūsu ādai nodrošina dziļu attīrīšanu, mitrināšanu un atjaunošanu.

Visā pasaulē Hydrafacial procedūra pašlaik ir viena no populārākajām prestižāko estētiskās medicīnas klīniku un elites SPA centru procedūra.

HydraFacial metodei piemīt trīskārša iedarbība uz ādu – vienas procedūras laikā āda tiek attīrīta, tai tiek veikts pīlings, komedonu ekstrakcija, antioksidantu terapija un mitrināšana. Šādas „viss iekļauts” procedūras laikā āda vienlaikus tiek efektīvi attīrīta ar vakuumu un aktīvi mitrināta ar dažādiem aktīvajiem serumiem. Procedūra intensīvi mitrina un atjaunina ādu, novērš dažādas ādas problēmas un nodrošina kopšanu, kas kavē novecošanu.

Šī novatoriskā ādas kopšanas sistēma nodrošina ādai saudzīgu kopšanu, risinot dažādas ādas problēmas: aizkavē novecošanu, izlīdzina sīkās grumbiņas, sašaurina poras, uzlabo ādas tekstūru un krāsu, novērš pastiprinātas pigmentācijas problēmu, palīdz atjaunot ādu pēc intensīvas saules ietekmes, novērš taukainas ādas, biežu izsitumu un rozacejas jeb sārto pūtīšu problēmu.
HydraFacial tehnoloģija ļaus jums aizmirst dažādas ādas problēmas un priecāties par mirdzošu ādu. Metode nodrošina ātru, efektīvu un ilgstošu rezultātu, kuru jūs iegūsiet jau tūliņ pat pēc procedūras!

Lāzerdermatoloģijas klīnikā Era Esthetic HydraFacial procedūra tiek veikta ar jaunākās paaudzes aparātu HydraFacial Tower, kas kļuvis pieejams kopš 2015. gada.

HYDRAFACIAL –  UNIKĀLA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA

Hydrafacial balvasSejas tīrīšana ar HydraFacial ir saudzīga, neinvazīva kompleksa ādas atjaunošanas procedūra, kas nodrošina redzamu un efektīvu rezultātu! Nekad iepriekš sejas attīrīšanas procedūra nav bijusi tik ērta un efektīva.

Aizmirstiet laikus, kad sejas tīrīšana bija sāpīga procedūra, kas radīja nepatīkamas sajūtas un ādas apsārtumu. Hydrofacial ādas attīrīšanas SPA procedūra rada patīkamas, atsvaidzinošas sajūtas, un seansa rezultāts ir redzams nekavējoties! Āda kļūst tīra, tā ir mitrināta, svaiga un mirdzoša – lielisks rezultāts, kas pēc nākamajām procedūrām turpina pastiprināties.

Klasisku HydraFacial procedūru veido trīs posmi:

 1. Ādas atjaunošanas, attīrīšanas un pīlinga procedūra.
 2. Ekstrakcija, dziļa ādas attīrīšana.
 3. Antioksidantu terapija un mitrināšana, ādas piesātināšana ar hialuronskābi – detoksikācija, atjaunošana un jaunības atgūšana.

 

HydraFacial aprīkojumam izstrādāts unikālo vienreizējo uzgaļu komplekts, kas nodrošina iespēju piemeklēt individuālu ādas atjaunošanas programmu katram pacientam.

Atkarībā no tā, kāda procedūra ir izraudzīta, kā arī saskaņā ar konkrētā pacienta ādas stāvokli papildus iespējams izmantot limfodrenāžu, bezkristālisko dimanta hidrodermabrāziju, skābes pīlingu, pretnovecošanās serumu, gaismas terapiju ar sarkanu vai zilu LED gaismu.

Ādas tīrīšana vēl nekad nav bijusi tika efektīva un vienlaicīgi patīkama! Beidzot var aizmirst par laikiem, kad procedūra izraisīja asaras un apsārtumu.

04293063__5c473e7f1c

 

KĪNISKIE PĒTĪJUMI

HydraFacial tehnoloģijas efektivitāte klīniski pierādīta šādu problēmu ārstēšanā:

 • ādas novecošana
 • I-II pakāpes aknē
 • pēcaknē rētas
 • taukaina un poraina āda
 • sausa un dehidrēta āda
 • hiperpigmentācija
 • diskeratoze
 • tūskaina āda
 • strijas un ieauguši matiņi
 • nekopta, netīra āda

 

KĀ HYDRAFACIAL KOPJ ĀDU?

Pakāpeniski notiekošās ādas attīrīšanas, mitrināšanas un atjaunošanas procedūras laikā tiek izmantoti īpaši triju veidu HydroPeel uzgaļi, kas atjauno ādu, attīra to un efektīvi atbrīvo ādu no netīrumiem un atmirušajām ādas virskārtas šūnām; ar vakuumu tiek izņemti komedoni un dziļi attīrītas ādas poras; tiek uzlabota ādas vielmaiņa un veikta ādas nostiepšana, vienlaikus piesātinot ādu ar vitāli svarīgām vielām: antioksidantiem, vitamīniem, peptīdiem, hialuronskābi un citiem nozīmīgiem serumiem.

HydraFacial procedūrās tiek izmantoti tikai vienreizējās lietošanas uzgaļi, kas nodrošina augstākā līmeņa antiseptisko iedarbību.

Hydrafacial-aprikoums-uzgali

HydraFacial tehnoloģijā ir integrēta unikālā Vortex Fusion sistēma, kas procedūras laikā nemitīgi piesātina ādu ar dažādiem serumiem un citām nepieciešamajām vielām, tādējādi palielinot procedūras efektivitāti.

Un vēl kāda būtiska procedūras priekšrocība, kuru jūs noteikti pratīsiet novērtēt! Pēc HydraFacial nerodas ādas apsārtums un nav nepieciešams rehabilitācijas periods!

Hydrafacial procedūras soļi

CIK PROCEDŪRU IR JĀVEIC?

HydraFacial procedūru efekts ir redzams jau pēc vienas procedūras, kas var būt arī vienīgā. Ja vēlaties, lai āda būtu veselīga, mirdzētu un izskatītos nevainojami, procedūras, tāpat kā ādas tīrīšanu, var atkārtot reizi mēnesī vai pēc vajadzības.

Dažādu konkrēta klienta problēmu risināšanai tiek sagatavotas individuālas programmas. Problemātiskas ādas gadījumā parasti tiek noteikts 6–8 procedūru kurss. Mūsu klīnikas dermatologi ieteiks jums visefektīvāko programmu un sagatavos visefektīvāko procedūru plānu.

Piebilde: atcerieties, ka pat visideālākā āda bez regulāras kopšanas var kļūt problemātiska. Regulāra kopšana palīdzēs saglabāt veselīgu un mirdzošu ādu uz ilgu laiku un aizkavēs novecošanas procesu.

 

KAM NODERĒS HYDRAFACIAL PROCEDŪRA?

HydraFacial procedūra risina problēmas neatkarīgi no ādas tipa:

 • sausa, mitrumu zaudējusi un blāva āda;
 • āda, kuru skārušas vecuma izmaiņas un grumbiņas;
 • āda, kas zaudējusi tvirtumu, kam ir pazemināts turgors;
 • taukaina, problemātiska, piesārņota āda, paplašinātas ādas poras;
 • pumpas, aknes pēdas;
 • nevienmērīga sejas krāsa;
 • ādas tekstūras izmaiņas;
 • āda, uz kuras radušies pigmentu plankumi;
 • āda ar izteiktām fotonovecošanas pazīmēm.

 

HYDRAFACIAL BALVAS

HydraFacial procedūra ir populāra, un to atzīst profesionālās kosmetoloģijas speciālisti visā pasaulē, turklāt tā ir ieguvusi neskaitāmas prestižas balvas: Best of the Best, Platinum Spa treatment, Best equipment u.c.

hydrafacial_tower_awards

 

HOLIVUDAS ZVAIGŽŅU PROCEDŪRA

HydraFacial ir iecienījušas tādas slavenības kā Kamerona Diasa, Parisa Hiltone, Metjū Makonahijs, Bejonse, Monako princis Alberts u.c.hydrafacial-hollywood-stars

HydraFacial ir piemērota jebkuram ādas tipam, metodei nav vecuma ierobežojumu, un tā garantē acīmredzamu rezultātu jau pēc pirmās procedūras. Izmēģiniet to un novērtējiet HydraFacial rezultātu jau tajā pašā dienā!

Tikko veicu HydraFacial procedūru. Mana āda vienkārši staro, satriecoša procedūra! Dievinu to!

Parisa Hiltone

paris-hilton

 

ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMAS AR HYDRAFACIAL TOWER

Hydrafacial-clean-skinSEJAS SPA TĪRĪŠANA HYDRAFACIAL
(ĀDAS DZIĻA TĪRĪŠANA UN KOPŠANA)

Ilgums: 60 minūtes

Inovatīva ādas attīrīšanas un atjaunošanas procedūra, kuras laikā tiek veikta eksfoliācija – ādas virsmas tīrīšana un poru atvēršana, ekstrakcija – dziļa ādas attīrīšana: poras tiek nesāpīgi attīrītas ar vakuumu, izlīdzinās sejas tonis, āda piesātinās ar aktīviem antioksidantiem, serumiem, hialuronskābi, tiek izmantota gaismas terapija ar LED zilo vai sarkano gaismu.

 • Eksfoliācija (pīlings) ir ādas virsmas tīrīšana un poru atvēršana.
 • Ja nepieciešams, tiek izmantots skābes pīlings.
 • Ekstrakcija ir dziļa ādas attīrīšana un seboregulēšana.
 • Antioksidantu terapija un mitrināšana.
 • LED gaismas terapija ar zilo vai sarkano gaismu.

 

Hydrafacial-Businesswoman-programBUSINESS BEAUTY
(ĀTRAS, BET EFEKTĪVAS ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMA)

Ilgums: 45 minūtes

Pusstunda līdz ideālam – programma, kas piemērota lietišķiem cilvēkiem.

Šis ir ideāls risinājums lietišķām sievietēm un vīriešiem, kas taupa savu laiku. Tikai 30 minūtēs jūsu āda iegūs mirdzošu izskatu, izlīdzināsies sīkās grumbiņas, āda kļūs tvirtāka, ar veselīgāku krāsu, izskatīsies atpūtusies, it kā jums tikko būtu beidzies atvaļinājums!

Procedūras laikā āda tiek aktīvi attīrīta un mitrināta, uzlabojas mikrocirkulācija un tonuss. To veicina aktīvie serumi, kurus papildina augšanas faktori. Izmantojiet iespēju ātri mazināt stresu, aizslaucīt no sejas noguruma pēdas un atgūt veselīgu ādas izskatu!

Procedūra būs tīkama ne vien jūsu ādai, bet arī jums, jo seansa laikā jums būs iespēja atslābināties un saņemt pozitīvas enerģijas lādiņu!

 

Hydrafacial-red-carpetRED CARPET HYDRAFACIAL
(SEJAS SAGATAVOŠANA SVĒTKU IZGĀJIENAM)

Ilgums: 45 minūtes

Iziešanai sabiedrībā – uzmirdzi kā Holivudas zvaigzne!
Procedūra Pre-red Carpet pasaules slavenību aprindās ir ieguvusi popularitāti, nodrošinot iespēju izskatīties satriecoši šeit un tagad!

 • Nodrošina ātru un izteiksmīgu atjaunojošo efektu.
 • Atjauno veselīgu ādas izskatu.
 • Izlīdzina ādas virsmu un krāsu.
 • Mitrina un baro ādu.

Procedūra ir lielisks ādas kopšanas risinājums – tā piesātina ādu ar bagātīgiem antioksidantiem un dziļi mitrina to ar hialuronskābi. Procedūras laikā tiek veikta ādas eksfoliācija un dziļa attīrīšana, ar vakuumu nesāpīgi tiek ekstrahēti un no ādas virsmas noņemti netīrumi, āda tiek dziļi mitrināta un piesātināta ar visām vitāli nepieciešamajām vielām.

Procedūra tiek veikta vienu divas dienas pirms nozīmīgā pasākuma. IDEĀLA rezultāta iegūšanai atkarībā no tā, cik izteikta ir problēma, tiek veikts procedūru kurss, taču ne vairāk par vienu divām procedūrām nedēļā. Lai izskatītos satriecoši, pirms svarīgas tikšanās pietiek ar vienu procedūru.

Jaunās tehnoloģijas procedūra ļauj pirms pasākuma vai svarīgas tikšanās sagatavoties tikai 15–30 minūšu laikā un doties sabiedrībā jau tūlīt pēc procedūras.

 

SEBO-REGULATING HYDRAFACIAL
(TAUKU DZIEDZERU DARBĪBAS REGULĒŠANA)

Ilgums: 60 minūtes

Procedūra taukainas ādas kopšanai – tauku dziedzeru darbības normalizēšanai, poru efektīvai attīrīšanai.

Procedūras laikā:
1. Āda tiek attīrīta:

 • tiek atvērtas un ar vakuumu attīrītas poras,
 • ja nepieciešams, tiek veikta bezkristāliskā dimanta dermabrāzija.

2. Tiek veikta skābes pīlinga procedūra:

 • tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas,
 • tiek mazināta ādas poru paplašināšanās,
 • ādā tiek ievadīti antibakteriālie serumi.

3. Procedūras noslēgumā aknes ārstēšanai tiek izmantota pretiekaisuma gaismas terapija.

 

Hydrafacial-oily-skinANTI-ACNE HYDRAFACIAL
(PROBLEMĀTISKAS ĀDAS KOPŠANA)

Ilgums: 60 minūtes

Procedūra problemātiskas ādas ar tendenci veidoties izsitumiem kopšanai.
Procedūras laikā:
1. Āda tiek attīrīta:

 • tiek atvērtas un ar vakuumu attīrītas poras,
 • ja nepieciešams, tiek veikta bezkristāliskā dimanta dermabrāzija.

2. Tiek veikta skābes pīlinga procedūra:

 • tiek noņemtas atmirušās ādas šūnas,
 • tiek mazināta aknes pēdu pigmentācija un ādas poru paplašināšanās,
 • ādā tiek ievadīti antibakteriālie serumi,
 • gaismas terapija nodrošina efektīvu antibakteriālu, nomierinošu, aknes pēdu mazinošo iedarbību;
 • efektīvi samazinās aknes izsitumi.

3. Procedūras noslēgumā aknes ārstēšanai tiek izmantota pretiekaisuma gaismas terapija.

 

11338510354BRIGHTENING HYDRAFACIAL
(ĀDAS TONI IZLĪDZINOŠA PROCEDŪRA)

Ilgums: 60 minūtes

Pigmentācijas novēršana ar HydraFacial ir jaunākā metode, kas ļauj saudzīgi un efektīvi risināt pigmentācijas problēmas.

Procedūra uz ādu iedarbojas kompleksi:

 1. Tiek noņemta atmirusī ādas virskārta ar izmainītās pigmentācijas šūnām.
 2. Pēc poru atvēršanas ādas dziļajos slāņos tiek ievadīti balinoši serumi, vitamīni un citas vielas, kas baro, ārstē un aizsargā ādu,
 3. Tiek izmantota sarkanās LED gaismas terapija.

 

Hydrafacial-makeupPRE MAKE UP HYDRAFACIAL
(ĀDAS KOPŠANA NEVAINOJAMAM MAKE-UP)

Ilgums: 45 minūtes

Dekoratīvā kosmētika nevainojami izskatīsies tikai tad, ja āda, uz kuras tā tiek klāta, ir veselīga un pietiekami mitrināta. Pirms profesionālas dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas maksimāla efekta sasniegšanai ir ieteicams veikt mitrinošo HydraFacial Make Up procedūru. Tā ir patīkama procedūra, kas efektīvi attīra un baro ādu, mitrinot to un liekot tai mirdzēt.

 

Hydrafacial-lightEXTREME HYDRATION HYDRAFACIAL(DEHIDRĒTAS ĀDAS KOPŠANA)

Ilgums: 60 minūtes

Light HydraFacial procedūra bez injekcijām nodrošina dziļu ādas mitrināšanu, piesātinot ādu ar hialuronskābi. Procedūra ir piemērota visiem ādas tipiem, kā arī jutīgai un plānai ādai.

Procedūra paredz vairākus posmus:

 1. HydraFacial attīrīšana.
 2. Ja nepieciešams, tiek veikts skābes pīlings.
 3. Peptīdus saturoša, kolagēna sintēzi veicinoša seruma, antioksidantu un hialuronskābes ievadīšana ādā.
 4. Pēc tam tiek veikta zilās vai sarkanās LED gaismas terapija.

 

??????????ANTI-AGE HYDRAFACIAL
(SEJAS ĀDAS ATJAUNOŠANA)

Ilgums: 90 minūtes

Ekskluzīva jaunības atgūšana! Ādas atjaunināšanas procedūra, kas tiek pielāgota katra klienta ādas individuālajām īpatnībām un vajadzībām.

Procedūras laikā pēc ādas atmirušās virskārtas noņemšanas tiek stimulēta šūnu dalīšanās un par kolagēna un elastīna izstrādāšanu atbildīgo fibroblastu sintēze, un tādējādi āda atjaunojas.
Būtisks atjauninošs efekts tiek sasniegts trīskāršās iedarbības dēļ: veicot bezkristālisko mikrodermabrāziju ar vakuumu, aktīvo serumu ievadīšanu un īstenojot sarkanās LED gaismas terapiju. Šāds apvienojums nodrošina maksimāli pozitīvu estētisko efektu.

Procedūras rezultāti:

 • Izzūd sīkās grumbiņas.
 • Izlīdzinās deguna un lūpu rievas.
 • Uzlabojas ādas turgors, elastīgums.
 • Tiek veikta piesātināta ādas mitrināšana, kas sniedz liftinga efektu.
 • Cilvēkiem ar problemātisku ādu mazinās izsitumi, pumpas, sašaurinās poras, izlīdzinās sejas krāsa.
 • Tiek stimulēta ādas vielmaiņa.
 • Āda atjaunojas, jo izstrādājas elastīns un kolagēns.

 

Hydrafacial-anti_ageLUXURY ANTI-AGE HYDRAFACIAL
(GREZNA SEJAS, KAKLA, DEKOLTĒ ĀDAS ATJAUNOŠANA)

Ilgums: 90 minūtes

HydraFacial luksusa atjaunošanas procedūra dāvās jūsu sejai, kaklam un dekoltē zonai enerģiju un greznu izskatu.

Procedūras sākumā limfodrenāžas terapija iedarbina detoksikācijas procesu. Pēc tam tiek veikta bezkristāliskā dimanta dermabrāzija, kas atjaunina ādu un dāvā tai mirdzumu.
Greznās HydraFacial procedūras laikā āda tiek dziļi attīrīta, eksfoliēta un mitrināta. Vienlaikus tiek izmantoti speciāli pretnovecošanās serumi, kas mazina mīmikas grumbiņas, īpaši pieres apvidū un ap acīm.

Procedūrā ir iekļauta arī atjaunojošā terapija, kurā tiek izmantots peptīdu un augšanas faktora komplekss, antioksidantu terapija un mitrināšana ar hialuronskābi.

Procedūras noslēgumā tiek veikta sarkanās LED gaismas terapija un uzklāta kolagēna maska.

 

Hydrofacial-form-menHYDRAFACIAL FOR MEN
(VĪRIEŠU ĀDAS KOPŠANA)

Ilgums: 90 minūtes

Par spīti aizņemtībai, mūsdienu vīrieši vēlas izskatīties pievilcīgi un jauni. Vīriešiem ādas atjaunošana ir tikpat svarīga kā sievietēm. Ar HydraFacial ādas attīrīšanu un kopšanu jūsu seja vienmēr izskatīsies nevainojami! HydraFacial procedūra efektīvi attīra ādu un apgādā to ar atjaunošanās procesiem nepieciešamajām vielām. Procedūrā tiek ņemtas vērā vīriešu ādas īpatnības, un tas ļauj nodrošināt katram klientam vislabāko rezultātu.

 

HydraFacial-ligavamHYDRAFACIAL  PROGRAMMA LĪGAVĀM
(1 MĒNEŠA PROCEDŪRU KURSS PIRMS KĀZĀM)

Kurss: 4 procedūras ar 1 nedēļas intervāliem

Vēlies, lai Tava āda mirdzētu ar veselību un skaistumu īpašajā kāzu dienā? Mēs parūpēsimiesi par to!

HydraFacial programma līgavām vislabāk sagatavos Jūsu ādu neaizmirstamai kāzu dienai! Programma rūpīgi atveseļo un atjauno ādas dabisko skaistumu 1 mēneša laikā. Lai to sasniegtu, tiek veiktas 4 procedūras:

1. procedūra: Ādas dziļa attīrīšana, rūpīga atjaunošanas procesa uzsākšana
2. procedūra: Dziļa ādas attīrīšana, elastīguma un blīvuma piešķiršana
3. procedūra: Ādas piesātināšana ar skābekli un augšanas faktoriem, atjaunošana
4. procedūra: Ādas sagatavošana svinīgajam iznākumam. Izlīdzināta, veselīga, ar skaistumu mirdzoša āda!

Kurss, tāpat kā citas HydraFacial procedūras, paredz individuālo pieeju Jūsu ādas īpašībām, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

HydraFacial programmas līgavām cena (4 procedūru kurss) – 400 EUR.

HydraFacial procedūra ir mūsdienīga unikāla ādas attīrīšanas un atjaunošanas metode, kuru lieliski var apvienot ar citām lāzera un estētiskās kosmetoloģijas procedūrām, pastiprinot to rezultātu, piemēram, apvienojumā ar skaistuma injekcijām un skaistuma injekcijām, ādas atjaunošanu ar gaismu (LED terapiju), ādas frakcionēto atjaunošanu (Fraxel Dual, CO2Re), ādas nostiepšanu bez operācijas Thermage CPT un citām.

Lāzerdermatoloģijas klīnikas Era Esthetic dermatologi un kosmetologi palīdzēs jums labāko estētisko rezultātu sasniegšanai izvēlēties optimālo risinājumu!

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
 • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ