Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Lāzera biorevitalizācija

Era Esthetic klīnika piedāvā bezinjekciju, nesapīgu un efektīvu procedūru ādas piesātināšanai ar hialuronskābi. Lāzera biorevitalizācijas metode balstās uz aukstā lāzera un zemmolekulāras hialuronskābes iedarbību.

Procedūra paredzēta dziļai ādas mitrināšanai, sejas, kakla un dekoltē un citu zonu ādas novecošanas aizkavēšanai, kā arī cīņai ar vecuma radītām izmaiņām.

Apvienojot dažāda lieluma hialuronskābes molekulas ar lāzera starojuma iedarbību, tiek panākta maksimāli dziļa molekulu iekļūšana audos un līdz ar to arī izteiktāks efekts: izlīdzinās ādas reljefs, uzlabojas tās krāsa, manāmi izlīdzinās grumbiņas, parādās liftinga efekts.

Lāzera biorevitalizācija SoftRay ir inovatīva metode. Procedūru veic kompleksi, lietojot divu veidu atermisko (auksto) lāzera starojumu – infrasarkano un sarkano – kopā ar kombinētu hialuronskābi, ko veido fragmentētas un veselas hialuronskābes molekulas. Tā rezultātā ievērojams un redzams atjaunojošais efekts tiek panākts jau pēc pirmās procedūras.

Veicot procedūru kursu, tas ierosina dabīgo reģenerācijas procesu – ādas kolagēna un elastīna sintēzi , nostiprina starpšūnu saites, nodrošina ādas dziļo slāņu hidratāciju (mitrināšanu), stimulē jaunu asinsvadu veidošanos un uzlabo ādas barošanos.

Lāzera biorevitalizācija SoftRay nodrošina ievērojamu rezultātu jau pēc pirmās procedūras: āda kļūst gluda, stingra un svaiga.

SoftRay

 

SOFTRAY METODES PRIEKŠROCĪBAS

• pilnīgi nesāpīga metode;
• ādas stāvokļa uzlabošanās notiek jau procedūras laikā;
• nav nepieciešams atjaunošanās periods. pēc procedūras seja izskatās svaiga un atpūtusies;
• pati procedūra sniedz baudu un patīkamas sajūtas;
• uzlabošanās efekts pēc procedūras palielinās 24 stundu laikā.

 

INDIKĀCIJAS LĀZERA BIOREVITALIZĀCIJAI

• Savītusi, sausa un plāna āda.
• Ādas novecošanās sīku grumbiņu veidā.
• Vietējas izmaiņas ādā periorbitālajā (ap acīm) un periorālajā (ap muti) zonā.
• Lūpu kontūras un tilpuma atjaunošana.
• Ādas sagatavošana pirms intensīvas ultravioletā starojuma iedarbības (atpūta pie jūras, solārija apmeklējums).
• Ādas atjaunošana pēc intensīvas ultravioletā starojuma iedarbības.
• Hialuronskābes filleru efekta palielināšana un pagarināšana

 

KĀ DARBOJAS LĀZERA BIOREVITALIZĀCIJAS METODE

Lāzera biorevitalizācijas būtība ir šāda: ar speciāla atermiska (aukstā) lāzera palīdzību ādā ievada hialuronskābes gelu. Ar lāzera starojuma iedarbību tiek panākta maksimāli dziļa hialuronskābes molekulu fragmentu brīva iekļūšana ādā, kur tās novietojas un piestiprinās ādas starpšūnu matricē. Rezultātā vairākkārtēji paaugstinās hialuronskābes koncentrācija ādas starpšūnu telpā.
Ievadītās hialuronskābes pilnas hidratācijas laikā tā piesaista tādu ūdens daudzumu, kas daudzkārt pārsniedz pašas molekulas tilpumu. Rezultātā tiek panākta grumbiņu un rievu izlīdzināšanās, kā arī ādas tilpuma un turgora palielināšanās.

Lāzera iedarbība uz ādas šūnām rada papildu stimulāciju, enerģētiskā šūnu potenciāla un sintētisko procesu šūnās palielināšanos. Tā rezultātā izstrādājas endogēnā hialuronskābe, kā arī kolagēns un elastīns.

Palielinās olbaltumvielu un nukleīnskābju izstrāde, tiek stimulēta ādas šūnu atjaunošanās. Paaugstinās vietējā imunitāte. Uzlabojas aknes un citu iekaisuma procesu, kas rada ādas izmaiņas, stāvoklis, uzlabojas apasiņošana un limfas attece.

 

HIALURONSKĀBES PREPARĀTS SOFTRAY

SoftRay gels ir jauns hialuronskābes preparāts ar unikālu sastāvu, kas satur veselas hialuronskābes molekulas, kā arī fragmentētas hialuronskābes molekulas. Šāds savienojums ļauj atrisināt daudzveidīgu uzdevumu kompleksu.
Parastajām veselajām hialuronskābes molekulām ir ļoti liela molekulārā masa, kas neļauj tām iziet cauri ādas bazālajai membrānai un padara neiespējamu to nokļūšanu dermā, tāpēc tās darbojas tikai ādas virspusē. Bet tieši šīs molekulas ļauj ieraudzīt ādas stāvokļa uzlabošanos jau procedūras laikā.

Hialuronskābes fragmentētās molekulas brīvi iekļūst ādā visā tās dziļumā un iekļaujas ādas starpšūnu matricē, kur piestiprinās.

Tādējādi vairākkārt palielinās hialuronskābes koncentrācija starpšūnu telpā. Ievadītās hialuronskābes pilnas hidratācijas laikā tā piesaista tādu ūdens daudzumu, kas daudzkārt pārsniedz pašas molekulas tilpumu, tādējādi nodrošinot ilgstošu procedūras rezultātu.

 

LĀZERA BIOREVITALIZĀCIJAS PROGRAMMAS

SoftRay ražotājs, uzņēmums Innovation MV Systems kopā ar Kalifornijas Tehnoloģisko institūtu ir izstrādājis profesionālas programmas biorevitalizācijas procedūru veikšanai.

Programmas ir izstrādātas, ņemot vērā dažādu ādas tipu īpašās atšķirības, lai nodrošinātu katram klientam optimālu rezultātu ādas ārstēšanā un atjaunošanā.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ