Dāvanu kartes

ERA ESTHETIC dāvanu kartes iegāde

Pārsteidziet savus mīļos ar iespēju parūpēties par savas ādas skaistumu un veselību inovatīvās lāzermedicīnas klīnikās Rīgā un Jūrmalā! Uzdāviniet ERA ESTHETIC dāvanu karti kosmetoloģijas, lāzerdermataloģijas, estētiskās medicīnas un citu klīnikas pakalpojumu saņemšanai!

Noformējiet pirkumu tiešsaitē un saņemiet virtuālo dāvanu karti uzreiz!

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:

Ja vēlaties iegādāties plastikāta, nevis virtuālo Dāvanu karti, aicinām Jūs apmeklēt klīniku, lai noformētu pirkumu un saņemtu karti. Dāvanu kartes var iegādāties gan Era Esthetic klīnikā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 41, gan Jūrmalas filiālē, Jūras ielā 23/25, Majoros (Baltic Beach Hotel).

KLĪNIKAS ERA ESTHETIC DIGITĀLĀ DĀVANU KARTE

Digitālā dāvanu karte ir paredzēta pirkumu apmaksai estētiskās un lāzermedicīnas klīnikā ERA ESTHETIC.

Dāvanu kartes izmantošanas noteikumi

  • Ar šo digitālo dāvanu karti Jūs varat norēķināties par pakalpojumiem vai medicīnas precēm estētiskās un lāzermedicīnas klīnikā ERA ESTHETIC Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 41 un klīnikas filiālē Jūrmalā, Jūras ielā 23/25, Baltic Beach Hotel & SPA.
  • Karte tiek izmantota kā parasts maksāšanas līdzeklis – ar to var norēķināties klīnikas reģistratūrā kā ar parasto maksājumu karti.
  • Ar dāvanu karti var norēķināties pa daļām, t.i. to var izmantot vairākas reizes, līdz karte ir pilnībā izlietota un/vai beidzies tās derīguma termiņš.
  • Dāvanu kartes summu nevar atmaksāt uzrādītājam skaidrā naudā.

Dāvanu kartes derīguma termiņš

  • Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši kopš tās izdošanas brīža.
  • Ja dāvanu karti nepaspējāt izmantot pirms tās derīguma termiņa beigām, jums ir iespēja 30 dienu laikā no derīguma termiņa beigām to pagarināt vēl uz 1 mēnesi, zvanot uz klīniku pa tālruni 25711117 (Rīgā) vai 20511113 (Jūrmalā).

Dāvanu kartes statusa pārbaude

  • Jūs varat pārbaudīt dāvanu kartes pašreizējo summu un tās derīguma termiņu, ar viedtālruni skenējot kartes QR kodu (vienkārši novirziet viedtālruņa vai planšetdatora ekrānu uz QR kodu kameras režīmā un pēc tam atveriet piedāvāto saiti).
  • Dāvanu kartes statusu vienmēr varat pārbaudīt klīnikā ERA ESTHETIC pilnu informāciju Jums sniegs klīnikas administratori.