Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Dermatologi

Klīnikā Era Esthetic strādā augsti kvalificēti medicīnas speciālisti ar daudzu gadu pieredzi un estētiskās medicīnas augstākajiem prakses standartiem. Pirms procedūru veikšanas piedāvājam dermatologu, trihologu, kosmetologu, ķermeņa estētikas speciālistu, ginekologu un ķirurgu profesionālas konsultācijas.

Mūsu klīnikas komandā strādā labākie speciālisti savās jomās. Mūsu dermatologi diagnosticē ādas problēmas un veidojumus, katram pacientam izvēloties individuālu ārstēšanas programmu, vai tā būtu lāzeri, injekciju vai klasiskā medikamentozā terapija. Gadījumos, kad pacientiem nepieciešamas ķirurģiskas vai fleboloģiskas ārstēšanas metodes, klīnikā pieņem pieredzējuši ķirurgi. Klīnikā strādā arī augsti kvalificēti ginekologi, lai uzlabotu sieviešu veselību un sniegtu estētiskus risinājumus ginekoloģijā. Ķermeņa estētikas speciālisti nodrošina efektīvas procedūras figūras veidošanai un citu nepilnību novēršanai. Protams, Era Esthetic komandā ir arī pieredzējuši kosmetologi, lai nodrošinātu Jums vismodernākās ādas kopšanas un atjaunošanas procedūras!

Mūsu ārsti, kosmetologi, estētikas speciālisti pastāvīgi pilnveido savu pieredzi un zināšanas estētiskajā medicīnā, piedaloties semināros, zinātniski praktiskās konferencēs visā pasaulē. Pieredzes apmaiņa ar kolēģiem starptautiskos forumos un apmācībās ir vēl viens svarīgs posms profesionālo zināšanu papildināšanā. Katru gadu mūsu komanda apgūst estētiskās medicīnas tirgus vērtīgākos jaunumus, kas izturēja visus atbilstošos klīniskos izmēģinājumus un saņēma plašu pierādījumu bāzi pasaules medicīnas praksē – visefektīvākās un drošākās zāles, uzlabotus ārstēšanas protokolus, novatoriskas un uzticamas skaistumkopšanas tehnoloģijas.

Era Esthetic speciālistu komanda piedāvā visu savu pieredzi un zināšanas, rūpes par katru pacientu, kā arī modernākās ārstēšanas metodes un progresīvās terapijas un ādas atjaunošanas tehnoloģijas.

Samazināt Vairāk
specialistas

DR. DMITRIJS MALOŠIKS

Dermatologs venerologs

specialistas

DR. MED. OLGA ZAIKOVSKA

Dermatoloģe-kosmetoloģe

specialistas

DR. JEĻENA RUTKOVSKA

Dermatoloģe-kosmetoloģe

specialistas

DR. MARINA PUGO

Dermatoloģe

specialistas

DR. NATĀLIJA GERULA

Dermatoloģe kosmetoloģe

specialistas

DR. BORISS OŅIŠČUKS

Dermatoonkologs

specialistas

DR. ANETE EZERIŅA

Dermatoloģe

specialistas

DR. MARIIA ARTEMENKO

Dermatoloģe-kosmetoloģe

specialistas

DR. ALENA SOHA

Dermatoloģe

specialistas

DR. JŪLIJA KLENDERE

Dermatoloģe triholoģe

specialistas

DR. ANNA SVIRIDOVA

Dermatoloģe

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ