Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties
Izvēlieties pakalpojumu

Ādas veidojumu ķirurģiska noņemšana

Era Esthetic klīnikā ir pieejama dzimumzīmju noņemšana gan ar lāzeru, gan ķirurģiski.

Pēc klīnikas dermatologa apmeklējuma un dzimumzīmes pārbaudes lielākā veidojumu daļa var tikt noņemta ar lāzeru, bet atsevišķos gadījumos ir ieteicams izgriezt to ķirurģiski. Šo procedūru veiks mūsu klīnikas pieredzējis ķirurgs.

Klīnikas dermatologi dermatoskopiskā izmeklējuma laikā izpētīs ādas veidojumus, kuri Jums traucē, noteiks to dabu un manipulācijas, kuras nepieciešamas efektīvai veidojumu likvidēšanai/turpmākajai analīzei.

 

 

KAD NEPIECIEŠAMA DZIMUMZĪMES ĶIRURĢISKA IZGRIEŠANA?

Dziļi ādā ieaugušo, plakanu, lielu (virs 1 cm) dzimumzīmju likvidēšanai, kā arī ar mērķi veikt histoloģijas analīzes, tiek izmantota escīzijas metode, kuru nodrošina mūsu klīnikas pieredzējis ķirurgs.

Ķirurģiskas dzimumzīmju likvidēšanas laikā tās tiek noņemtas pilnībā, ar vismazāko risku veidojumu ataugšanai.

 

KĀ SAGATAVOTIES DZIMUMZĪMES IZGRIEŠANAS PROCEDŪRAI?

• Kategoriski aizliegts griezt, kniebt, urbināt vai citādi traumēt ādas veidojumu;
• Procedūras dienā uzturā ieteicams atturēties no asins šķidrinošu līdzekļu, ķiploku lietošanas.

 

KAS JĀDARA PĒC IZGRIEŠANAS PROCEDŪRAS?

• Jāseko ārsta norādījumiem par ādas kopšanu;
• Jāatturas no aktīviem sporta veidiem, ūdens vannām un pirts apmeklējumiem, lai izvairītos no iespējas vai kairināt traumēt vai mitrināt operācijas vietu;
• Nedrīkst noplēst sarecējumus;
• Brūces vieta jāpārsien katru dienu;
• 3 dienas pēc operācijas pārsējam jābūt spiedošam;
• Šūtas brūces gadījumā norādītā dienā ir jādodas uz šuvju noņemšanu, un pēc diegu izņemšanas stripi (spec.plaksteri) ir jātur vēl 1-3 nedēļas.

Ja nepieciešams, mūsu klīnīkā var tikt nodrošinātas arī procedūras rētu slīpēšanai ar lāzeru.

Visas ādas veidojumu izmeklēšanas un noņemšanas procedūras mūsu klīnikā veic pieredzējuši ārsti dermatologi un ķirurģi.

Pakalpojums tiek sniegts klīnikās:
  • RĪGĀ, Kr.Valdemāra ielā 41 - Era Esthetic klīnika
Žanna Dubska, Rīgas vadošā stiliste un modes guru

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu. Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka. Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists […]

Pirmkārt, ERA ESTHETIC strādā augsti kvalificēti speciālisti un es, Žanna Dubska, visvairāk novērtēju to, ka cilvēki prot labi veikt savu darbu.

Otrkārt, augsti novērtēju individuālo pieeju, tāpēc mani ļoti saistīja tas, ka klīnikā ieteiktās procedūras bija paredzētas tieši man. Īpaši iepriecināja gadījums, kad man netika ieteikta populāra dārga procedūra, bet gan cita – cenas ziņā izdevīgāka un manai ādai piemērotāka.

Treškārt, esmu estēte un man ļoti patīk skaists interjers un skaisti cilvēki – ar prieku apmeklēju skaistas vietas. Es to ļoti novērtēju. Klīnikas interjers ir skaists un estētiski pievilcīgs, man tas ir ļoti svarīgi.

Ceturtkārt, man ļoti svarīga ir arī ērta stāvvieta, kuru varu izmantot bez maksas. Tas, ka centrā varu ērti, bez stresa un bez papildizmaksām novietot savu automobili, apmeklēt procedūras un mierīgi un skaisti doties tālāk, man ir liels papildu ieguvums.

Protams, arī cilvēciskais faktors: ERA ESTHETIC vienmēr satieku darbiniekus, kuri ir smaidīgi, labā garastāvoklī un vienmēr ar sirsnīgu, cilvēcisku pieeju.

Vairāk Samazināt
Maija Silova, Latvijas TV personība, producente un modes eksperte 

Esi vienmēr tikai tur, kur tevi gaida. Tas vislabāk raksturo klīnikas koncepciju. Individuāla pieeja, uzmanīga attieksme, praktiski padomi un laiks, kas ir pavadīts vērtīgi un ar patiku.

Viena no manām iecienītākajām procedūrām ir Hydrafacial, kas vienmēr ir kā svaiga gaisa malks manai ādai un sniedz tai veselīgu mirdzumu. Vēl viens bonuss – ērta autostāvvieta, kas ļauj netērēt laiku stāvvietas meklējumiem.

 

Diana Kubasova, Miss Europa 2017, modele, blogere

“Klīnika “Era Esthetic” ir vieta, kur dodos uzreiz pēc gariem lidojumiem, ilgām fotosesijām vai pirms svarīgiem pasākumiem, lai atjaunotu savas ādas mirdzumu un enerģiju ar “Hydrafacial” vai “Intraceuticals” procedūrām.
Klīnikas speciālistiem arī uzticu veikt lāzerprocedūras – epilāciju, asinsvadu noņemšanu, kā arī ādas rejuvenāciju.
Klīnikā “ERA ESTHETIC” vienmēr ir patīkama gaisotne, garda kafija, laipna apkalpošana un zinoši speciālisti.”

Almaza Pirha, žurnāla Beauty Cloud un portāla 3ade.lv galvenā redaktore

Es patiešām nesaprotu, kāpēc joprojām nav nevienas MedAdvisor platformas, kurā cilvēki novērtētu klīniku, estētisko centru un skaistumkopšanas salonu darbu.
Ja būtu šāda platforma, tad mans ERA ESTHETIC klīnikas novērtējums visos aspektos būs stabils 5,0.
Patiesībā, man, kā kaprīzai klientei un estētei, visi šie punkti ir svarīgi. No sterilitātes un pārliecības par ārstu kvalifikāciju, līdz platajiem smaidiem un nepatīkamās medicīnas kabinetu smaržas neesamībai.”

Jana Medova, blogere

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir skaistuma oāze Rīgas centrā.
Atverot šīs klīnikas durvis, jūs aizmirstat ikdienas drūzmu un burzmu un nododaties savām procedūrām.
Profesionāli eksperti un mūsdienīgas jaunākās iekārtas ir “Era Esthetic” vizītkarte.
Es izvēlējos šo klīniku lāzerepilācijai un neticami efektīvai sejas ārstēšanai – “Hydrafacial”.
Gardā kafija un sievišķīgais, stilīgais interjers ir labs papildinājums klīnikā valdošajai profesionalitātei un klientu apkalpošanas kultūrai.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ