alt

Lāzerdermatoloģija

Pigmenta plankumu likvidēšana ar lāzeru


Pigmenta plankumi uz sejas vai ķermeņa rodas pārāk pastiprināta melanīna ražošanas dēļ. Šo pigmenta plankumu rašanās cēloņi ir dažādi, tā krāsa var mainīties, sākot no gaišas līdz tumši brūnai un nedaudz palielināties virs ādas virsmas, jo pietūkst raga slānis. Pigmenta plankumi iedalās pēc sava lieluma, izvietojuma un formas, ar laiku attīstās un kļūst izteiksmīgāki, vēl vairāk pamanāmi. Āda zaudē skaistumu, izskatās nelīdzena, estētiski nepievilcīga. Šie iemesli liek meklēt veidus, kā to novērst. Pats efektīvākais veids, kā likvidēt pigmenta plankumus, ir lāzers.
Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta  lāzers ir spēcīgākais no visiem lāzeriem, ar to efektīvi tiek novērstas visas ādas pigmenta izmaiņas: melazma vai hloazma – tā saucamie "grūtniecības plankumi", brūnie, saules/vecuma plankumi, vasaras raibumi, seborejas keratozes, café – au lait – balinātās kafijas un citi pigmenta plankumi.

Pieteikties uz konsultāciju
Pigmenta plankumu likvidēšana ar lāzeru

Saules bojātas ādas ārstēšana ar aleksandrīta lāzeru. Fotonovecošana.

Saules bojātu ādu veido dažādas ādas pigmentācijas un struktūras izmaiņas. Tie ir brūni, nelīdzeni, saules vai vecuma izraisīti pigmentācijas plankumi, ādas elastības samazināšanās un palielināts krunku daudzums, kas rodas ilglaicīgas saules iedarbības dēļ. Fotonovecošana – pāragra novecošana, kas rodas, ilgu laiku uz ādu iedarbojoties saules ultravioletajiem stariem. Ļoti daudz cilvēku ir neapmierināti ar savas ādas izskatu pārmērīgas saules staru baudīšanas dēļ. Jaunībā pieredzētā labsajūta, baudot saules dāvātos priekus, un ādas krāsa, pamazām izpaužas kā fotonovecošana un var izraisīt nopietnas saslimšanas. No tās var attīstīties brūnie jeb saules plankumi (lentigosolaris), seborejiskāskeratozes, ādas elastoze un pat ādas vēzis. Ignorējot augstas aizsardzības pakāpes saules aizsargfiltru lietošanu, daudzu gadu laikā saules nodarītais kaitējums summējas un to nav iespējams izlabot tikai ar turpmāku izsargāšanos no saules.

ĀDAS PIGMENTA FOTOATJAUNOŠANA

Ar Aleksandrīta lāzeru tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet pateicoties lāzera pulsu stimulējamajam kolagēnam un elastīna šķiedrām notiek fotorejuvenizācija/fotoatjaunošana. Tā ir ādas atjaunošanas procedūra. Tās laikā tiek likvidēti ādas pigmenta, vecuma un saules radītās izmaiņas. Ar šo lāzeru ārstējamos apvidos, pateicoties stimulējamai kolagēna un elastāna šķiedru ražošanai, palielinās ādas tonuss, kā arī izlīdzinās sīkās grumbas. Tā izskatās gluda un skaista, atjaunojusies āda. Tas īpaši ir acīmredzams, veicot šādas procedūras sieviešu sejas, dekoltē apvidos – āda kļūst stingrāka.

KĀPĒC PIGMENTA PLANKUMU LIKVIDĒŠANA AR ALEKSANDRĪTA LĀZERU IR EFEKTĪVA?

ERA ESTHETIC Lāzerdermatoloģijas klīnikā izmanto Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta lāzeru, tā starojums – 755 nm garuma viļņu stars – vislabāk uzsūc pigmenta plankumos esošo pigmenta melanīnu. Turklāt, tas ir jaudīgākais lāzers. Tā jauda sasniedz 17.666 W, salīdzinot ar citu lāzeru jaudu  1.6 – 2.9 W. Ar to veicamās pigmenta plankumu likvidēšanas procedūras ir drošas un efektīvas. Procedūras laikā efektīvi un ātri tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet pateicoties ar lāzeru stimulējamajam kolagēnam un elastīnu šķiedru sintēzei, āda kļūst skaista un gluda, kā arī tiek iegūts ādu atjaunošs efekts.

KĀDĀS ZONĀS TIEK ĀRSTĒTI PIGMENTA PLANKUMI AR LĀZERI?

Ar Сandela GentleLase Pro Aleksandrīta lāzeru tiek ārstēti visās ķermeņa zonās esošie pigmenta plankumi. Sievietēm pigmenta plankumi tiek likvidēti visas sejas, kakla, īpaši dekoltē – V veida izgriezuma, roku un kāju apvidos. Vīriešiem biežāk sejas, kakla, plecu zonas, roku vai muguras apvidos.pries ir po

CIK ILGI ILGST PIGMENTA PLANKUMU ĀRSTĒŠANA AR LĀZERU?

Sejas, kakla apvidos procedūra ilgst aptuveni 10–20 minūtes, bet ārstējot lielāku platību aptverošas ādas pigmenta izmaiņas, piemēram, krūšu, roku apvidū, procedūra ilgst pusstundu.

CIK DAUDZ PROCEDŪRAS IR JĀVEIC?

Parasti tiek veikta 1 vai 2 procedūras, ja pigmenta plankumu ir ļoti daudz un tie ir radušies pirms ilgāka laika, veicamas 3-4 procedūras. Pēc procedūras ir likvidēti visi vai lielākā daļa pigmenta plankumu. Ja pēc pirmās procedūras vēl paliek pigmenta plankumi, nākamā procedūra veicama pēc 3–4 nedēļām.

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES PĒC PIGMENTA PLANKUMU NOŅEMŠANAS PROCEDŪRAS?

Pigmenta plankumi pēc Aleksandrīta lāzerprocedūras uz dažām dienām kļūst tumšāki, bet pēc 3–7 dienām sāk “birt” un izbalēt. Veicinātās kolagēna sintēzes rezultātā āda kļūst gluda, iegūst skaistu izskatu. Nākošajā dienā pēc procedūras parasti var lietot higiēnas līdzekļus vai grimu.

 

Mēs strādājam ar pasaulē labākajiem lāzeriem!

www.syneron-candela.com

 

Pigmenta plankumu likvidēšana ar Aleksandrīta lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Dermatologa konsultācija (cenā tiek iekļauta ādas spektrofotometriska analīze ar dermatoskopu)
35.00
Pigmenta plankuma likvidēšana līdz 10 cm2
40.00
Piere
70.00
Apkārt acīm (acu zona)
60.00
Deguna zona
49.00
Vaigi
90.00
Zods
70.00
Virslūpas zona
59.00
Kakls
90.00
Dekoltē zona
200.00
Akcija -30%
140.00
Augšdelmi (abas rokas)
170.00
Apakšdelmi (abas rokas)
100.00
Abas roka
230.00
Plaukstu virspuse
100.00
Mugura
300.00
Visa sejas zona
398.00
Akcija -50%
199.00
skatīt visas

AKCIJAS