Estētiskā dermatoloģija

Ultraskaņas SMAS liftings ar ULTHERA System

Ulthera – revolucionāra estētiskās medicīnas tehnoloģija, kas nodrošina ādas nostiepšanu ar ultraskaņu, neveicot operāciju. Klīnika ERA ESTHETIC ir Baltijā vienīgā klīnika, kas piedāvā kontrolējamā SMAS liftinga procedūru ar aparātu Ulthera System, MERZ AESTHETICS ražojumu. 

Tā ir vienīgā ultraskaņas liftinga tehnoloģija, ko ir sertificējusi FDA. Procedūrai Ultherapy piemīt unikālās atjaunošanas ar ultraskaņu tehnoloģiskās īpašības, kuras nav izdevies atkārtot nevienam citam estētiskā aprīkojuma HIFU ražotājam pasaulē.

Pieteikties uz konsultāciju

Visā pasaulē populārā ultraskaņas SMAS liftinga novatoriskā tehnoloģija Ulthera tagad ir pieejama arī Latvijā.

Ultherapy ir HIFU zelta standarts, kas nodrošina efektīvu ādas nostiepšanu, izmantojot fokusētu ultraskaņu ar augstu intensitāti (angļu val. — High Intensity Focused Ultrasound, HIFU). Aparāts ļauj sasniegt tos ādas slāņus, kuriem agrāk varēja piekļūt tikai ķirurgs. Strādājot SMAS līmenī, dermatologs ar ultraskaņas viļņu palīdzību nostiprina ādas karkasu, nodrošinot pacientiem redzamu atjaunošanu.

Ulthera_awards

Ulthera System ir uzņēmuma MERZ AESTHETICS  izstrāde, kas ir iekarojusi estētiskās medicīnas pasauli. Medicīniskās prakses desmit gados tā ir ieguvusi ārstu un pacientu augstu novērtējumu visā pasaulē. Tehnoloģija ir saņēmusi vairākus apbalvojumus kā visefektīvākā atjaunošanas, SMAS liftinga, ādas nostiepšanas bezoperācijas tehnoloģija.

Procedūrai ar aparātu Ulthera® System ir veikti vairāk nekā 50 klīniskie pētījumi, kas apliecina tās efektivitāti un drošumu. Procedūra Ultherapy tiek veikta vairāk nekā 60 pasaules valstīs. Šī tehnoloģija ir vienīgā tehnoloģija, kuru FDA sertificēja kā bezoperācjas SMAS liftinga medicīnisko sistēmu.

Kas ir SMAS?

Termins SMAS angļu valodā tiek atšifrēts kā “apakšējais muskuļu aponeirotiskais slānis” — muskuļi, kas veido sejas karkasu. Ar vecumu muskuļu aponeirotiskais slānis izstaipās, tā balstošās īpašības pavājinās, rezultātā sejas audi nošļūk, rodas krunkas, sejas un citu ķermeņa daļu forma “izplūst”.

Plastikas ķirurgi atjaunošanas operāciju laikā strādā tieši ar pacienta sejas karkasu SMAS līmenī. Mūsdienās modernās tehnoloģijas ļauj sasniegt SMAS līmeni, neveicot operācijas, — izmantojot ultraskaņas viļņus. Tas ļauj nodrošināt “sejas karkasa” nostiepšanu bez ķirurģiskas iejaukšanās.

ultherapy-depth

Kas ir Ulthera®?

Pirms desmit gadiem izveidotā revolucionārā tehnoloģija Ulthera Systems darbojas pēc fokusētas ultraskaņas principa. Ultraskaņas viļņi iekļūst ādas dziļajos slāņos, izvēlētajā līmenī rada audu termiskos bojājumus, kas izraisa kolagēna struktūru saraušanos un audu reģenerācijas procesa aktivizāciju.

Procedūra Ultherapy® ir neinvazīva procedūra, kad vienas procedūras laikā ādā (tās dažādos slāņos, tostarp SMAS) tiek nogādāta enerģija, kas stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, bez pēcoperācijas perioda.

Procedūras laikā sajutīsiet, kā enerģija tiek nogādāta jūsu ādas dziļākajos slāņos. Daži pacienti redz rezultātus uzreiz pēc ārstēšanas, bet pilnīgs rezultāts parādās pēc 2—3 mēnešiem vai pat pēc sešiem mēnešiem, jo jaunais kolagēns iedarbojas, nostiepjot ādu.

Ulthera-FDA

Sistēma Ulthera — SMAS liftinga zelta standarts un to apliecina tai piešķirtais FDA sertifikāts, kas ir pasaulē visatzītākā medicīnas aprīkojuma kontroles iestāde. Nevienai citai HIFU procedūrai nav FDA sertifikācijas.

Ultherapy — HIFU zelta standarts

Tehnoloģija Ulthera ir unikāla kombinācija, kas vienā aparātā apvieno ultraskaņas vizualizējošo (līdz 8 mm dziļumā) un terapeitisko funkciju. Ar patentēto vizualizācijas tehnoloģiju DeepSEE ārsts tieši Ulthera procedūras gaitā saņem to mīksto audu slāņu attēlu, kuros tiek veikta korekcija. Tas ir jauns nosaukums estētiskajā medicīnā, kas nodrošina augstu ārstēšanas precizitāti un procedūras drošumu. 

Ulthera System priekšrocības:

• iedarbības dziļums — darbs ar ādas muskuļu karkasu;
• agrāk nesasniedzama kontroles un iedarbības precizitātes pakāpe: iespēja redzēt ādas dziļos slāņus procedūras laikā un iedarboties tieši uz mērķa struktūrām dažādos dziļumos;
• prognozējamie un atkārtojamie rezultāti: saskaņā ar klīnisko pētījumu datiem 90% pacientu ir novērojams izteikts rezultāts.

Uzmanību — viltojumi!

Esiet uzmanīgi! Pēc Ulthera System parauga dažādās valstīs ir radītas aparāttehnoloģijas HIFU, kas ir līdzīgas Ulthera System, taču lielākā to daļa nenodrošina vizualizācijas funkciju vai arī piedāvā kvalitātes ziņā daudz zemāku vizualizāciju, turklāt tām ultraskaņas iedarbība uz ādu ir citāda, kas pazemina to efektivitāti un procedūras drošumu un bieži diskreditē tehnoloģiju HIFU.

Tikai ar Ulthera System ārsts nestrādā akli un panāk kontrolējamu rezultātu.

Ulthera-System

Kā darbojas Ultherapy?

Procedūras gaitā fokusēta ultraskaņa iekļūst dažādos ādas slāņos (no virsmas līdz SMAS) līdz 4,5 mm dziļumā.

Veicot audu punktveida karsēšanu noteiktajā dziļumā, ārsts stimulē jauna kolagēna un elastīna sintēzi, kas ļauj nostiept sejas, kakla un dekoltē zonas ādu un padarīt to blīvāku, kā arī koriģēt krunkas.

Ultherapy — iedarbība precīzi noteiktā dziļumā

Ultraskaņas SMAS liftinga Ultherapy procedūras gaitā mikro-fokusētas ultraskaņas enerģija tiek nogādāta precīzā dziļumā, tādā temperatūrā, kas stimulē “jauna” kolagēna un elastīna augšanu “vecā” vietā, nebojājot ādas virsmu.

Ultherapy-progress

Kādas problēmas risina Ultherapy?

Ar SMAS liftinga Ultherapy procedūru var novērst vai būtiski mazināt šādu estētisku problēmu rašanos:

● dubultzods;
● gravitācijas ptoze, “izplūdis” sejas ovāls;
● sejas asimetrija;
● uzacu noslīdēšana;
● sejas, kakla, dekoltē zonas audu deformācija;
● maisiņi zem acīm;
● augšējo plakstiņu trūces;
● ļengana āda;
● dažādas izteiktības pakāpes krunkas;
● vārnu kājiņas/skumju/bēdu radītas krunkas.

Kāpēc procedūra Ultherapy patīk arī vīriešiem?

Daudzi vīrieši raizējas, ka pēc ārsta apmeklējuma uz sejas būs pamanāmas atjaunošanas nolūkos veiktās medicīniskās iedarbības pēdas. Viņiem Ultherapy ir vislabākā procedūra nemanāmai sejas un ķermeņa ādas nostiepšanai. Pēc šīs procedūras uz ādas nepaliek nekādas pēdas, nav arī pēcoperācijas perioda.

SMAS liftinga Ultherapy procedūra tiek veikta saudzīgi un nesāpīgi, ņemot vērā vīriešu sejas uzbūves anatomiskās īpatnības.

Ar Ultherapy palīdzību var risināt visizplatītākās vīriešu problēmas:
• mazināt trūces apakšējo un augšējo plakstiņu zonā;
• nogludināt dziļās rievas deguna un lūpu apvidū;
• likvidēt liekos taukaudus zoda un apakšžokļa zonā.

Ultherapy-procedure

Kā notiek procedūra Ultherapy®

Pirms procedūras veikšanas ir jākonsultējas ar mūsu klīnikas ārstu. Konsultācijas gaitā ārsts apspriedīs pacienta vēlmes, izpētīs ādas stāvokli un veiks audu apskati ar ultraskaņu, lai noskaidrotu, vai pacientam var veikt šo procedūru, kā arī lai noteiktu darba apjomu ar Ulthera System un sniegtu prognozi par procedūras rezultātiem.

Procedūrai Ultherapy parasti nav nepieciešama īpaša sagatavošanās un parasti pacientiem tā neizraisa diskomfortu. Procedūra ilgst no 30 minūtēm līdz 2 stundām atkarībā no iedarbības zonas.

Procedūras laikā ārsts uzklāj īpašu želeju, kas vada ultraskaņas viļņus, pēc tam pieliek rokturi ar īpašu sensoru pie apstrādājamās zonas ādas virsmas. Aktivizējot sensoru, notiek fokusētas ultraskaņas viļņu iedarbība uz dažādiem ādas slāņiem: no virsmas līdz SMAS (muskuļu aponeirotiskajai sistēmai) līdz 4,5 mm dziļumā, nebojājot ādu. Katra impulsa brīdī ir jūtams siltums un viegla durstīšana.

Procedūras gaitā ārsts kontrolē ultraskaņas viļņa darbu pacienta ādā, izmantojot ultraskaņas vizualizāciju aparāta ekrānā. Tas nodrošina ārsta darba izcilu precizitāti un drošumu, tātad arī maksimālu iedarbības efektu.

Procedūra Ultherapy ir vienreizēja, bez sezonas ierobežojumiem un bez rehabilitācijas perioda.

Pēc procedūras

Atjaunošanas rezultāts tiek sasniegts pēc tikai vienas procedūras. Uzreiz pēc procedūras pacients var turpināt pilnvērtīgu dzīvi, neierobežojot savu saskarsmi ar apkārtējiem.

Dažiem pacientiem Ultherapy efekts ir manāms uzreiz pēc procedūras. Sistemātiskās izmaiņas ādā, kas tika aktivizētas procedūras laikā, palielinās 2—3 mēnešu, bet atsevišķos gadījumos līdz sešu mēnešu laikā.

daktere-paciente

Ja vēlaties veikt procedūru Ultherapy, mūsu klīnikas sertificētie ārsti ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem, noteiks indikācijas procedūras veikšanai un sniegs ārstēšanas prognozi. Pirms procedūras ir svarīgi konsultēties ar ārstu, kurš veiks ādas apsekošanu ar ultraskaņu.

Lai pierakstītos, zvaniet uz Era Esthetic klīniku Rīgā: +371 25711117.

Ultraskaņas SMAS liftings ULTHERA

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Iepriekšēja ārsta konsultācija ar ultraskaņas izmeklēšanu
50.00
Augšējo plakstiņu un uzacu liftings (60 līnijas)
400.00
Augšējo un apakšējo plakstiņu liftings, ieskaitot malāro maisiņu un deniņu zonu (140-200 līnijas)
420.00-600.00
Malārā zona (60-90 līnijas)
400.00
Vidējas un apakšējās sejas trešdaļas liftings, ar submentālo zonu (500-700 līnijas)
1500.00-2100.00
Vidējas un apakšējās sejas trešdaļas liftings, bez submentālās zonas (zem zoda) (266-400 līnijas)
798.00-1200.00
Kakls (150-300 līnijas)
450.00-900.00
Kakls un submentālā zona (270-530 līnijas)
810.00-1590.00
Submentālā zona ** (140-230 līnijas)
420.00-690.00
Dekoltē (150-300 līnijas)
450.00-900.00
Visa seja, ieskaitot acu un submentālo zonu (zem zoda) (504-800 līnijas)
1512.00-2400.00
* Precīzu pacientam nepieciešamo līniju aprēķinu un attiecīgi procedūras izmaksas nosaka ārsts pēc konsultācijas.
** Zemžokļa zonas apstrāde veicama tikai kopā ar sejas apakšējās trešdaļas apstrādi vai kā turpmāka procedūra pēc sejas apakšējās trešdaļas apstrādes.