alt

Lāzerdermatoloģija

Tetovējumu noņemšana ar lāzeru

Klīnikā Era Esthetic Jūs varat noņemt nevēlamos tetovējumus visās krāsās ar pēdējās paaudzes Q-switch lāzeru Alex Trivantage.

Šī novatoriskā lāzersistēma nodrošina darbu ar trim viļņa garumiem, kas palīdz efektīvi noņemt visu veidu tetovējumus.

Pieteikties uz konsultāciju

Pirms dažām desmitgadēm no tetovējuma uz ķermeņa bija iespējams atbrīvoties tikai ķirurģiski, tomēr līdz ar lāzera parādīšanos tetovējumu noņemšanas metodes kļuva daudz ērtākas un vienkāršākas. Zelta standarts tetovējumu noņemšanā ir Q-Switch lāzeri, kuri nodrošina iespēju izvēlēties lāzera starojuma viļņa garumu atbilstoši tetovējuma veidam, ādas tipam un tintes krāsai. Mūsu klīnikas ārsti noņem tetovējumus, izmantojot jaunākās paaudzes Q-Switch lāzeru Alex TriVantage (ASV).

Alex TriVantage ierīce ir jaunākās paaudzes Q-switch lāzers, kas ārstē daudzkrāsainus tetovējumus, kā arī labdabīgus pigmentētus bojājumus.

Alex_TriVantage

Kā lāzers likvidē tetovējumu?

Lāzera stars satur enerģiju, ko absorbē tetovējuma pigmenta daļiņas, kā rezultātā tās sakarst un sabrūk. Pēc tam krāsvielas no ādas tiek izvadītas ar limfas strāvu.

Jaudīgajam lāzeram Alex TriVantage ir trīs nanosekundžu viļņu garumi, kas nodrošina plašu tetovējumu klāstu likvidēšanu: 755 nm, 1064 nm un 532 nm.

Šī lāzera ilgstoša impulsa mikrosekunžu 755 nm viļņa garums nodrošina arī citu pigmenta plankumu noņemšanu.

Indikācijas procedūrām ar lāzeru Alex TriVantage

• visu krāsu tetovējumi;
• vasaras raibumi;
• vecuma plankumi;
• lentigines;
• ota nēvusi;
• Café-au-Lait plankumi

Tetovējuma noņemšana – jaudīgs sniegums ar maigu iedarbību

Paplašinot tā impulsa platumu, Alex TriVantage optimizē lāzera enerģijas piegādi mērķa hromoforā, vienlaikus samazinot ādas traucējumus. TriVantage aleksandrīta lāzers ir slavens ar savu spēju apstrādāt zaļo, zilo un melnu krāsas. Jaunā lāzera tehnoloģija ļauj nodrošināt tādu pašu veiktspēju plašā tetovējuma krāsu diapazonā.
Izmantojot Alex TriVantage 755 nm garo impulsu režīmu, ārsti nodrošina ērtu, ātru un efektīvu ārstēšanu visdažādākajiem epidermas un subdermālajiem pigmentētajiem bojājumiem. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem, ieskaitot tumšāku ādu.

Kam paredzētas procedūras ar lāzeru Alex TriVantage?

Procedūras Alex TriVantage palīdzēs pacientiem, kuriem ir pigmentēti dermas un epidermas bojājumi, piemēram, nevēlami vasaras raibumi, dzimumzīmes, citi pigmenta vai vecuma plankumi. Tas ietver pacientus, kuri nožēlo par veikto tetovējumu un meklē iespējas, kā to noņemt, vai arī tos, kuri ar minimāliem panākumiem ir izmēģinājuši citastetovējuma noņemšanas procedūras.

Kādus rezultātus var sagaidīt no procedūras?

Veco vai nevēlamo tetovējumu noņemšanas rezultāti ir atkarīgi no tetovējuma vecuma un krāsas, kā arī no vispārējā ādas stāvokļa, lieluma, veida un tetovējuma dziļuma.

Mazākiem tetovējumiem parasti ir nepieciešams mazāks lāzera impulss, lai iegūtu rezultātus, savukārt lielākiem tetovējumiem rezultātu iegūšanai var būt nepieciešams vairāk impulsu. Visiem tetovējumiem būs jāveic vairākas procedūras.

Kāds ir tetovējuma noņemšanas procedūru kurss?

Efekta sasniegšanai nepieciešams procedūru kursu (vidēji 4–10 procedūras), kuru garumunosaka ārsts, izvērtējot tetovējuma specifiku.

Pieredzējuši klīnikas ārsti dermatoloģi, kas strādā ar inovatīvām lāzersistēmām tetovējumu noņemšanā, konsultācijas laikā noteiks Jums nepieciešamo procedūru kursu.

 

Tetovējumu noņemšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Ārsta konsultācija pirms pirmās procedūras
30.00
Tetovējuma apstrāde ar lāzeru Alex Trivantage, līdz 1×1 cm
50.00
Akcijas cena -20%!
40.00
Tetovējuma apstrāde ar lāzeru Alex Trivantage, līdz 2x2cm
100.00
Akcijas cena -20%!
80.00
Tetovējuma apstrāde ar lāzeru Alex Trivantage, līdz 5x5cm
150.00
Akcijas cena -20%!
120.00
Tetovējuma apstrāde ar lāzeru Alex Trivantage, līdz 10×10 cm
250.00
Akcijas cena -20%!
200.00
Tetovējuma apstrāde ar lāzeru Alex Trivantage, līdz 20×20 cm
350.00
Akcijas cena -20%!
280.00
skatīt visas

AKCIJAS