alt

Lāzerdermatoloģija

Tetovējumu noņemšana ar lāzeru

Klīnikā Era Esthetic Jūs varat noņemt nevēlamos tetovējumus visās krāsās ar pēdējās paaudzes pikosekunžu lāzeru PicoWay.

Šī novatoriskā lāzersistēma nodrošina darbu ar trim viļņa garumiem, kas palīdz efektīvi noņemt visu veidu tetovējumus.

Pieteikties uz konsultāciju

Pirms dažām desmitgadēm no tetovējuma uz ķermeņa bija iespējams atbrīvoties tikai ķirurģiski, tomēr līdz ar lāzera parādīšanos tetovējumu noņemšanas metodes kļuva daudz ērtākas un vienkāršākas. Šodien par visefektīvākajiem tetovējumu likvidēšanā atzīti pikosekunžu lāzeri, kam ir īpaši liela jauda un optimāli tehniskie parametri pat vissarežģītāko krāsaino tetovējumu un permanentā grima noņemšanai. Mūsu klīnikas ārsti veic tetovējumu noņemšanu, izmantojot jaudīgāko un efektīvāko medicīnisko pikosekunžu lāzeru PicoWay (ražo tirgus līderis Candela Corp, ASV).

PicoWay ir jaunākās paaudzes pikosekunžu lāzers, kas ātrāk un efektīvāk nekā pārējie lāzeri noņem daudzkrāsainus tetovējumus, kā arī citus pigmenta plankumus uz ādas.

PicoWay-Picosecond-Laser

What is special about picosecond laser technology?

PicoWay iekārta, kas ir vismodernākais pikosekunžu lāzers, apmierina visas aktuālās estētiskās medicīnas vajadzības dažādu problēmu risināšanā (ādas atjaunošana, tetovējumu un dekoratīvās kosmētikas noņemšana, rētu un pēcaknes korekcija, pigmentācijas likvidēšana u.c.) . Būtiska šī lāzera priekšrocība ir ne tikai īpaši īsais impulsa ilgums pikosekundēs (250), bet arī iespēja mērķēt uz “mānīgākajiem” dziļajiem un krāsainākajiem pigmentiem, uz “delikātākajām” jutīgajām zonām – nesāpīgi, pat pie lieliem jaudas parametriem.

Indikācijas procedūrām ar lāzeru PicoWay

• visu krāsu tetovējumi;
• vasaras raibumi;
• vecuma plankumi;
• lentigines;
• ota nēvusi;
• Café-au-Lait plankumi

Tetovējuma noņemšana – jaudīgs sniegums ar maigu iedarbību

Paplašinot tā impulsa platumu, PicoWay optimizē lāzera enerģijas piegādi mērķa hromoforā, vienlaikus samazinot ādas traucējumus. TriVantage aleksandrīta lāzers ir slavens ar savu spēju apstrādāt zaļo, zilo un melnu krāsas. Jaunā lāzera tehnoloģija ļauj nodrošināt tādu pašu veiktspēju plašā tetovējuma krāsu diapazonā.
Izmantojot PicoWay impulsu režīmu, ārsti nodrošina ērtu, ātru un efektīvu ārstēšanu visdažādākajiem epidermas un subdermālajiem pigmentētajiem bojājumiem. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem, ieskaitot tumšāku ādu.

Kam paredzētas procedūras ar lāzeru PicoWay?

Procedūras PicoWay palīdzēs pacientiem, kuriem ir pigmentēti dermas un epidermas bojājumi, piemēram, nevēlami vasaras raibumi, dzimumzīmes, citi pigmenta vai vecuma plankumi. Tas ietver pacientus, kuri nožēlo par veikto tetovējumu un meklē iespējas, kā to noņemt, vai arī tos, kuri ar minimāliem panākumiem ir izmēģinājuši citastetovējuma noņemšanas procedūras.

Kādus rezultātus var sagaidīt no procedūras?

Veco vai nevēlamo tetovējumu noņemšanas rezultāti ir atkarīgi no tetovējuma vecuma un krāsas, kā arī no vispārējā ādas stāvokļa, lieluma, veida un tetovējuma dziļuma.

Mazākiem tetovējumiem parasti ir nepieciešams mazāks lāzera impulss, lai iegūtu rezultātus, savukārt lielākiem tetovējumiem rezultātu iegūšanai var būt nepieciešams vairāk impulsu. Visiem tetovējumiem būs jāveic vairākas procedūras.

Kāds ir tetovējuma noņemšanas procedūru kurss?

Efekta sasniegšanai nepieciešams procedūru kursu (vidēji 4–10 procedūras), kuru garumunosaka ārsts, izvērtējot tetovējuma specifiku.

Pieredzējuši klīnikas ārsti dermatoloģi, kas strādā ar inovatīvām lāzersistēmām tetovējumu noņemšanā, konsultācijas laikā noteiks Jums nepieciešamo procedūru kursu.

 

Tetovējumu noņemšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Ārsta konsultācija pirms pirmās procedūras
30.00
Tetovējuma apstrāde ar pikosekunžu lāzeru Picoway, līdz 1×1 cm
50.00
Tetovējuma apstrāde ar pikosekunžu lāzeru Picoway, līdz 2x2cm
100.00
Tetovējuma apstrāde ar pikosekunžu lāzeru Picoway, līdz 5x5cm
150.00
Tetovējuma apstrāde ar pikosekunžu lāzeru Picoway, līdz 10×10 cm
250.00
Tetovējuma apstrāde ar pikosekunžu lāzeru Picoway, līdz 20×20 cm
350.00
skatīt visas

AKCIJAS