alt

Lāzerdermatoloģija

Striju likvidēšana ar lāzeru

Mūsu klīnikā striju un rētu likvidēšana tiek veikta ar visjaunākās paaudzes lāzeriem: frakcionēto lāzeru Fraxel Dual 1550/1927 nm, frakcionēto lāzeru CO2RE un pulsa gaismas lāzeru VBeam Perfecta.

Estētiskajā dermatoloģijā frakcionētā ādas atjaunošana paver jaunas iespējas ādas defektu likvidēšanai. Vēl pavisam nesen laika atstātās pēdas sejā, operāciju rētas un strijas, kas radušās pēc dzemdībām vai svara izmaiņu rezultātā, šķita neatrisināma problēma. Šodien, izmantojot jaunās tehnoloģijas, mediķi ar lāzeru palīdzību var tās efektīvi atrisināt.

Pieteikties uz konsultāciju

STRIJAS

Strijas ir šauras, plānas ādas līnijas, kas visbiežāk atrodas paralēli blakus viena otrai un ir radušās ādas audu plīsumu dēļ. Ja strijas ir radušās grūtniecības laikā, tās tiek sauktas striae gravidarum, kā arī atrofiskās strijas, baltās līnijas vai vienkārši strijas. Strijas visbiežāk rodas, ādai strauji izstiepjoties augot, grūtniecības laikā vai strauju svara izmaiņu gadījumā. Strijas var rasties arī hormonālo izmaiņu dēļ pusaudža vecumā, grūtniecības laikā vai hormonu aizstājējterapijas laikā u. c. iemeslu dēļ.

KĀ STRIJAS RODAS?

Mehāniskas stiepšanās laikā zonās, kuras izstiepjas visstraujāk, tādās kā vēders, krūtis un augšstilbi, plīst ādas audi. Sākumā tās izskatās kā sārtas, zilganas vai purpurkrāsas līnijas. Strijas rodas tajā ādas slānī, kas palīdz ādai saglabāt savu formu, tāpēc, kad audi plīst un izveidojas strijas, tām pieskaroties, jūtams iedobums un mīkstāka āda. Strijas var rasties jebkurā ķermeņa vietā, bet visbiežāk rodas dažādās lokalizēto taukaudu vietās: vēdera zonā, īpaši ap nabu, krūšu, augšdelmu, padušu, muguras, augšstilbu, gurnu, sēžamvietas zonās.

FAKTORI, KAS IETEKMĒ STRIJU RAŠANOS

Striju rašanās un – galvenais – to izpausmes pakāpe ir saistīta ar sievietes vecumu, augstu  ķermeņa masas indeksu, lielu augļa svaru. Arī pusaudžiem ir ievērojams striju rašanās risks. Daudzos gadījumos striju rašanos ietekmē hormoni, kuri nomāc fibroblastu – šūnu, kuras atbild par kolagēna un elastīna sintēzi ražošanu, – sintēzi, kas nepieciešama, lai saglabātu strauji augošās ādas elastīgumu. Ja kolagēna un elastīna sintēze samazinās, sāk trūkt balstvielu, samazinās ādas izturība un, ādai stiepjoties, tās audi plīst.

PROFILAKSE

75-90% sieviešu grūtniecības laikā rodas dažādas pakāpes strijas. Visbiežāk tās parādās 6. 7. mēnesī, trešā trimestra laikā, kad āda visvairāk tiek izstiepta. Striju rašanās profilaksei tiek piedāvātas dažādas eļļas, krēmi, losjoni, taču striju rašanos, to izpausmes pakāpi nosaka arī ģenētiskās, hormonālās, taukaudu un dermas audu izvietojuma īpatnības.

STRIJU LIKVIDĒŠANA

Strijas nerada nekādas nepatīkamas sajūtas, tomēr tiem, kam tās ir, tās liekas estētiski nepievilcīgas. Retinoīdi, AHA skābju procedūras ir vietējas iedarbības preparāti. Gan kosmētiskie, gan profesionālie līdzekļi, kam ir vietēja iedarbība, nevar samazināt jau izveidojušās, redzamas strijas. Mezoterapija, kolagēna injekcijas – nepieciešams liels skaits procedūru, var panākt izmaiņas, bet minimālas. Ķirurģiska likvidēšana – operācijas laikā tiek likvidēta liekā āda kopā ar striju skarto ādu. Ja nevēlas ķirurģisku iejaukšanos un vēlas gludu ādu, visefektīvākā ir striju likvidēšana ar lāzeri. Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā striju likvidēšanai piedāvājam visjaunākos lāzerus visu tipu un visdažādākā izskata strijām. Plašais lāzeru spektrs un to kombinācija nodrošina efektīvu striju likvidēšanu

CO2RE lāzers

Striju likvidēšana ar frakcionēto lāzeru CO2RE

Inovatīvs CO2Re aprīkojums ir efektīvs lāzers ādas atjaunošanai un tās defektu novēršanai, tai skaitā striju likvidēšanai.

CO2Re lāzers nodrošina efektīvu striju korekciju, izmantojot šī lāzera programmu CO2Re deep. Lāzera gaisma sasniedz dziļākos ādas slāņus, aktivizējot kolagēna ražosānu, nostiprinot ādu un sniedzot liftinga efektu.

Plašāk par CO2RE lāzera iespējām un ādas frakcionēšanas atjaunošanas procedūrām lasiet šeit.

 

Candela V Beam Perfecta

Sarkano striju likvidēšana ar lāzeru VBeam Perfecta   

Pulsa gaismas lāzers ir unikāls ar to, ka lieliski tiek galā ar visu, kas ir SARKANS, efektīvi iznīcinot sarkano un citas sārtās krāsas un nokrāsas, vienlaikus stimulējot kolagēna sintēzi, efektīvi likvidē svaigas, sārtas strijas.

Plašāk par VBeam Perfecta lāzeru lasiet šeit.

 

 

Striju likvidēšana ar mezoterapiju

Mezo-rasjazkiVēl viena veiksmīga striju ārstēšanas metodika ir mezoterapija, kura tiek piemērota mūsu klīnikā pret strijām – ar efektīvākajiem mezokokteiļiem no tirgus līdera Aesthetic Dermal. Mezoterpiju pret strijām var izmantot patstāvīgi, vai kombinējot ar lāzermetodiku.

Mezoterapija pret strijām tiek veiktā kursā, kurā var būt no 4 līdz 10 procedūrām, atkarībā no pacientes ādas vajadzībām un īpašībām.

 

VisMusu-arstias procedūras ar lāzeru mūsu klīnikā veic pieredzējuši ārsti dermatoloģi.
Viņi palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošo metodi striju ārstēšanai, lai sasniegtu labākos rezultātus!

 

 

Striju korekcija

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Striju korekcija ar lāzeru CO2RE (130 cm2 – 1 plauksta platība)
130.00
Pigmentētu (sarkanas krāsas) striju korekcija ar lāzeru VBeam Perfecta (130 cm2 – 1 plauksta platība)
130.00
Striju ārstēšana ar plazmas injekcijām (1 ampula)
280,00
Mezoterapija pret strijām (1 RRS HA STRIMATRIX ampula)
85.00