Estētiskā dermatoloģija

Filleru injekcijas

Sejas kontūru uzlabošanai un grumbu korekcijai lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic piedāvā efektīvu risinājumu – hialuronskābes injekcijas. Skaistuma injekcijas palīdzēs Jums veiksmīgi cīnīties ar redzamām novecošanas pazīmēm, kuras rodas laika, saules, kaitīgu ieradumu ietekmē.

Agrīnās sejas ādas novecošanas pazīmes izpaužas, kad āda kļūst plānāka, sejas kontūras zaudē līdzšinējo formu un veidojas grumbas. Injicējot hialuronskābes pildvielu, pieredzējušie klīnikas ārsti palīdzēs Jums apturēt laiku - veikt sejas kontūru korekciju un aizpildīt grumbiņas, izlīdzinot ādu.

Pieteikties uz konsultāciju

HIALURONSKĀBES FILLERU INJEKCIJU UZDEVUMS:

  • Samazināt vai pilnībā likvidēt grumbas, kas ir tikko izveidojušās vai ir jau kļuvušas dziļas un atrodas pieres zonā, kā arī deguna augšdaļā starp acīm, „vārnu kājiņas” – apkārt acīm, degunam un lūpām, kā arī tās grumbas, kas izveidojušās ap muti vai zoda zonā.
  • Koriģēt un aizpildīt grumbas kakla, dekoltē un roku zonā.
  • Palielināt lūpu, vaigu, zoda, kā arī seklu kontūru apjomu, veikt lūpu kontūras, sejas ovāla korekciju, laterālās uzacu daļas liftingu.
  • Veikt sejas ādas, kakla un dekoltē zonas ādas intensīvu atjaunināšanu.
  • Piešķirt ādai maksimālu mitrināšanu, formu, uzlabot ādas elastīgumu, atjaunot veselīgas, atpūtušās un spirgtas ādas izskatu.
  • Koriģēt pēc aknes vai traumām radušās atrofiskās rētas.

Skaistuma injekcijas mūs klīnikā veic pieredzējuši ārsti-dermatologi. Viņus raksturo plašas zināšanas medicīnā, daudzu gadu prakse un pastāvīgi, apmierināti pacienti.

young woman receiving an injection of botox from a doctor

Hialuronskābes pildviela

Hialuronskābe cilvēka organismā rodas dabiski un palīdz šūnās saglabāt mitrumu. Viena hialuronskābes molekula satur aptuveni 1000 molekulu ūdens. Tā saglabājams ādas elastīgums un ādas izskatās jauna.

Ar gadiem hialuronskābes daudzums samazinās, tādēļ āda izžūst, rodas sīkas grumbiņas, kuras paliek dziļākas un kļūst acīmredzamas. Mazinoties mitruma daudzumam un elastīgumam, ādas audi pakāpeniski kļūst ļengani un sejas līnijas kļūst dziļākas.

Hialuronskābes pildviela izveidota no kristāliska izskata hialuronskābes. Tā ievadīta ādā, augstās koncentrācijas dēļ ļoti vienmērīgi sadalās un veiksmīgi aizpilda hialuronskābes trūkumu. Injicēta hialuronskābe spēcīgi mitrina ādu, aizpilda grumbas, piešķir audiem apjomu, modelē sejas kontūru un uzlabo ādas nokrāsu.

Hialuronskabes-iedarbiba-uz-adu_EraEsthetic

Īpaši iecienīta pacientu priekšrocība – dažos acumirkļos veikto injekciju efekts ir acīmredzams uzreiz, izskatās ļoti dabiski un nemaina sejas izteiksmi, tātad neņemot vērā acīmredzamās, pozitīvās izmaiņas, nav iespējams nojaust par šādas procedūras veikšanu.

Ādas vecuma izmaiņu korekcija ar filleru palīdzību
Ar filleru palīdzību iespējams ātri un efektīvi novērst ādas novecošanas pazīmes. Vecuma izmaiņu novēršana tiek panākta ar ādas reljefa izlīdzināšanu un tās elastīguma atjaunošanu.
Filleri ļauо atrisināt šādas problēmas cīņā ar ādas novecošanu:
• izlīdzināt grumbas uz pieres, deguna, acu zonā, dekoltē zonā u.c.;
• novērst nasolabial krokas;
• koriģēt dziļas zoda rievas;
• barot un mitrināt ādu, atjaunot tās turgoru.

grumbu-izlidzinasana-ar-filleru

Kontūrplastika ar filleriem

Ar filleru palīdzību iespējams ne vien veikt vecuma izmaiņu korekciju ādā – piemēram, novērst grumbiņas vai rievas ādā. Filleri palīdz nodrošināt arī sejas harmonizāciju – tās proporciju korekciju un noteiktu estētisko nepilnību novēršanu.

Ar filleru palīdzību var veikt korekcijas dažādās sejas zonās:
• palielināt lupas vai novērst to asimetriju, veidot stingrāku kontūru,
• koriģēt sejas ovālu, vizuāli pacelt vaigus;
• koriģēt vaigu kaulu, zoda formu;
• koriģēt deguna formu (vizuāli samazināt deguna kumpumu, piepacelt, nostiprināt deguna galu un tml.;
• koriģēt deniņu zonu.

Atšķirībā no plastiskās ķirurģijas injekciju metode ļauj harmonizēt seju, atjaunot tās skaistas proporcijas bez šuvēm un rehabilitācijas perioda. Tā ir absolūta šīs metodes priekšrocība – uzreiz pēc injekcijām mūsu pacienti atgriežas pie ierastā dzīves stila.

Skaistuma injekcijas mūsu klīnikā veic pieredzējuši ārsti-dermatoloģi, kuru prioritāte darbā ir sejas simetrijas un jaunuma atjaunošana, harmoniskas pārvērtības katrai sievietei!

Konturplastika-ar-filleriem

Mūsu prioritāte – sejas simetrijas un jaunuma atjaunošana, harmoniskas pārvērtības katrai sievietei!

VAI HIALURONSKĀBES IEVADĪŠANAS PROCEDŪRAS IR SĀPĪGAS?

Pirms procedūras uz ādas tiek uzrklāts lokāls anestezējošs krēms. Injekcijas veicamas ar tievu adatu, ievadot hialuronskābes preparātu ļoti mazos daudzumos, tātad sāpīgums raksturojams kā ļoti mazs vai nejūtams. Mūsu pieredzējušo ārstu vieglas rokas parupēsies, par to, lai procedūra sniegtu Jums minimālu diskomfortu un maksimālu efektu!

CIK ILGI SAGLABĀJAS EFEKTS?

Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā hialuronskābes injekcijas veicamas ar drošākajiem un estētiskajā medicīnā augstu novērtētiem preparātiem. Speciāli izveidotas formulas dēļ šīs pildvielas ir izturīgas un lēni uzsūcas. Šo svarīgo īpašību dēļ efekts pēc ievadīšanas saglabājas ļoti ilgi – no 1 līdz 2 gadiem. Ievadītā hialuronskābe stimulē kolagēna sintēzi, epidermas un dermas reģenerācijas īpašības, savukārt pildvielai dabiski izlīdzinoties, grumbas nav tikpat dziļas. Tātad pēc kāda laika, veicot nākamo procedūru, hialuronskābes preparātu ir nepieciešams ievadīt mazāk.

Vai iespējams veikt hialuronskābes filleru injekcijas pēc lāzerprocedūrām?

Ja jums tika veiktas lāzera, pīlinga vai citas estētiskās procedūras, ir nepieciešams nogaidīt, kamēr ādā būs pilnībā atjaunojusies. Tas ilgst aptuveni 2–3 nedēļas. Visas estētiskās procedūras ir apvienojamas ar hialuronskābes injekcijām. Raksts ir Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikas intelektuālais īpašums. Šajā mājas lapā esošo tekstuālo un citu informāciju aizliegts kopēt un/vai jebkādā citā veidā izplatīt vai izmantot.

 

Lai saņemtu detalizētāku informāciju, sazinieties ar mums, reģistrējieties konsultācijai vai zvaniet pa tālr.: +371 25711117

Filleru injekcijas

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Sejas apjoma korekcija ar Juvederm Volux (1 ml)
350.00
Acu zonas, deguna asaru rievas korekcija ar Teosyal Redensity II (1 ml)
300.00
Dziļu grumbu, rievu korekcija, lūpu kontūru atjaunošana ar Belotero Balance (1 ml)
270.00-280.00
Dziļu grumbu, rievu korekcija, lūpu kontūru atjaunošana ar Belotero Intense (1 ml)
280.00-290.00
Lūpu formas korekcija ar Belotero Lips Shape (0.6 ml) / Belotero Lips Contour (0.6 ml)
200.00
Sejas ovāla un apjoma atjaunošana Belotero Volume (1 ml)
300.00
Biostimulācija un liftings ar Radiesse (1.5 ml)
340.00
Biostimulācija un liftings ar Neuvia Stimulate (1 ml)
250.00
Sīko grumbiņu korekcija ar Juvederm Ultra 2 (1 ampula 0.55 ml)
200.00
Sīko grumbiņu korekcija ar Juvederm Volbella (1 ampula 1 ml)
300.00
Acu zonas, deguna asaru rievas korekcija ar Teosyal Redensity II (1 ampula 1 ml)
300.00
Sīko grumbiņu korekcija ar Belotero Soft (1 ampula 1 ml)
240.00
Biorevitalizācija ar Juvederm Volite (1 ml)
350.00
Lūpu palielināšana/korekcija ar Juvederm Smile (1 ampula 0.55 ml)
200.00
Lupu palielināšana / deguna-lūpu krokas korekcija ar Juvederm Ultra 3 (1 ampula 1 ml)
260.00
Dziļu deguna-lūpu kroku, vaigu kaulu korekcija ar Juvederm Ultra 4 (1 ampula 1 ml)
280.00
Dziļu grumbu korekcija, lupu, sejas kontūru uzlabošana ar Juvederm Volift (1 ampula 1 ml)
300.00
Vaigu kaulu, sejas ovāla, zoda korekcija ar Juvederm Voluma (1 ampula 1 ml)
300.00
skatīt visas

AKCIJAS