alt

Lāzerdermatoloģija

Psoriāzes ārstēšana ar lāzeru

Psoriāze ir neinfekcioza slimība, no kuras cieš ap 4% cilvēkiem pasaulē. Visbiežāk psoriāze skar ādu. Psoriāzes slimniekiem uz ādas parādās zīņaini, papulozi izsitumi – bieži jau jaunības gados. Aicinām Jūs uz mūsu klīniku uz konsultāciju pie pieredzējušiem ārstiem dermatologiem, kuri pārbaudīs Jūsu ādu un nodrošinās psoriāzes ārstēšanu pēc šīs unikālās tehnoloģijas.

Era Esthetic klīnika piedāvā vienu no efektīvākajiem lokalizētas psoriāzes ārstēšanas metodēm. Lāzerterapija ar krāsvielu lāzeru Vbeam Perfecta palīdz novērst psoriāzes izsitumus un pilnībā atjaunot ādu psoriāzes skartās zonās.

Pieteikties uz konsultāciju

Psoriāze, jeb zvīņēde ir hroniska, neinfekcioza slimība, dermatoze, kas skar pārsvarā ādu. Parasti tā izpaužas kā zvīņaini, papulozi izsitumi uz ādas – sarkani, ļoti sausi, reljefi ādas plankumi, kas pārklāti ar irdenām, viegli noņemamām sudrabaini-balt ām zvīņām, un saplūstot, veido plātnītes. Visbiežāk šī saslimšana sākas agrīnā vecumā – 15–25 gados.

Slimības izcelsme ir multifaktorāla. Izsitumi, kas ir raksturīgi psoriāzei, var rasties stresa, fizisku un ķīmisku ādas bojājumu, iekaisīgu slimību, infekcijas slimību, alerģisku reakciju dēļ.

Vai no psoriāzes ir iespējams izvairīties?

Līdz šodienai efektīvas metodes psoriāzes ārstēšanai nebija. Kā zināms, lai izvairītos no slimības, jānovērš tās cēloņi. Izdarīt to praktiski nav iespējams. Taču cīnīties ar psoriāzes ārējām izpausmēm – ādas izsitumiem – ir reāli!

Psoriāzes ārstēšana ar lāzeru

Lāzers ar krāsvielu Vbeam, ko ražo medicīnas tehnoloģiju tirgus līderis Syneron-Candela, nodrošina labākos rezultātus lokalizētas psoriāzes ārstēšanā. Lāzerārstēšanas procedūru kurss ļauj novērst iekaisuma pazīmes, apsārtumu un plātnītes. Āda izlīdzinās un atjaunojas – atjaunojas tās tekstūra un krāsa.
Tā ir nesāpīga un droša procedūra. Pilnīgai psoriāzes izpausmju novēršanai ir nepieciešamas 5-10 procedūras. Parasti kurss ir jāatkārto 1–2 reizes gadā atkarībā no pacienta individuālajām īpatnībām un saslimšanas izpausmēm.

vbeam_lazers
Kāpēc Vbeam lāzers ir efektīvs psoriāzes ārstēšana?

Lāzers iedarbojas uz patoloģiski izmainītām ādas šūnām un tādējādi normalizē to nobriešanas procesu. Tādēļ šūnu dzīves cikls norit normāli un āda atjauno savu struktūru – izsitumi sāk izzust.

Kā notiek procedūra?

Ārsts apstrādā ar lāzeru psoriāzes bojāto ādas zonu. Procedūras laikā āda nesasilst un netiek bojāta. 

Procedūra nav sāpīga. Procedūras laikā pacients izjūt tikai karstu durstīšanas sajūtu ādā. Seanss noris ērti un atsāpināšana nav nepieciešama.

Uzreiz pēc seansa pacients var turpināt ierasto dzīvesveidu. Drīkst pat peldēties un sauļoties.

psoriazes-arstesana-ar-lazeru

Kas notiek ar ādu pēc procedūras?

Dažu dienu laikā pēc procedūras āda aktīvi nolobās. Sausums un zvīņošanās tiek novērsta ar īpašu krēmu.

Cik procedūru ir nepieciešams veikt?

Pirmie rezultāti ir redzami jau pēc pirmā seansa un izpaužas 1–3 nedēļas pēc procedūras. Lai panāktu noturīgu pozitīvu rezultātu, nepieciešams procedūru kurss, ko nosaka speciālists individuālā konsultācijā.

Klīniski apstiprināti rezultāti

Psoriāzes lāzerārstēšanas efektivitāte ir pierādītā daudzos klīniskajos pētījumos. Izpētes laikā tika veikta skartās ādas histoloģiska analīze. Tā pierādīja, ka patoloģiskās izmaiņas ir pilnībā izzudušas un ir panākts audu stāvoklis, kas ir raksturīgs veselai ādai.

Era Esthetic klīnikas pacientu psoriāzes lāzerārstēšanas pieredze arī demonstrē pārliecinošu, noturīgu efektu! Procedūras un konsultācijas par psoriāzes ārstēšanu ar lāzeru veic pieredzejuši klīnikas ārsti dermatologi. 

Psoriāzes ārstēšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 10 cm2
30.00
Psoriāzes (lokalizētas formas) ārstēšana ar lāzeru – laukumam līdz 100 cm2
70.00