Estētiskā dermatoloģija

Mikroinjekciju mezoterapija

Piedāvājam mūsu klientiem alternatīvu mezoterapijai – mikroinjekciju ādas atjaunošanas metodi! Šī procedūra patiks tiem, kas vēlās sasniegt ādas atjaunošanas efektu, piesātināt ādu ar vitamīniem, minerāliem, aminoskābēm un citām aktīvām vielām bez injekcijām.

Šī ir komfortabla, saudzīga procedūra, kura nodrošina atjaunojošo efektu ādai pateicoties augstvērtīgu mezoterapijas sērumu izmantošanai.

Pieteikties uz konsultāciju

Mazinvazīva mezoterapija nodrošina transdermālo mezokokteiļu piegādi ādā ar komfortablu mikronjekciju metodi. Ar mezopildspalvas (DermoPen) palīdzību ādā tiek ievadīti profesionālie sērumi ādas atjaunošanai, grumbu novēršanai, ādas ovāla nostiprināšanai.

Mezoterapijas sērumi nokļūst zemādas slāņos un aktīvi iedarbojas uz ādu:

  • stimulē kolagēna un elastīna ražošanu;
  • izlīdzina grumbiņas;
  • nostiprina sejas ovālu;
  • uzlabo ādas krāsu.

Transdermālie mezokokteiļi, kurus izmantojam šajās procedūrās ir jaunas paaudzes sērumi ar efektīvu vielu augstu koncentrāciju, kas nodrošina ātru un noturīgu efektu. Mūsu klīnikā mikroinjekciju mezoterapijai izmantojam augstvērtīgus, efektīvus mezokokteiļus Yellow Rosе, paredzētos tieši šim mezoterapijas veidam – tie tiek ražoti Grieķijā, laboratorijā Pachopos Professional Cosmetics , kas savā darbā apvieno klasiskas, ar laiku pārbaudītas kosmetoloģijas receptūras un jaunākas izstrādnes bioķīmijā, biotehnoloģijā, ģenētikā un gēnu inženierijā.

mezo-ar-dermapenu

Piedāvājam Jums šādas mikroinjekciju mezoterapijas programmas ar transdermālajiem mezokokteiļiem sejas ādas atjaunošanai:

VitaMinerals+

Vitamīnu, antioksidantu, minerālvielu kombinācija ar pretnovecošanas un liftinga iedarbību.
Ietecams vecums procedūrām: 25+

Lifting+

Augsvērtīgs mezokokteilis, kura sastāvā strādā jūras zāļu homotaurīns, sniedzot tūlītēju un noturīgu liftinga efektu.
Ietecams vecums procedūrām: 30+

Wrinkle Filler

Bagātīgs mezoterapijas sērums, kas veicina krunciņu aizpildīšanu, mīmisko grumbiņu novēršanu, efektīvi mitrinot un atjaunojot ādu.
Ietecams vecums procedūrām: 35+

Mikroinjekciju mezoterapija

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Mikroinjekciju mezoterapija VitaMinerals+
100.00
Mikroinjekciju mezoterapija Lifting+
95.00
Mikroinjekciju mezoterapija Wrinkle FIller
95.00