Estētiskā dermatoloģija

Mezoterapija ķermenim

Mezoterapija ļauj īsā laika periodā nostiprināt ķermeņa ādu, atrisinot virkni estētisko problēmu. Ar mezoterapijas palīdzību ERA ESTHETIC klīnikā tiek ārstēts celulīts, tiek koriģētas strijas, āda atgūst līdzšinējo tonusu.

Mūsu klīnikas ķermeņa estētikas speciālisti palīdzēs Jums sasniegt labākos estētiskos rezultātus Jūsu ķermeņa reljefa un kontūru uzlabošanā, celulīta un ļenganas ādas ārstēšanā.

Pieteikties uz konsultāciju

Mesoterapija ir injekciju metodika, kura ļauj ievadot ādā bioloģiski aktīvas vielas nostiprināt un atjaunot to. Mezoterapijas efektivitāte pārbaudīta ārstu un kosmetologu daudzgadīgas prakses gaitā visā pasaulē. Mikroinjekcijas ādā 2-9 mm dziļumā ļauj nodrošināt daudzveidīgu kokteiļu piegādi dermā estētisko nepilnību korekcijai – tādā veidā var novērst celulītu, nostiept ļenganu ādu, samazināt strijas un tauku nogulsnes.

Mezoterapijas priekšrocības:

 • Mezoterapija ļauj piegādāt tieši dermā nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un nukleīnskābes, minerālvielas;
 • Procedūra ļauj nogādāt ārstnieciskos preparātus tieši patoloģijas centrā, mērķtiecīgi risinot pacienta problēmu;Mezoterapija ar efektīviem preparātiem nodrošina ātrus rezultātus – jau pēc 4 procedūrām;
 • Mezoterapijas līdzekļi nav toksiski un nodrošina ne tikai lokālo efektu, bet arī kopumā pozitīvi iedarbojas uz organismu un mikrocirkulāciju ādā;
 • Mazoterapija labi savienojas ar citām ārstēšanas metodikā un procedūrām, palielinot to efektivitāti;
 • Мезотерапия хорошо сочетается с другими процедурами ухода за лицом и телом, укрепляя их воздействие;
 • Mezoterapijas veikšanai nav vecuma ierobežojumu.

Mezoterapija_kermenim

ERA ESTHETIC klīnikā mezoterapijas procedūrās tiek piemēroti jaunākie sasniegumi mezoterapijas jomā. Mēs strādājam ar mezoterapijas tirgus līderu Aesthetic Dermal un Innoaesthetics preparētiem, kuri iekļauj sevī:

 • šūnu apmaiņas aktivatorus;
 • vitamīnus un vitamīnu kompleksus;
 • asinsrites un limfasrites stimulatorus;
 • lipolītiķus (tauku šķīdinātājus);
 • preparātus, kas ietekmē melanīna apmaiņu ādā.

Mezoterapija celulīta ārstēšanai

Mezoterapija-pret-celulituMezoterapija ķermenim ar RRS® HA CELLUTRIX biorevitalizācijas kompleksu palīdz uzlabot ādas tonusu celulīta skartajās zonās.

Procedūra palīdz izlīdzināt “apelsīna miziņas” reljefu, samazina audu tūsku, uzlabo mikrocirkulāciju un vielmaiņu.

Ieteicams kurss: 4-10 procedūras

 

Procedūru var efektīvi kombinēt ar VelaShape procedūru, kura apvieno sevī infrasarkano starojumu, RF, vakūmmasāžu un mehānismo ruļļu masāžu cīņai ar celulītu.

Mezoterapija striju korekcijai

Mezoterapija-pret-strijamMezoterapijas kursā striju likvidēšanai tiek izmantots RRS® HA STRIMATRIX biorevitalizācijas komplekss, kas ļauj palīdz atjaunot dermu problemātiskajās jomās.

Procedūras atjauno un piepilda dermas karkasu, novēršot ādas ļengumu. 

Ieteicams kurss: 4-10 procedūras

 

Mezoterapiju pret strijām var efektīvi apvienot ar lāzerterapijas procedūrām striju ārstēšanai ar CO2Re un VBeam lāzeriem, tādējādi paātrinot ādas atjaunošanos un pastiprinot procedūru efektu.

Mezoterapija ķermenim

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Mezoterapija pret celulītu ar RRS HA CELLUTRIX (1 ampula)
85,00
Mezoterapija pret strijām ar RRS HA STRIMATRIX (1 ampula) (ar Dermapen ierīci)
85.00
Intensīva mezoterapija celulīta un ļenganas ādas ārstēšanai ar RRS HA CELLUTRIX un RRS HA STRIMATRIX (2 ampulas)
135,00