alt

Lāzerdermatoloģija

Asinsvadu bojājumu un apsārtumu ārstēšana ar lāzeru VBeam

ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnikā asinsvadu veidojumu ārstēšanai tiek izmantots jaunākās paaudzes Candela VBeam Perfecta lāzers ar daudzām ārstēšanas indikācijām. Šis lāzers ļauj padarīt ārstēšanu drošu un komfortablu. Ar šo lāzeru tiek efektīvi likvidēti paplašināti kapilāri, sejas ādas apsārtums, hemangiomas, ka arī citi asinsvadu veidojumi. 

Pieteikties uz konsultāciju

Impulsa krāsu lāzers VBEAM PERFECTA

Ādas asinsvadu veidojumi parādās pēc virsējo asinsvadu paplašināšanās vai bojājumiem ādas virsējā slānī. Ja saistaudi ir plāni un vāji, kapilārie asinsvadi ir labi saredzami kā sārti veidojumi. Līdz lāzerķirurģijas ēras sākumam nebija perspektīvu ārstniecības metožu un iespēju šādiem pacientiem palīdzēt. Mūsdienās vairumā gadījumu vienīgais efektīvais veids, kā likvidēt paplašinātos kapilāros asinsvadus vai sejas apsārtumu, ir lāzers.

Paplašināto kapilāru un citu asinsvadu veidojumu likvidēšanai izmantojam progresīvo Candela VBeam Perfecta impulsu krāsu lāzeru, kuru ārsti dermatologi un pacienti visā pasaulē ir atzinuši par visefektīvāko un piemērotāko plaša spektra asinsvadu problēmu ārstēšanai. Tas ir vienīgais lāzers, kas atšķirībā no citiem likvidē ne vien bojātos kapilārus, bet arī ādas apsārtumu un nostiprina kolagēnu, kas neļauj kapilāriem atjaunoties.

Candela VBeam Perfecta lieliski likvidē visu, kas ir SARKANS: gan paplašinātus asinsvadus, gan paplašinātus smalkos kapilārus, sejas un ķermeņa apsārtumu, asinsvadu „zvaigznītes”, ķiršu krāsas angiomas un citus visdažādākos asinsvadu veidojumus.  Lāzerprocedūra ar VBeam Perfecta arī turpmāk pasargā no problēmu atjaunošanās. Svarīgi, ka šis amerikāņu Candela asinsvadu lāzers ne tikai likvidē bojātos asinsvadus, ādas apsārtumu, bet arī stimulē jauna kolagēna un elastīgo struktūru veidošanos. Pēc apsārtušās ādas saistaudu nostiprināšanas jauni virspusēji kapilāri vairs neveidojas, bet jau pastāvošie kļūst grūtāk saredzami. Tas ir ļoti svarīgs apstāklis, novēršot jaunu virspusēju kapilāru veidošanos, ārstējot plašus sejas apsārtumus, rozāciju un paplašinātos sejas kapilārus. Candela VBeam Perfecta lāzers iznīcina paplašinātos kapilārus un ir arī vienīgais asinsvadu lāzers ar profilaktisku iedarbību, kas pasargā no jaunu asinsvadu veidojumu rašanās. Tādas procedūras tiek pelnīti sauktas par cēloņa ārstēšanu.

vbeam_lazers

Kā lāzers likvidē paplašinātos kapilārus?

Candela VBeam Perfecta lāzeram ir jauna mikroimpulsu tehnoloģija, kas lāzera viena impulsa enerģiju sadala astoņos ļoti mazos mikroimpulsos. Lāzera iedarbība ir intensīva, bet tai pat laikā īsa un saudzējoša. Speciālie dzeltenas krāsas 595 nm impulsa stari tiek precīzi fokusēti ārstēšanas zonā un iziet cauri ādas virskārtai. Mikroimpulsu iedarbība pacientam ir mazāk traumējoša, un tā ļauj izmantot lielāku enerģijas daudzumu efektīvai veidojumu likvidēšanai, tajā pašā laikā saudzējot ādu un samazinot pēcprocedūras periodu. Šādi var ārstēt dažādas sarežģītības asinsvadu veidojumus. Lāzera raidīto staru asinsvadu bojājuma vai paplašinājuma vietās selektīvi absorbē oksihemoglobīns. Reaģējot uz lāzera staru, kapilāru paplašinātās sieniņas salīp, asinsvadu veidojumi dabiskā ceļā tiek koagulēti un izvadīti no organisma.

 

asinsvadu-arstesana-ar-lazeru

Kādus asinsvadu bojājumus ārstē lāzers?

Ar VBeam Perfecta lāzeru tiek ārstēti dažādi ādas asinsvadu veidojumi:

 • dažādu formu sejas, kakla, krūšu ādas apsārtums rozācija (rosacea, kuperoze);
 • paplašināti kapilāri (teleangiektāzijas), atsevišķi vai kompleksi asinsvadu zirnekļi;
 • sejas un kāju asinsvadu mezgli, vēnas;
 • dažādas hemangiomas, ķiršu krāsas angiomas;
 • „vīna” un citi iedzimti asinsvadu plankumi;
 • zilumi.

Koriģējamie ādas veidojumi:

 • pigmentētas rētas, piņņu rētas, keloīdās rētas;
 • strijas;
 • sārtas pinnes;
 • poikiloderma (raiba vai sārti brūna ādas krāsa);
 • psoriāze.

Tiek stimulēts kolagēns:

 • notiek asinsvadu izcelsmes slimību cēloņu ārstēšana, piem.: sevišķi efektīvs rozācijas, sejas apsārtuma gadījumos;
 • ādas atjaunošana, grumbu korekcija;
 • dažu aknes formu ārstēšana.

CIK ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRU BŪS JĀVEIC?

Tas ir atkarīgs no konkrētā veidojuma, tā rašanās laika un īpašībām. Dažu asinsvadu, paplašinātu kapilāru, hemangiomas likvidēšanai pietiek ar vienu procedūru. Sarežģītākiem asinsvadu veidojumiem, akūtam apsārtumam, iedzimtiem „vīna” plankumiem būs nepieciešamas vairākas procedūras. VBeam Perfecta lāzeram ir visi nepieciešamie parametri dažādu veidojumu likvidēšanai.

KĀDA IR KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA UN CITU ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRA? VAI PROCEDŪRA IR SĀPĪGA?

Procedūra sākas ar to, ka pacientam tiek uzliktas aizsargbrilles. Lāzerā tiek ievadīti nepieciešamie parametri un aplikators tiek novietots uz ādas, ārstējamā rajona. Procedūras laikā Jūs sajutīsiet siltumu vai vieglu dzelšanu. Procedūrā tiek papildus izmantota arī patentētā Candela DCD atdzesēšanas sistēma, kas atdzesē ādu pirms impulsa, tā laikā un pēc tā, tādējādi palielinās procedūras komforts un tiek aizsargāta āda, bet apsārtums tiek samazināts līdz minimumam.Vbeam

VAI KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA, HEMANGIOMU UN CITU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRĀM IR ILGSTOŠA IEDARBĪBA?

Jā, asinsvadu veidojumi tiek likvidēti uz visiem laikiem, tomēr ārstēšana nevar ietekmēt ģenētiskās īpašības. Tādēļ, ja kapilāriem ir negatīvas noslieces, vajadzētu izvairīties no slimību veicinošiem faktoriem un stiprināt ādu, piem.: pigmentācijas gadījumā lietot aizsarglīdzekļus pret saules stariem, nesāt galvassegas, rozācijas gadījumā izvairīties no augstas un zemas gaisa temperatūras un straujām temperatūras svārstībām, lietot kosmētiku apsārtušai ādai utt.

KĀ VAJADZĒTU SAGATAVOTIES KAPILĀRU, SEJAS APSĀRTUMA UN CITU ASINSVADU VEIDOJUMU LIKVIDĒŠANAS PROCEDŪRAI?

Vairākas nedēļas pirms un pēc procedūras iesākam izvairīties no tiešiem saules stariem, lietot saules aizsargkrēmus ar 30 SPF vai lielāku aizsargfaktoru. Pirmās dienas pēc procedūras neberzēt ādu, nelietot ādu kairinošus līdzekļus.

ROZĀCIJAS(ROSACEA, KUPEROZES), SEJAS APSĀRTUMA ĀRSTĒŠANA AR VBEAM PERFECTA IMPULSU KRĀSU LĀZERU

Rozācija (rosacea, kuperoze) ir hroniska iekaisuma slimība, kas izraisa sejas apsārtumu. Slimībai ir raksturīgi paplašināti kapilāri, uz kairinājumiem jutīga āda, dažkārt veidojas sārtās pinnes. Parasti tā sākas pēc 30 gadu vecuma. Rozācija pakāpeniski progresē, tādēļ ir ļoti svarīga tās ārstēšana. Tai raksturīgā ādas apsārtuma vai paplašināto asinsvadu likvidēšanai tiek izmantots jaunais VBeam Perfecta impulsu krāsu lāzers, kas tiek uzskatīts par „zelta standartu” šīs slimības ārstēšanā. VBeam Perfecta efektīvi likvidē ādas apsārtumu, paplašinātos kapilārus un citus asinsvadu veidojumus, mazina rozācijai raksturīgo ādas karstuma sajūtu (angl. flushing). Tas tieši iedarbojas uz apsārtuma asinsvadu tīklu, stimulē kolagēna sintēzi, tādejādi kavē slimības attīstību un mazina iekaisumu.

Visas procedūras lāzerdermatoloģijas klīnikā ERA ESTHETIC veic kvalificēti ārsti. 

 

Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Viena kapilāra likvidēšana
43.00
Zona ap degunu
72.00
Akcijas cena -20%!
57.60
Visa deguna zona
100.00
Akcijas cena -20%!
80.00
Vaigi
130.00-202.00
Akcijas cena -20%!
104.00-161.60
Virslūpas zona
42.00
Akcijas cena -20%!
33.60
Zods
72.00
Akcijas cena -20%!
57.60
Piere
87.00
Akcijas cena -20%!
69.60
Visas sejas zona
575.00
Akcijas cena -60%!
230.00
Augšstilbi
203.00-290.00
Apakšstilbi
203.00-232.00
Ceļgalu zona
87.00
Ķiršu angioma, hemangioma
70.00
Sarkano kapilāru, asinsizplūdumu likvidēšana uz ķermeņa 1cm2
43.00
skatīt visas

AKCIJAS