alt

Lāzerdermatoloģija

Frakcionētā ādas atjaunošana ar CO2Re lāzeru

Pateicoties jaunajām lāzerprocedūrām, mūsdienās jau ir atrisināmas novecojošas ādas, grumbu, nevienmērīgas ādas nokrāsas, dažādu plankumu, piņņu rētu vai citu ādas virsmas veidojumu radītās problēmas.

Mūsu klīnika piedāvā veikt frakcionālo ādas atjaunošanu ar jauno frakcionēto CO2RE lāzeri no ASV kompānijas Syneron – Candela, kas ir medicīnas lāzeriekārtu ražošanas tirgus līderis pasaulē. Tas ir ideāls veids, kā atjaunot un izlīdzināt sejas, kakla un krūšu ādu, mazināt grumbas, ādas virsmas veidojumus, atjaunot ādas skaisto, viendabīgo nokrāsu, piešķirt plānai ādai stingrumu un koriģēt visus ādas trūkumus. Ar jauno CO2Re lāzeru acīm pamanāmi rezultāti tiek sasniegti jau pēc pirmās procedūras.

Pieteikties uz konsultāciju

Frakciju lāzers atjauno ādu pa frakcijām – miljoniem mikroskopisku lāzera stariņu likvidē vecos audus, neskarot apkārt esošās veselās šūnas. Tādēļ procedūras vieta ātri sadzīst un rodas jaunas, veselas ādas šūnas, kas veido līdzenu un veselu ādu.

CO2RE ir augsto tehnoloģiju lāzers. Ar to ir iespējams izmantot pat septiņas ārstniecības metodes, tostarp piecas ir paredzētas frakcionālai ādas atjaunošanai, tādēļ var tikt atrisinātas visdažādākās ar ādu saistītās problēmas.

CO2Re ir pirmais CO2 frakciju lāzers, kas rada divus viļņus un var precīzi atjaunot gan virsējos, gan arī dziļos ādas slāņus vai vienlaikus veikt visu ādas slāņu atjaunošanu. CO2Re lāzeram ir intuitīvais „touch“ ekrānu, kurā tiek rādīta ārstēšanas ģeometrija. 

CO2RE lāzers

Kādas ādas problēmas tiek risinātas ar CO2Re lāzeru?

CO2Re frakcionālā ādas atjaunošana ir multifunkcionāla, tā piemērota, lai risinātu visdažādākās ādas problēmas – no vienkāršām līdz pat vissarežģītākajām.

 1. CO2Re light – lai likvidētu nelielus ādas virsmas nelīdzenumus, paplašinātas ādas poras un grumbiņas, tiek veikta ādas virskārtas frakcionālā atjaunošana, radot ādas lāzerpīlinga efektu. 
 2. CO2Re mid – izteiktāku ādas efektu korekcijai. Lai palielinātu frakciju lāzera iedarbību, stari tiek raidīti dziļāk ādā, tādējādi veicinot papildu kolagēna sintēzi un atjaunojot bojātos vai novecojušos ādas vidējā slāņa audus. Tiek koriģētas dziļākas piņņu rētiņas un padziļinājumi, izteiktākas grumbas ap acīm, lūpām, vaigos, pierē, u.c. vietās. 
 3. CO2Re deep – novecojošai, tvirtumu zaudējušai ādai, izteiktām grumbām, piņņu un ķirurģiskām, apdeguma un citām rētām, strijām. Tiek atjaunoti dziļie ādas slāņi, sintezēts jauns un kvalitatīvs kolagēns.
 4. CO2Re fusion – unikāla metodika, kad, kombinējot procedūras intensitāti ar īpaši dziļu ādas atjaunošanu, vienlaikus tiek atjaunota visa āda – gan epiderma, gan arī dziļie ādas slāņi.

Kāds ir efekts, atjaunojot ādu ar frakciju lāzeri CO2Re?

 • Izlīdzinās ādas krāsa, kļūst gludāka ādas virsma, āda atjaunojas
 • Izlīdzinās ādas līnijas un grumbas, tiek koriģētas paplašinātās ādas poras
 • Palielinās kolagēna sintēze, āda izskatās stingrāka un jaunāka
 • Tiek likvidēta pigmentācija, vasaras raibumi, vecuma plankumi, keratoze
 • Tiek atjaunota saules bojāta āda
 • Tiek koriģēti dažādi plankumiņi, piņņu, ķirurģiskās, apdeguma, atrofiskās un hipertrofiskās u.c. rētas
 • Tiek likvidētas visu veidu strijas

Lai arī kāda būtu ādas problēma, frakciju lāzera CO2Re tehniskie parametri ļauj šo problēmu risināt.

Kad ir jāveic frakcionālā ādas atjaunošana?

Lai atjaunotu ādu, procedūru būtu ideāli sākt pēc 30 gadu vecuma vai pēc nepieciešamības atkarībā no grumbu daudzuma, piemēram, ap acīm, vaigos vai citās vietās, sejas krāsas neviendabības, pigmentācijas, rētām, ādas virsmas nelīdzenumiem, ādas elastības, u.c. trūkumiem. Tā ir lieliska iespēja atjaunot ādu un uzturēt to jaunu un viendabīgu, turklāt pēcprocedūras periods ir ļoti īss.

Indikācijas ādas frakcionētajai atjaunošanai ar CO2 lāzeru:

∙ ādas novecošanās, fotonovecošanās;
∙ dažāda veida grumbas, tai skaitā acu zonā;
∙ ādas ļenganums un ptoze sejas, kakla un dekoltē zonās;
∙ rētas, aknē pēdas, paplašinātas poras;
∙ strijas;
∙ tumšie plankumi uz ādas.

Kā notiek ādas atjaunošanas procedūra?

Pirms procedūras āda tiek ieziesta ar vietējās anestēzijas līdzekli. Pēc 30–40 minūtēm pacienta acīm tiek uzliktas aizsargbrilles, pie ādas pielikts aplikators, āda tiek noskenēta un sagatavoti pareizie CO2Re frakcionālā ādas atjaunošanas parametri. Tiek fokusēts lāzera stars un sākta atjaunošanas procedūra. Pati procedūra ilgst apmēram 30 minūtes.

frakcionētā atjaunošana ar lāzeru CO2

Cik procedūras ir jāveic?

Procedūru skaitu nosaka ādas problēmas. Lai veiktu ādas atjaunošanu, procedūru skaits varētu būt no vienas līdz trim, bet, lai izlīdzinātu grumbas un rētas, no trim līdz piecām. Jau pēc pirmās CO2Re frakcionālās ādas atjaunošanas procedūras ir redzams efektīvs rezultāts, kas nereti ir pietiekams. Tūlīt pēc procedūras izzūd pigmenta plankumi, lāzera stimulētā jauna kolagēna veidošanās rezultātā notiek ādas trūkumu korekcija, āda pakāpeniski iegūst gaišāku un līdzenāku izskatu. Pirmsprocedūru bezmaksas konsultācijas laikā jūs ar ārstu vienosities par procedūru skaitu.
CO2Re atjaunošanas procedūras iepatikušās arī pasaulē pazīstamajai popmūzikas karalienei, tādēļ procedūra tagad ir ieguvusi nosaukumu „Madonna Liftˮ.

Kā āda izskatīsies pēc procedūras?

Dažas stundas pēc procedūras jums būs līdzīga sajūta kā pēc sauļošanās. Dažas dienas pēc procedūras āda sāks atjaunoties un, tāpat kā pēc pīlinga, noies ādas virsējais slānis. Tas ir dabisks ādas atjaunošanās process, kas var ilgt 7–10 dienas. Ārsts pēc procedūras paskaidros, kā āda jākopj mājās. Āda būs jāmitrina un jāieziež ar saules aizsargkrēmu, kura SPF ir vismaz 30.
Mūsu klīnikas ārsts bezmaksas konsultācijas laikā izskatīs jūsu ādas problēmas un vēlamos rezultātus, sīki ieteiks, kā āda būtu jākopj pēc procedūras.

Ādas CO2 frakcionētās atjaunošanas procedūras apvienojums ar Plazmoliftingu (PRP)

Mūsu klīnikā ādas rejuvenizācijai tiek veiksmīgi piemērota vēl viena efektīva metode – frakcionētās atjaunošanas un plazmoterapijas (PRP) kombinācija.
Procedūras tiek apvienotas tiek viena pēc otrās – pēc lāzerterapijas ādā tiek injicēta ar trombocītiem bagāta plazma, kas tiek izgatavota no paša pacienta asinīm.
Plazmolifting vai PRP – efektīva ādas atjaunošanas metode, kas, apvienojumā ar frakcionēto ādas atjaunošanu ar CO2 lāzeru vēl vairāk uzlabo rejuvenizācijas efektu un samazina rehabilitācijas periodu pēc lāzera procedūras līdz 4-5 dienām.

Visas lāzerprocedūras mūsu klīnikā veic tikai kvalificēti „Era Estheticˮ lāzerdermatoloģijas klīnikas ārsti.

 

Frakcionēta ādas atjaunošana, rētu ārstēšana ar lāzeru CO2RE

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE acu zonā
150.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE pieres zonā
110.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE vaigu zonā
130.00-175.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE zoda zonā
100.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE visai sejai
390.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE kakla zonā
170.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE dekoltē zonā
200.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE sejai un kaklam
430.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE sejai, kaklam un dekoltē zonā
600.00
Frakcionēta ādas atjaunošana ar CO2RE plaukstu virspusēm
130.00
Frakcionēta grumbu slīpēšana ar CO2RE (par 1 zonu)
130.00
Frakcionēta striju ārstēšana ar CO2RE (130 cm2 – 1 plauksta platība)
130.00
Frakcionēta rētu ārstēšana ar CO2RE (par 1 cm2)
10.00
skatīt visas

AKCIJAS